[quote name='mc_mother']Ok, dzięki:) To zaraz zmienimy to w ogłoszeniach:)
Co do Szarotki... raczej byłoby jej ciężko wziąć Mozzarta... bo ona z Kanady do nas pisze;) :D
A szkoda, bo może Mayi przydałby się taki towarzysz:)[/QUOTE]
A w Kanadzie podobno uwielbiają podhalany:lol: