Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. [quote name='plastelina']pozmieniam na pierwszej stronię, pozwolę sobie pocytować kilka wypowiedzi i użyć Waszych zdjęć.Myślę że tak będzie łatwiej wszystko ogarnąć nowym osobom osobom. Czy podać numer konta Funi przy zdjęciach?[/QUOTE] Chyba tak będzie najprościej,część pieniędzy już poszła na konto hoteliku. Funia musi z nimi iść do weterynarza, a z tego co wiem w Zamościu żaden nie da nic na kredyt.
  2. Do funi trafiła haski o różnokolorowych oczach - Pusia, mała czarna pinczerka, mała puchatka biało-ruda. Reszta piesków jest pod opieką fundacji.
  3. Kasiu77 bardzo się cieszę, że jamniczek już u Twojej znajomej na DT. [SIZE=4][B]Na bazarku zebrał [COLOR=Red]371 zł[/COLOR][/B][/SIZE] :loveu: Bardzo proszę o nr konta na PW do przelewu.
  4. [quote name='Sayrel']Oczywscie pomozemy w szukaniu domu. A co z tymi pozostalymi dwoma hasiorkami?[/QUOTE] Ta ruda w miarę dobrze wyglądająca jest w klinice,ma coś z płucami.Druga w ośrodku w Radomiu. Pewnie MaDi będzie już dzisiaj więcej wiedziała.
  5. [quote name='Obama']Świetne masz te psy,taka trójca to musi był wesoła ekipa.[/QUOTE] Ta druga - ludzka trójca to też wesoła ekipa :diabloti:
  6. [quote name='Kroook']Dzisiaj miałam przyjemność poznać Misię osobiście. Jest śliczna i taka malusieńka - na zdjęciach wygląda na większą, a jest postury takiego większego kociaka. Pięknie chodzi na smyczy, dała mi się pogłaskać bezproblemowo, ale widać, że biedactwo po ciężkich przejściach - trzeba jej wyrozumiałych ludzi i czasu, żeby stała się wesołym psiakiem. Naprawdę jest prześliczna.[/QUOTE] Mnie się nie dała pogłaskać, warczała na mnie. Może dlatego że przywiozłam jej konkurencję :evil_lol:
  7. As_ko właściwie potrzebne są teraz najbardziej ogłoszenia. Te dwa maleństwa już mogą być ogłaszane. Pusia haski jeszcze nie, obiecały potem pomóc w ogłoszeniach dziewczyny z forum haskich. Nie wiem co jest potrzebne dla psiaków zabranych przez fundację MaDi.
  8. Fibi jednak widzę że moja wizyta nic nie da, nie jestem w stanie uspokoić Twoich obaw. Musisz jednak znaleźć sobie kogoś innego komu będziesz wierzyć. Jestem troszkę dłużej na dogo, ale obowiązuje wśród ludzi cywilizowanych na tym forum zasada :PW to jak sama nazwa wskazuje jest PW. Myślę że to ostrzeże innych.
  9. Ładny piesek naprawdę, aż szkoda, że tyle lat w schronisku nie był zauważalny, zmarnowałby się tam gdyby nie Julia i promocja na dogo przez magdenkę. Widzę że ulubioną zabawką jest piłeczka. Ciapie też typowo dla jamnika :evil_lol: Wspaniała jest ta jego radość życia.
  10. [quote name='MaDi']Zdecydowanie aborcyjna, już wystarczająco dużo mamy psów w potrzebie:shake: BiankO czy Ty założyłaś to 300zł? Z całego tego zamieszania zapomniałam dać Funi pieniądze na benzynę. Mam nadzieję,że uda mi się jakoś odwiedzić hotelik.[/QUOTE] Nie to jest już przeznaczone na te psiaki, za benzynę na razie funia sobie z nich odbierze.
  11. Niestety widziałam ta kupę, co ta psina jadła. Funiu oczywiście że aborcyjna, chłop sobie przygotowywał kolejne szczenięta do sprzedaży. Nie była również odpchlona, bo przy pierwszej wizycie MaDi jej nie było.
  12. Nawet nie przypuszczałam że ona ma 5 lat ! Wygląda jak staruszka.
  13. [quote name='MaDi']Funiu czy palec widoczny na zdjęciu jeszcze istnieje? Wspaniale,że są deklaracje:multi::multi::multi: Jak robimy z wpłatami na psy u Funi bezpośrednio czy przez Fundację i ma przelewać?[/QUOTE] Zostawilam wczoraj 300 zł funi, dzisiaj poszło 100 zł zwrotu od Jagody1 które dałam im na transport jamnisi, osoba chcąca zachować anonimowość wpłaciła dzisiaj 240 zł na pinczerkę i 100 zł przelała Iv 1958. Podawałam nr hoteliku, tak będzie sprawniej. Czyli na koncie piesków jest 740 zł. Psiaki powinny teraz pojechać do weta, zwłaszcza Pusia. Fundusze na to już są. Pamiętaj funiu, że ta malutka puchata nie była odrobaczona.
  14. Funiu widzę że ta puchatka już oswojona, a jak pinczerka, dalej taki wściekły dzikusek ? Pusia nie może się nacieszyć widokiem trawy.
  15. Hasło - Panorama lubelska z dnia 22 sierpnia.
  16. Dziękuję klusko za wiadomości o Fidze.:lol: Może masz jeszcze jakieś jej zdjęcia ?
  17. [quote name='anita_happy']jak sei pojawia GRZYBY daj znaka...wpadamy je wystraszyć :) 1. JA 2. mamas 3. tatas 4. Tekla 5. TULA 6. Latika PEWNA JESTEŚ NADAL..hahhahahahaha a może jakis tymczas sie przypałeta :P /to już żart/ bo ja musiałabym stopem do Was jechać :) wiecie jak wołam na dworzu swoje suki... [B]TEKLA-TU-LA-TIKA[/B][/QUOTE] Anito poprzednio skład był prawie taki sam. A poza tym nasza Latika poszła już do swojego domu.
  18. O rany kolejny jamnik i to jaki świetny :crazyeye:
  19. Sunia jest starsza, ok 8-10 lat. Bardzo kochana i łagodna, całe życie spędziła na łańcuchu jako żywa rozmnażalnia. Jest skrajnie wyniszczona i zagłodzona, ale chodzi, walczy o życie. Jest w klinice w Lublinie, dopiero od wczoraj. Będzie żyć i jeszcze cieszyć się tym życiem. Chyba na tym etapie jej wyglądu przeciętni ludzie przeżyją szok, ale czy zechcą adoptować ? Spróbować można, jej atutem jest charakter, niezwykle łagodny.
  20. Dziewczyny już pisałam, że Sonię widuję zadbaną, wesołą jak spaceruje z panem na smyczy.Przejeżdżając ( mam dość wysoki samochód terenowy) widzę ją na podwórku przez ogrodzenie jak biega i szaleje. Dla świętego spokoju podjadę i jeszcze raz porozmawiam z ludźmi, ale nie sądzę żeby to uspokoiło fibi nawet jak wszystko po raz kolejny obfotografuję. Nie wiem o co chodzi, po raz pierwszy robiąc wiele wizyt spotkałam się z tak głupią sytuacją. Sama niedawno oddałam szczeniaka pół roku chowanego u mnie w domu, ale nie popadam w histerię chociaż odczuwamy jak zawsze niepokój. Po prostu wzajemnie do siebie dzwonimy i rozmawiamy jak ludzie. Ci ludzie w nocy dokarmiają na swoim podwórku bezpańskie koty, więc chyba o to wszystko się rozbija.
  21. [quote name='Sayrel']Suczki husky maja ewentualna deklaracje 20/msc z naszego forum I jednorazowa wplate 40zl, ktora albo pojdzie na hotelik u nas albo tam, gdzie beda tego potrzebowac[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :multi: Darczyńca który chce pozostać anonimowy przelał na konto hoteliku 240 zł dla pinczerki , dziękujemy :multi:
  22. Zapomniałam o maluchu, przecież on był zabrany jako pierwszy.
  23. Gdyby sprawa nie została zgłoszona na policji strażnicy nie mieliby prawa zabrać mu zwierząt. Z funią przyjechałyśmy później, kiedy był już spolegliwy, ale na początku widziałam w reportażu, że wam się trochę stawiał.
  24. Szczęśliwe dni dla olsztyńskich jamników :lol: Powodzenia.
  25. [quote name='magenka1']non stop zabierają u mnie prąd jak wejdę na dogo to pstryk ale to przez te burze[/QUOTE] A u nas jak zwykle, przez całe lato w tym roku piekielne upały i susza.
×
×
  • Create New...