Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='mc_mother']Ok, dzięki:) To zaraz zmienimy to w ogłoszeniach:) Co do Szarotki... raczej byłoby jej ciężko wziąć Mozzarta... bo ona z Kanady do nas pisze;) :D A szkoda, bo może Mayi przydałby się taki towarzysz:)[/QUOTE] A w Kanadzie podobno uwielbiają podhalany:lol:
  2. Słodka mordka w tym ręczniczku:lol::lol::lol:
  3. [B][SIZE=3]"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B]
  4. [B][SIZE=3]"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Ceglarek Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B]
  5. U Danusi w raju wszystkie psiaki szczęśliwe. to prawdziwa oaza psiego szczęścia.
  6. Jestem na zaproszenie. Zapisuję.
  7. Zaraz biegnę zobaczyć.....
  8. Do Bambo nikt nie zagląda. Ostatnio był jeszcze w schronisku. Myślę , że nadal tam jest..............
  9. Bez dobrych zdjęć i allegro nie ma szans.
  10. Frycia szczęśliwa.Bardzo zaprzyjaźniła się z Mikosiem. To ten słodziak z mojego avatora. Są w podobnym wieku wiec wiekszość czasu spedzają na gonitwach i wzajemnym polowaniu na siebie. Okrutnie śmieszne zwierzaki.
  11. Tu znalazłam waszego psiaka :[URL="http://www.pod"]http://www.podhalan. fora.pl/szukaja-domu,12/mozzart-w-orzechowcach,4009.html[/URL]
  12. Śliczniutki:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Neczka']Kojarzycie może jakieś podhalanowe fora na których można by ogłosić chłopaka ?[/QUOTE] Podaje Ci link do forum [U][url]http://www.podhalan[/url]. fora.pl/[/U] Nie wiem dlaczego nie działa?
  14. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3158/10226167.jpg[/IMG]
  15. A tu wątek Mazarta z Orzechowców pod Przemyślem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208328-Podhalan-du%C5%BCy-Golden-czyli-bezdomny-Mozzart[/url]
  16. Przecudnie Nanusia wygląda :lol: cała bielusieńka :lol:
  17. Znajomy mojego TZ jest myśliwym. Nabył posokowca bawarskiego z papierami rocznik 2005. Pies okazał się kanapowcem stroniącym od zwierzyny łownej. Znajomy jest niestety człowiekiem praktycznym i chce psa oddać w "dobre ręce" lub do schronu. Najbliższa lokalizacja od niego to przepełnione schronisko w Ostródzie. Dla zainteresowanych kontakt telefoniczny na pw.
  18. Zdjęć jest dużo tylko nie wiem jak się robi album.
  19. Frycia miewa się dobrze, ale watek powinno się kontynuować.;)
  20. A dlaczego nie ma mojej Fryci na stronie schroniska "w nowym domku"http://www.dogomania.pl/threads/123231-Owczarki-Prawie-Niemieckie-czyli-galeria-Orzechowskich-ONk%C3%B3w-szukaj%C4%85cych-domk%C3%B3w/page14:mad:
  21. A cóż ja mogę powiedzieć? Cieszę się szczęściem Nanusi.:loveu::loveu::loveu: jeszcze raz wszystkim dziekuję:B-fly::B-fly::B-fly:
  22. [quote name='akrim']Nanka juz w DS - narazie przwitanie z Jogim było chłodne, ale widać kto będzie rządził w tym stadzie:razz: [/QUOTE] A ja myślę, że w domu zawsze rządzi kobieta:evil_lol::diabloti:
  23. Wielkie DZIĘKUJĘ:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: wszystkim darczuńcom, Ani za opiekę, Beatce i Pani od Juraska za domek na stare latka i wszystko inne o czym zapomniałam:lol::lol::lol:
  24. Wstawiam link o chorobie Mirabelki :[url]http://www.vetopedia.pl/article73-1-Dyskopatia.html[/url]
×
×
  • Create New...