-
Posts
2850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NaamahsChild
-
Ja bym wzięła szczeniaka, ale musiałby to być pies (Blanche ma cieczkę i wykazuje agresję w stosunku do innych suk). No całej gromadki w stanie wziąć nie będę:placz: Ja finansowo nie przeżyję, no i czasowo, niestety mam studia. Tylko boję się jednego - labrador z interwencji, którego straż dla zwierząt do mnie przywiozła, miał nużycę, boję się, czy moja się nie zaraziła.. Jeśli tak, to nie wiem czy ryzykować zdrowiem szczeniora..
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
NaamahsChild replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Labradorka z interwencji miała nużycę, jeśli on ją miał, to uważaj Agusiu na swoje pieski - to bardzo zaraźliwe i uporczywe w leczeniu. -
Karusiu, ja byłam przekonana, że jeśli będzie drugi pies, tu też suka.. Ale okazało się, że moja, mała suk nie znosi. Teraz ma cieczkę i do samców jest nastawiona przyjaźnie, przynajmniej dzisiaj była. Muszę ją posprawdzać dokładnie. Wizja Hektora we Wrocławiu..:loveu: Jeśli chcesz przyjechać na dłużej - masz gdzie gościć:razz:
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
NaamahsChild replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']I z rana Aguś też się kłania cioteczkom i pyta, czy żadna nie znalazłaby miejsca w swoim sercu dla niego?[/quote] Mylisz się, już dawno wiele z nas znalazło, tylko nie każda może dać mu dom niestety:-( -
Labladorka z rozszczepem łapki . ma domek
NaamahsChild replied to Exenata's topic in Już w nowym domu
Gratulujemy domku małej.. Mam nadzieję, że zabieg dojdzie do skutku. -
Porzucona sunia już w nowym, super domku... :)
NaamahsChild replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Ja po wakacjach nabrałam niezwykłej stanowczości w kontaktach z psami (to przez to, że opiekowałam się dobermanem). Blanche trzymam krótko, czasami wręcz mam wyrzuty sumienia. Poza tym, że śpi pod łóżkiem, czasem wskakuje do mnie, ale NIGDY już nie spędza tam nocy - ma jasno postawione, co jej wolno, a co nie. Widzę w jej oczach zawód, gdy znowu coś kombinuje, a jedno moje krótkie "NIE!" łamie plany w podstawach. Reaguje na mnie natychmiast, ale mimo to po raz kolejny zaczyna te same sytuacje, by zaraz potem mnie przepraszać. Na kota warknęła tylko raz, wczoraj, po mojej ostrej i krótkiej reakcji sytuacja się, póki co, nie powtórzyła. Ale na spacerach zaczyna stawiać się na psy, godzinę temu na uroczą bokserkę, która chciała się z nią przywitać. Wydaje mi się, że ona uwierzyła już, że ma dom, tylko panicznie boi się go stracić. Teraz leży mi pod nogami grzecznie i śpi. Gdy wracam z zajęć wita mnie czarny pocisk, kręcący tyłeczkiem, śmiejący się od ucha do ucha. Dam jej czas, on jest najlepszym z wyznaczników. -
Porzucona sunia już w nowym, super domku... :)
NaamahsChild replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam ze spaceru z Blanche - przejawia teraz agresję także w stosunku do psów na smyczy:cool1: Wczoraj wieczorem z warczeniem i ujadaniem zaatakowała moją buraskę:mad: Myślę, że to dlatego, że ona zawsze przychodzi się do nas przytulać i miziać, a Blanche jest strasznie zazdrosna i męczy te kociaki. -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
NaamahsChild replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']tadam tadam moi mili Śliwka ops sory od wczoraj Kika , jest juz w nowym domu, dzisiaj spotkalismy sie "grochowska banda łysego" na spacerze , nowy pan zakochany na zaboj , umór i cement w naszej sunieczce i z tego co widze ona w nim juz prawie tez , ma rzecz jasna ciagaty do SBD ale to naturalne. Powiem krotko Kika trafila w jak najbardziej odpowiednie rece , to bedzie baraaaaardzo szczesliwa para :multi::multi::multi::multi:[/quote] To cudownie! Dwa czarne haczapurki znalazły swoje domki:diabloti: -
Porzucona sunia już w nowym, super domku... :)
NaamahsChild replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pati']u mnie zyła w gromadzie było ok moze Pancia nie alfa :eviltong:[/quote] Taa.. ta Pańcia właśnie zeżarła mojemu chłopakowi szynkę z serem z bułki:eviltong: Strasznie boi się klapsów - musiała dostawać. -
Porzucona sunia już w nowym, super domku... :)
NaamahsChild replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Nie znałam jej od tej strony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Blache nadal ją atakuje?[/quote] Blanche ostro dalej atakuje, dwa razy większy od niej szczeniak labradora ucieka z podkulonym ogonem. Tak więc Blanche spała dzisiaj z nami, a labka w przedpokoju. Na szczęście dziewczyna dziś po nią przyjedzie - bo tego na dłuższa metę nie da się zrobić:shake: .. Wczoraj dzwoniła do mnie Pani z TOZu i prosiła o tymczas dla ślicznej rottki, lubiącej koty i psy. Ale co, jeśli Blanche zareaguje identycznie? Przecież ta, grzeczna przecież, rottka bez problemu przywali jej i to porządnie. -
Porzucona sunia już w nowym, super domku... :)
NaamahsChild replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Oto prosze państwa, jesteście pierwsi, którym to pisze.. LABRADORKA została uratowana! Na dodatek, czekoladowa, z hodowli Adekatos - tej samej, co moja goldenka:crazyeye: Hodowca poinformowany, ma nowy domek, wykąpałam ją, nakarmiłam i napoiłam, wysikała mi się w kuchni:mad: A Blanche.. uwaga.. Zaatakowała ją! Rzuciła się z kłami i furią! Wiecie jak szczekała?:crazyeye: Totalna wściekłość:angryy: -
Prawdziwe cudo świata z niego.. Kojec.. nie mogłabym takiego przystojniaka skazać na coś takiego.. Cholera, brałabym go bez wahania, gdyby tylko moja mama mnie nie zamordowała. Sąsiedzi robili problemy a' propos wielkości psa, ale odkąd zamieszkała ze mną malutka Blanche - zmienili zdanie - stwierdzili, że jednak mam rękę do zwierząt o mam sobie trzymać co chcę, bo cisza jest i nikt nie hałasuje - a już, już, byłam o krok od decyzji o dobermanie:-(
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
NaamahsChild replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Blanche - to nowe imię Iskierki, prawie bliźniaczki Śliwki:diabloti: -
Porzucona sunia już w nowym, super domku... :)
NaamahsChild replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Ja nie umiem francuskiego niestety:( Ale urzekło mnie to imię, jego brzmienie, taka nutka zadziorności, ale niezwykle subtelna, radosna, a jednocześnie tajemnicza.. -
Porzucona sunia już w nowym, super domku... :)
NaamahsChild replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
pixie - Twoja znajomość francuskiego bardzo mnie ucieszyła:diabloti: Uwielbiam to imię, jak kilka innych zresztą - często tak nazywa się bohaterka moich opowiadań. Blanche zmienia się z dnia na dzień! Jest roześmiana, radosna i pełna zapału. A na spacerach - to już nie jest ten sam pies. Ogon do góry, uszy nietoperka postawione na sztorc, ciekawość świata w oczach.. A jak goni gołębie:razz: Na spacerkach grzecznie siusiu i kupka, apetyt ma nijaki i to mnie nieco dziwi, ale ponieważ wyjada kotkom z miski - stwierdzam, że daje sobie radę. No i wyjada ciastka. Obgryza też zeszyty i książki. Ma wyraźny dystans do facetów. I pcha się, burżuj mały, do bogatych biurowców, z oszklonymi rozsuwanymi drzwiami. -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
NaamahsChild replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']e mysle ze bedzie ok. , skoro koles mial kiedys psa to raz , po drugie skoro usilnie Cię szukal to tez dobrze o nim swiadczy to duo , a tertio w koncu bedzie na oku i pod obserwacja[/quote] Cóż za wspaniała nowina! Blanche i ja trzymamy za Ciebie Śliweczko kciuki! -
Porzucona sunia już w nowym, super domku... :)
NaamahsChild replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Z newsów: Blanche została wykąpana. Jakie ma śliczne, miękkie i puszyste futerko:loveu: Z niepokojących spraw - ona chce usilnie kopulować z moim kocurem:crazyeye: Ku jego ogromnemu zaskoczeniu. -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
NaamahsChild replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
I tak i nie. Domek dała im moja koleżanka ze swoim chłopakiem, więc są razem, ale na święta, weekendy i wakacje - osobno. Słodkie są:loveu: -
Labladorka z rozszczepem łapki . ma domek
NaamahsChild replied to Exenata's topic in Już w nowym domu
Właścicielka nie odbiera, nie wiem co robić. Jest pomoc, jest lekarz, jest ds. A tu cisza.. -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
NaamahsChild replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj koleżanka wróciła z kociakami od weta, już praktycznie są zdrowe, za parę dni je odrobaczę:D