Ja wolę ją wykąpać i wyczesać, sunia ma jakieś grudki na skórze, musi być czysta, by oglądanie tego miejsca miało sens. Ona i tak jest strasznie wycofana, trzeba ją na rękach nosić lub pchać lekko, by szła.. Pojedziemy do weta i zrobimy kompleksowe oględziny:)