Jump to content
Dogomania

NaamahsChild

Members
  • Posts

    2850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by NaamahsChild

  1. Jutro będę dokładnie rozmawiała z dziewczyną, ona jest z mojej grupy na roku, a więc studentką weterynarii. Bardzo chce mieć pieska, ale raczej niedużego, jak pokazałam jej albinka to się zakochała. Jeśli chodzi o dt - ręczę całą sobą - dziewczyna pomogła mi w wyleczeniu i odchowaniu dwóch zakatarzonych kociaków, bierze od Jogi przecudaśną szylkretkę (się opanowałam, żeby sama nie wziąć), też studentka wetu, mieszka blisko mnie, słowem - doskonale się sprawdza, chętnie współpracuje. A jeśli chodzi o koordynację wrocławską, to zajmuję się nią ja..:roll:
  2. Ale przystojniak:loveu: Aaaa! Włąśnie Blanche mi leży na kolanach, a Hekate wspina na szyjkę:eviltong:
  3. No i albinosek:loveu: Ja go kocham i kumpeli tez się strasznie podoba:cool3: Myślę, że wystarczyłby duży transporterek dla kota, taki XLowatego rozmiaru, jaki miałam niedawno, ale pożyczony. Pociągiem fakt - to jest męczące, aczkolwiek w samochodzie czasowo porównywalne - no i potrzebny byłby wtedy ktoś, kto doglądałby do maluchów. :cool3: wiadomość rozsiana, może ktoś jeszcze się odezwie, jakby co - mamy opcję "pociągową".
  4. [quote name='pati']moge je zawieżc do Wrocławia jesli beda w kontenerze, z podkładem na siuski i ktos je odbierze zaraz jak tylko wysiade z pociagu.[/quote] Ja ją odbiorę, mam blisko do dworca, pytanie, czy można załatwić transporterek?
  5. Nie wiem na razie.. nie mam odzewu co do opcji transportu..
  6. Jeśli albions jest psem, to ma już ds:razz:
  7. Jutro jeszcze będę rozmawiać, ale na chwilę obecną deklarują ludzie jeden ds i dt dla reszty. Tosiu, proszę Cię o kontakt, informacje co i jak.
  8. A ja czekam na wiadomości co z maluchami - i decyzję co z maluchami, jak i kiedy.. Fajnie by było znaleźć domek.
  9. Ile jest, tyle weźmie, powiedziałam jej, że orientacyjnie około 5 i się zgodziła bez niczego! Domki we Wrocławiu, 5 minut ode mnie:loveu: Więc ciotka Naa pilnuje:evil_lol: Jesli Tosia wyrazi zgodę - szukajmy transportu, jakby co, ja mogę je mieć do niedzieli/poniedziałku.
  10. [B]Mam tymczasy![/B] Dla wszystkich, które zostały! Moja koleżanka je weźmie!:loveu: Tylko najwczesniej późną niedzielą, optymalnie pon. Jak Grubba je weźmie na te parę dni, może coś skombinujemy?
  11. Jesli wezmę tego szczeniora, to jedynym mankamentem będzie to, że troszkę sam w domu posiedzi.. Tzn z kotami i psami. Ja czasami sukę biorę na zajęcia, ale ona jest cicho, poza tym, z trzema się nie mogę pojawić:eviltong:
  12. Właśnie nakręcam dziewczę na albinoska, na razie koncepcji transportu brak, spytam się jeszcze kolegi ze Skierniewic. Oby ta nużyca nie wyszła..:shake:
  13. A jak po łapkach? Na zdjątkach wyglądają mało okazale (w sensie łapki:eviltong:) - chyba za duże nie będą, a na pewno mniejsze niż matka, na to wygląda. Choć matka natura uwielbia płatać figle. Albinosek? To to ma cerwone oćka?
  14. Czyli potrzebny transport by był hm.. Poszukamy!
  15. [quote name='sleepingbyday']jak rozumiem, jeden szczenior pojedzie do naa do wrocławia, jak naa sie upewni, ze nie ma nużeńca (wśród jej psów )[/quote] Jest dziewczyna zainteresowana ds dla szczeniaka, tyle, że ma być malutki. Rozesłałam info wśród innych znajomych, czekam na ich telefony. Jaaa chcę tą białą kluseczkę:loveu: Dzwonili z TOZu, od jutra wieczora w moim domu zagości samiczka rottka, mówiłam, że Blanche atakuje suki, ale nie ma rady, pan umiera na raka, sunia bez domu. Możliwe że Fundacja Rottka ją zabierze, ale trzeba poczekać na decyzję..
  16. Studiuję weterynarię i leczyłam już nużycę, długo i żmudnie, bo 5 miesięcy jak byk - ale moja suka jest świeżo adoptowana - nie wiem jak z jej odpornością, poza tym, była szczepiona na dniach, a po szczepieniu obniża się ogólna odporność i te dwa okresy niestety się pokryły:roll:
  17. Chodzi mi o charakter tych psów. Psy uległe w zasadzie nie wymagają tresury, same się podporządkowują, natomiast dominujące - w żadnym wypadku.
  18. Tosiu, jeśli jest chłopak, to mogę jednemu dać tymczas, ale najpierw muszę się przekonać, czy moja nie ma tej przeklętej nużycy. Nie wiem, ile mam czekać, by zobaczyć objawy. Starałam się izolować psy po tym, jak Blanche zaatakowała Odessę.
  19. [quote name='karusiap']bo to cudne stworki sa,tylko zbyt czesto trafiaja do nieodpowiednich osob;/[/quote] Masz absolutną rację! Ludzie niestety nie rozumieją, że taki pies, szczególnie samiec, nie ułoży im się sam, to nie jest psiak w typie ONka ani goldenka (choć wbrew pozorom, retrievery wcale nie są łatwe w wychowaniu). Uwielbiam charakter dobermanów, nie mówiąc już o eksterierze. Pasujemy do siebie, choć znajomi się śmieją, że ja, mała czarna, prawie zawsze w szpilkach, idealnie nadaję się jako obiekt do strzeżenia dla takiego psa:eviltong: Może coś w tym jest, bo w wakacje dobki znajomych nie pozwalały nikomu nawet się o mnie otrzeć:eviltong:
  20. [quote name='viverna']przepraszam za naiwne pytanie: nie można ich przynajmniej ulokować w schronisku? czy to nie lepsze rozwiązanie, niż ich obecna sytuacja?[/quote] Wiesz, ja się nie orientuje w sytuacji Warszawskich schronisk, ale nie sądzę, by było w nich lepiej niż przypuszczam. Wątpię, by było im tam dużo lepiej. Oczywiście, to jest ostateczna opcja, od której, jak widać, za wszelką cenę uciekamy. Powinny znaleźć dom na cito.
  21. Problem częściowo się wyjaśnił - Blanche ma drugi dzień cieczki. Dlatego marudzi.
  22. sbd - no własnie problem z tym, że Blanche zaatakowała szczeniaka sukę, a samce z zaciekawieniem obwąchuje.. Dzisiaj mam na 13 zajęcia - zobaczę co da się zrobić.
  23. Może hammerka? Kawał psiska, ale jakie pięknie:cool3:
  24. Nie ma za co:razz: Wizja cudownych psiaków w mieszkaniu- :loveu: Gdybym tylko miała lepsze warunki, swój własny wielki dom z ogrodem.. To miałabym kilka dobków, bo mam dreszcze jak widzę takie cuda! W Bytomskim schronisku jest drugi czekoladowy przystojniak, ale starszy. Oddała go pani, która po prostu nie dawała sobie rady z jego osobowością - zdominował ją. Ale jeden spacer, sprowadzenie do parteru i przystojniak był przecudowny!
×
×
  • Create New...