Jump to content
Dogomania

Fiks

Members
  • Posts

    3279
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fiks

  1. Iwop nie widać zdjęć.
  2. Trzymamy!!!
  3. Mogę wspomóc tylko jednorazowo. Poproszę o dane na PW.
  4. Ogłoszenia ma takie: [quote name='Fiks'][B]Ogłoszenia:[/B] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/autor/67/0,1,0,0,0,0/10488/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Misia,11591[/URL] przygarnijzwierzaka - do akceptacji [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=55660[/URL] [URL]http://ostroswiecwitokrzyski.olx.pl/item_page.php?Id=81415372&g=6[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=192896868&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ192896868MXGuidMZ12773622-c360-a20b-26e5-7965ffffff0e&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200003%3B9131%3B192896868%3B23742640%3B%3B&secev=AQAAASdukcgAAM0AAAABACIxMjc3MzYyMzYzMC5hMjBiMjZmLjJmMTIyLmZmZmZmZTA4AAAAAQAAAAALf19kAF5KClc8YtWVRn27N2L%2BeKXJdRHi&wmid=192896868[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,13237,Lw==.html[/URL] [URL]http://krakow.szerlok.pl/oferta/malutka-sliczna-6-msc-suczka-szuka-domu-ID1bxV.html[/URL] adopcje.org - do akceptacji [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/17230/Malutka-sliczna-6-msc-suczka-szuka-domu/?pozycja_ogloszenia=6[/URL][/QUOTE] plus dwa wyróznione allegra na dwa wojewodztwa: małopolskie, świetokrzyskie, [URL]http://www.allegro.pl/item995762152_malutka_sliczna_6_msc_suczka_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item995763203_malutka_sliczna_6_msc_suczka_szuka_domu.html[/URL] plus alegratka od Agusizet. Im więcej ogłoszeń tym lepiej. Jakby ktoś byłby taki dobry i porobił jeszcze więcej ogłoszeń to byłoby super :)
  5. [quote name='Pinesk@']Ginger już od dłuższego czasu w nowym domu, w Toruniu. Zamieszkała w domu z ogrodem, z małym psiakiem staruszkiem i z b. fajnym panem. Mała ma się świetnie :) Na przełomie czerwca/lipca planujemy odwiedzinki :)[/QUOTE] Właśnie, właśnie myślałyśmy o Ginger :) Super, że już w nowym domku :)
  6. 8. Doris ma dom [SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Czaruś[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#008000]Płeć: [/COLOR][COLOR=black]pies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#008000]Wiek: [/COLOR][COLOR=black]2 miesiące[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#008000]Miejsce pobytu:[/COLOR][COLOR=black] DT Rumia[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=green]Województwo: [COLOR=black]Pomorskie[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=green][SIZE=2][FONT=Arial Black][B]Szczepienia:[/B] [COLOR=black]Tak[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial Black][B]Historia: [/B][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Wyciągnięty z Małoszyc, a później z Dąbrówki.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=green]Rozmiar: [/COLOR][COLOR=black]S/M[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=green][SIZE=2][FONT=Arial Black][B]Charakter:[/B] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT]Będzie raczej mniejszym pieskiem.[FONT=Arial Black][COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=2] Akceptuje psy - uwielba zabawy z 4m-czną Suzą, pieszczoch - lgnie do ludzi,odważny i szczekliwy.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT] [LEFT][FONT=Arial Black][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=green][B]Kontakt[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=green][FONT=Arial][SIZE=2][B]: [/B][COLOR=#000000][B]727 431 933;[/B][COLOR=#0000ff][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=green][B][FONT=Arial][SIZE=2]Wątek: ----------------------[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/cezary/czarus3.jpg[/IMG]
  7. Wszystkie psiaki mają u mnie wyróżnione trójmiasto, a niektóre allegro np. w tej chwili: Murzynek, Murfi, Brandon, Wasyl, Szarik ;)
  8. Super :) Czyli cała rodzinka siostrzyczki plus mamusia mam dom :multi:
  9. Gdzie on nie ładny, z której strony? :mad:
  10. Tak wyróźniamy, może się poszczęści :)
  11. [quote name='czerda']a jakie wieści o Skarbusiu i co robimy ?[/QUOTE] [INDENT]Wiadomości od Agi: Skarbuś ładnie zarasta i przybiera na wadze. [/INDENT] [quote name='Ingrid44']Co z Dzekim ? Czy juz w nowym domku ?[/QUOTE] Siedzi, trzeba go przetestować na koty. [quote name='kizimizi']to w dużej mierze zalezy od tego czy stowarzyszenie o którym mowilas sie juz zawiązało. Hotel dla Skarbusia to ok.350zł + koszty leczenia. Bez wsparcia organizacji nie mamy co zabierac psa bo nie mamy deklaracji. Skarbus to duży wydatek i nie am sie co łudzic ze w trakcie sie jakoś nazbierają. Ach i dojdzie koszt transportu. czerda powiedz keidy bedziemy mogli myśleć o Skarbusiu jako o psie na dt współfinansowanym przez wasza org. to założymy mu wątek i zaczniemy też deklaracje zbierac.[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł, to czekamy.
  12. [quote name='Ingrid44']No to swietnie. Czy beda jakies nowe zdjecia Skarbusia ?[/QUOTE] Raczej nie, bo na razie nie jeżdżę do Lęborka.
  13. Czekam na zaproszenie od Gamy :cool3:
  14. Wiadomości od Agi: na konto wpłynęło 649 zł od Taks :multi: oraz Skarbuś ładnie zarasta i przybiera na wadze.
  15. Bardzo się cieszę, że Erneścik już w domu! :)
  16. [quote name='kizimizi']wiadomo cos?[/QUOTE] Jeszcze nie, trzeba jechać do Lęborka i pomóc Agnieszce sprawdzić Dżekiego. Ja teraz jestem niedyspozycyjna, ale może Natalii i Adamowi uda się w najbliższym czasie pojechać do Agi.
  17. A pan od Dżekiego juz coś napisał?
  18. Wznowiłam allegro na swietokrzyskie plus zrobiłam jeszcze na małopolske.
×
×
  • Create New...