Jump to content
Dogomania

zebrazebra

Members
  • Posts

    4828
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zebrazebra

  1. [quote name='MaDi']Nawet najmniejsze kwoty pozwolą nam lepiej działać. Jeżeli ktoś ma coś co można zlicytować na bazarku, bardzo proszę o założenie go i poprowadzenie.[/QUOTE] Zaraz będzie.
  2. kim jest drugi piesion ze zdjęć? Znane są jego losy?
  3. [quote name='protzlav'][B]Zaglądam do Blackusia wieczorową sobotnią porą ... <D.>[/B][/QUOTE] Zajrzyj też na bazarek... :cool3:
  4. Bazarek dla Czako, proszę o podnoszenie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191292-w-budowie-dla-Czako-kt%C3%B3ry-wr%C3%B3ci%C5%82-z-adopcji-ozdoby-dla-domu-i-nie-tylko?p=15231563#post15231563[/url]
  5. Robię mały bazarek na Blackiego tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191285-W-budowie-Filmy-ksi%C4%85zki-i-jazz-dla-Blackiego-do-28.08-tanio!?p=15230496#post15230496[/url] Proszę o info, do kogo pójdą ewentualne wpłaty itp :)
  6. [URL="http://naforum.zapodaj.net/bc9aab9dc145.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc9aab9dc145.jpg[/IMG][/URL] Pokażemy się - czujność przede wszystkim :cool3:
  7. Nie jest, nie jest :) Dzisiaj byłyśmy u weta na oczyszczaniu zatok, Noel waży 9 kg - schudła już o 0,5 kg!
  8. [quote name='_ogonek_']Ale cudna :) [B]Szczęścia i wytrwałości w 2010!!![/B][/QUOTE] Dziękujemy!!! :loveu::loveu::loveu: A ujęcia Noela są troszkę niefortunne - nie jest aż tak spasiona :eviltong:
  9. [quote name='Ziutka']"Moja" Księżniczka :loveu: Martuś - upasłaś ją :mad: :diabloti: Złożyłyśmy już sobie życzenia przez telefon ale jeszcze raz też życzę wszystkiego NAJ w Nowym Roku :lol:[/QUOTE] Wiem spasłam ją, jest na diecie :oops:
  10. [quote name='elmira']Co u Was słychać? Wszystko oki, mam nadzieję??? Bo tak cicho?[/QUOTE] Wszystko ok, tylko czasu bardzo brak. Zaraz wstawię najnowsze foty :) [URL=http://img63.imageshack.us/i/noelj.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6503/noelj.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img31.imageshack.us/i/noel1z.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1266/noel1z.th.jpg[/IMG][/URL] [I][B]Z najlepszymi Świątecznymi i Noworocznym Życzeniami dla Wszystkich!!![/B][/I]
  11. Deklaruję 10 zł miesięcznie, więcej nie dam rady.
  12. [quote name='Donvitow']Poker a mam zarobić bana ?. Poczytaj wątki czyszczone przez modkę/ przed czyszczeniem/. Po co mi kogoś uświadamiać. Myślę że Ciebie nie trzeba. Mam schron. Psy. Czasem potrzeba tej drogi komunikacji. Za telefon i tak płacę tyle że trzy sterylki by wyszły. [COLOR=Red][U][B]Ja swoje wiem i wy się dokopcie, doszukajcie[/B][/U][/COLOR]. Czy naprawdę myślisz że to ewenement i jedyna osoba która wpadła na taki pomysł. To dzieciak. Sprytny. Poszukaj starszych którzy z pomocy psom zrobili sobie proceder. Wiem że nie cierpisz moich postów. Sam nik działa na Ciebie. Nie cierpisz mego niekulturalnego uzewnętrzniania emocji.:evil_lol: Ale nigdy nie wołam o kasę na psy na dogo. Tylko ją wykładam. Dlatego nie lubię szwindli i małych i większych.[/quote] Może jednak warto uświadomić? Jeśli nie publicznie , to na PM?
  13. Podnoszę, wpłacam nędzną dychę :oops: i postaram się zrobić bazarek.
  14. Na konto Saby przelałam dochód z jednego z zakończonych bazarków.
  15. [SIZE=3][U][B]Ponawiam pytanie: na jakie konto mają iść wpłaty z bazarku? Proszę o pw.[/B][/U][/SIZE]
  16. Nadal czekam na nr konta do wpłaty dla Cohena z mojego bazarku :cool3: 85 ZŁ :cool3:
  17. Mój bazarek na Kapsla [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-kapsla-damskie-roznosci-do-01-09-a-144955/#post12843898[/url] już się zakończył. Udało się zebrać 94 zł. Uprzejmie poproszę o dane do wpłat na pw :cool3:
  18. [quote name='Lu_Gosiak']dziekuje zebrazebra bazarek byl przepiekny:loveu::loveu::multi::multi: ja w koncu juz mam stały dostep do netu- wrocilam z wakacji:razz:......zdjecia psiaka super...Cohen jest pieknym psem, mam nadzieje, że szybko znajdzie domek w sumie to mozna juz Go nawet oglaszac, skoro operacji nie trzeba, jedynie jajek sie Go pozbawi ;) i do domku marszzzzzzzz:jumpie:[/quote] Dzisiaj koniec bazarku, poproszę o pw z danymi i nr konta do wpłaty ;)
  19. Robiałm bazarek dla ŚP Sokratesa... W tych smutnych okolicznościach, zgodnie z sugestią [B]Lu Gosiak[/B] dochód z bazarku przeznaczę na tego tutaj Cohena. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-apart-dla-sokratesa-z-guzem-do-30-08-a-144861/index2.html[/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/173/a988552465d71c31.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/173/7ee7da9f231c1a79.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/178/9b62ac4ac4af8b49.jpg[/IMG][/URL] I przy okazji zareklamuję swoje bazarki - tymczasowi opiekunowie tej suni są obecnie w bardzo ciężkiej sytuacji, potrzebna jest każda forma pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/srebro-dla-saby-do-07-09-a-145357/#post12876559[/url] i tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/unikatowa-artystyczna-bizuteria-na-bezdomna-sabe-do-30-08-a-144859/#post12836458[/url]
  21. Melduję że poszedł przelew z mojego bazarku na 30 zł ;)
  22. Bazarek dla Kapsla: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-kapsla-damskie-roznosci-do-01-09-a-144955/#post12843898[/url] :cool3:
  23. Postaram się zrobić bazarek dla Kapsla.
  24. Zapraszam na kolejny bazarek dla Saby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/unikatowa-artystyczna-bizuteria-na-bezdomna-sabe-do-30-08-a-144859/#post12836458[/url]
  25. Założyłam mały bazarek dla Sokratesa http://www.dogomania.pl/forum/f99/w-budowie-bizuteria-apart-dla-sokratesa-z-guzem-144861/#post12836676 Proszę o podnoszenie i reklamowanie :cool3:
×
×
  • Create New...