Jump to content
Dogomania

Yana

Members
  • Posts

    3570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yana

  1. tatankas, to może przekazać tę kwotę dla Kinga ? chyba, że masz jakiś inny pomysł
  2. świetne zdjęcie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1078/4d198a76beee0d56med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Cheese']Masz racje może przydałoby się trochę wzmocnić. Jakaś mała puszeczka przy ognisku. Jedyna okazja. Tylko jak pózniej dostac sie do hotelu z tej strzelnicy. My w zeszłym roku nie byliśmy na klubówce i jestem bardzo ciekawa jakie będą preferencje w tym roku :razz:[/QUOTE] Ja też nie byłam... oj cięzko będzie dotrzeć do hotelu, albo ktos nie będzie się wzmacniał przy ognisku ;), albo taxi. Chyba, że ktoś ma nocleg blisko terenów wystawy.
  4. [quote name='Cheese']Łapkę wypieścić i nie poddawać się. Pakować manatki zabierać psiurki i jak zdrowie pozwoli jechać do Opola. Jutro tez jest dzień. :lol:[/QUOTE] co nas nie zabije to nas wzmocni :evil_lol:
  5. [quote name='bonita']Bidulka, trzymam kciukasy żeby szybko przeszło i obyło się bez cięcia:razz: Na klubówkę jedziecie? Qrde ja akurat w pracy:p, normalnie za niedługo zapomnę kiedy ostatnio na wystawie byłam...masakra:shake: Ale i tak wiem kto wygra wystawę:cool3: potomek Box Star-ki o których tu akurat mowa:evil_lol: [B]Hashish[/B] chyba nie ma innej opcji, jak myslicie :D Jest cudny no i na dodatek w moim ulubionym kolorze-PRĘGOWANYM:diabloti::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Ty to normalnie prowokatorka jesteś :evil_lol: a w dodatku wróżka :eviltong: Hashisha nie miałam okazji na żywo oglądać, na zdjęciach wygląda super no i wyniki jakie osiąga są rewelacyjne. Osobiście bardzo mi się podoba, mimo iż do ideału brakuje mu żółtego umaszczenia :eviltong: No i jest niekopiowany:cool3: żywy dowód, że ogon i uszy nie ujmują bokserowi charakteru ani uroku :eviltong: Kto zwycięży zobaczymy... ciekawa jestem stawki, czy np. zgłoszony jest Diamant Nordom ? ciekawa byłabym wyniku, porównanie dwóch faworytów :razz: na razie wiadomo, że zgłoszono 124 psy. Na klubówkę jestesmy zgłoszeni :razz: chociaż po wczorajszej wystawie mam trochę zepsuty humor... więc jeszcze zobaczymy jak to będzie... A z Ciebie to niezły pracuś... w weekend pracujesz ???:crazyeye: toż to niezgodne z kodeksem pracy :eviltong:
  6. [quote name='tatankas']No ja wiem,ale jak ja zakochana w żółtkach,to żółtka już nikt nie przebije ;)[/QUOTE] to tak jak ja... :evil_lol:
  7. ach jakie cudowne stadko :-) piękne foteczki i jakie ładne widoki :-) wspaniałe tereny do spacerów :-) i woda... moje od razu by się tak kąpały ;-)
  8. świetnie chłopaki wyglądają :-) co do zmniany imienia... jako, że jak już ktoś napisał Jacek i Placek też będą się kojarzyć ;-) to może Flip i Flap (byli juz na dogo bracia o tym imieniu i znaleźli fajne domki) albo Kajko i Kokosz :evil_lol: a może Lolek i Bolek :p
  9. [quote name='tatankas']Biedulka-trzymajcie się,łapka na pewno się zagoi szybko ;) Box-Star piękne psiaki rude mają,moja ulubiona hodowla :)[/QUOTE] dzięki :-) z hodowli Box-Star jest wiele pięknych psów :-) oprócz ślicznych zółtków np. znanych braci Sir także mnóstwo ślicznych pręgusów :-)
  10. [quote name='Cheese']Dobrze widac to ja ;), szkoda ,że Melcia zachorzała na łapkę,mam nadzieję, że wydobrzeje do sobótki. Miło i dziękujemy w imieniu Box-Starów .[/QUOTE] wiedziałam, że to Ty :evil_lol: mam nadzieję, że Mela wydobrzeje do weekendu...
  11. [quote name='Cheese']Biedactwo bardzo współczuje :-(, mizianki dla ksiezniczki :glaszcze:.[/QUOTE] mizianki przekażę :-) Cheese, czy Ty to Ty ?? ;-) czy ja dobrze rozpoznaję w avatarze jednego z Sir-ków Box-Star ??
  12. A nasz Melcia ma chorą łapkę :-( spuchła jej bardzo tylna łapa między palcami... a ja sierota dopiero wczoraj to zauważyłam... jak zaczęła kuleć Lekarz mówi, że kilka dni temu coś musiało jej się wbić między palcami, zrobił się spory stan zapalny, wczoraj miała sciąganą paskudną ropę, niestety znowu jej się zebrała i łapa nadal spuchnięta. Może trzeba będzie robić cięcie, żeby tę łapkę dokładnie wyczyścić...
  13. Yana

    Kapsel & Jenny

    my też trzymamy kciuki mocno zaciśnięte za kapselka !!!
  14. sto lat dla dziewczynki :new-bday::BIG::tort:
  15. [quote name='tatankas']Zołza pierwsza klasa-moja też taka była,ale pierwszej boksiowej córeczki nigdy się nie zapomina,szczególnie,że od niej się moja miłość do boksi zaczęła :)[/QUOTE] dobrze to rozumiem... taka pierwsza boksiowa miłość.. jak u mnie :-) [quote name='Kapsel']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: Edit. Yaneczce chyba troszkę fafelki posiwiały :roll::roll::roll:[/QUOTE] oj siwieje... takie ma geny, bo poza tym jest w super formie, ma mnóstwo energii i czasami aż ją nosi co by tu zmajstrować ;-) [quote name='tatankas']Dziewczyny,a może potrzebny kaganiec za grosze,ja już sobie zakupiłam na wszelki wypadek i leży: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213796-KAGA%C5%83CE-na-boksia-doga-spaniela-wilczura-rodweilera-a-nawet-Yorka-za-grosze-do-12.08[/url][/QUOTE] kagańce mamy, tak na wszelki wypadek, bo jeszcze nigdy ich boksiom nie założyłam ;-) [quote name='Don_Vito']Gratulacje dla Melci !!!!!!! Piękne fotki ! :D Yana jaka poważna się przy Melci wydaje.[/QUOTE] dzięki :-) no Yana siłą rzeczy robi się z wiekiem nieco powazniejsza i rozsądniejsza :-)
  16. [quote name='tatankas']Boziu-ja znów ryczę,jak widzę twoją żółtą zołzę,tak strasznie mi przypomina moją staruszkę :( Jest piękna :)[/QUOTE] oj ja tez mam duży sentyment do tego typu boksera... a im starsza tym bardziej kochana... chociaż zołza z niej była i jest ;-)
  17. Od nas pójdzie 50 zł dla Kinia. Mam nadzieję już niedlugo zobaczymy jak chłopak sam biega... mam nadzieję, że tak będzie... trzymamy kciuki
  18. i razem :-) [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3117/178xg.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/2415/180yi.jpg[/IMG]
  19. i mała wredotka :evil_lol: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7604/113portrecik.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6990/154uw.jpg[/IMG]
  20. portrecik mojej zółtej zołzy ;-) [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8500/125gcw.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5373/118qi.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Kapsel']Gratulacje dla Melci :ylsuper::ylsuper::ylsuper:[/QUOTE] [quote name='tatankas']Również gratuluję,ale taka piękna suka,że byłabym zdziwiona,gdyby było inaczej ;)[/QUOTE] dzięki :-) a teraz trochę mniej oficjalne zdjęcia moich fafli :-)
  22. [quote name='tatankas']A tu filmik,jak Wigor próbuje rozkręcić moją rudą do zabawy,widać też jak Kiniolek podnosi dupaska,choć wymęczony był już nieźle :D [video=youtube;o-mD29W6lsc]http://www.youtube.com/watch?v=o-mD29W6lsc[/video][/QUOTE] Śliczne stadko. Ale smutno mi się zrobiło jak Kinio próbował nadążyć za pozostałymi boksiami i nie mógł :-( Widać jak bardzo chciałby tez tak biegać... mam nadzieję, że jeszcze będzie...
  23. Moja deklaracja na wrzesień też już poszła. W rozliczeniu dopatrzyłam się, że zapomniałam zrobić przelewu za lipiec, wieczorem dopłacę.
  24. Moje małpiątko przywiozło z Białegostoku swój pierwszy wniosek CWC :loveu: [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1582/biaystok1.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4194/biaystok2.jpg[/IMG]
  25. tylko moje boksie nie są uległe, szczególnie Yana :evil_lol: ale z drugiej strony mam w związku z tym spore doświadczenie z charakternymi faflami. Mela uznaje matkę za szefową w stadzie, ale w stosunku do innych psów już taka wyrozumiała nie jest :razz: z drugiej strony mamy w domu małego pieska i dziewczyny nauczyły się, że Mikusia się nie zaczepia i daje się mu spokój :evil_lol:
×
×
  • Create New...