Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Ale ten wózek to tylko tymczasowo? Aż wróci do zdrowia. Ja mam Mikosia z Ostródy też z częściowym niedowładem tyłu. Wiem, ze leczono go zastrzykami z nivalinu i witaminy B. Bardzo pomogło. Może i Mirabelce się uda.
  2. To znaczy, że Alvaro jest adoptowany czy ja źle zrozumiałam:roll:
  3. Prawdziwy słodziak:loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='akrim']bedziemy trzymać kciuki w piatek i potem za szybkie zdrowienie ,.....bo już nie szukamy domku dla Nany:p Będzie miała doskonałą opiekę ...jak Jurand:loveu:[/QUOTE] Chyba to wyśniłam, tylko bałam się zaproponować tego po śmierci Jurcia. Czasem sny się spełniają..........
  5. Ależ ona zawsze była zakręcona:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Czy inne zabawki również lubi np. gumowe piłeczki, albo piszczące stworki ?
  7. Strasznie mi przykro, ale nic więcej nie mogłyśmy zrobić.:-(:-(:-(
  8. Czy wiadomo co u mojego ulubieńca ?
  9. Ślicznie biega ! Chyba będzie dobrze:lol:
  10. Pozdrawiamy Alvaro, pozdrawiamy:multi::multi::multi:
  11. http://www.krakvet.pl/trovet-highly-digestible-liverprotecting-diet-psow-p-2334.html To chyba ta karma. Jurcio ją uwielbiał.
  12. Jurand uwielbiał suchą karmę weterynaryjną. Wcinał aż mu się uszy trzęsły. Niestety nie pamiętam nazwy, ale zamawiałam ją na krakvecie.
  13. Byłam wczoraj w schronisku. Bambo został przeniesiony na wybieg ogólny dla psów. Ma duzo wiecej miejsca do biegania, ale i ilość kolegów z którymi można się pokłócić wzrosła. z allegro miałam jedno zapytanie. Na razie cisza.
  14. Miły psiaczek:lol: Musimy mu pomóc :lol:
  15. Mam nadzieję, że u mojego słodziaka już lepiej:lol:
  16. Ano właśnie:lol: Pozdrawiam Mirabelkę i jej opiekunkę:lol:
  17. Lara ! Przepraszam, ale przez tydzień wyłam z bólu bo dopadły mnie korzonki. Telefon mogę podać tylko mój 605 85 14 85 lub adres [email][email protected][/email]. Chyba, że ktoś jeszcze wyrazi zgodę. Dziękuję za piękne allegro.
  18. Aniu ! Przepraszam, ale dopadły mnie korzonki i nie miałam jak dowlec się na pocztę. w przyszłym tygodniu postaram sie wysłać szczepienie na adres hotelu. Z tą sterylką przemyślcie jeszcze, ale ja jestem przeciw. To już nie ten wiek. Jedna z moich suk znacznie młodsza bezwiednie oddaje mocz po sterylce. Odpuśćcie jej.
  19. A ja chciałam zapytać o szczepienia na wirusówki ? Czy maleńka już dostała czy dopiero będzie robione ?
×
×
  • Create New...