-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
jola_li replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
To i boguszki miały świąteczny poczęstunek :). Oby nadchodzący rok przyniósł im wiele nowych domów, a Wam coraz więcej psich przyjaciół na Waszej drodze, żeby to, co zaczęłyście dalej toczyło się tak pięknie. Wesołych Świąt :)! -
MANIUŚ z Mazur – czekał, czekał, i się doczekał - ma DOM :)!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00224/i4jke10g1lkb.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00223/7aiac6mbk4vl.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[quote name='b-b']Składam już życzenia zdrowych, spokojnych Świąt i lepszego Nowego Roku a Nutusiu Tobie jeszcze większego, silniejszego wspaniałego serducha dla podopiecznych ;) [/QUOTE] JESZCZE większego??? Uchowaj Boże, bo wtedy w domu będzie schronisko a Nutusia pójdzie spać do budy ;). [CENTER][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00223/7aiac6mbk4vl.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[quote name='malibo57']Dziś w nocy, nagle i bez ostrzeżenia odszedł nasz Kochany Osiołek - Falek:( Jesteśmy w szoku i nadal nie możemy w to uwierzyć. Falka dotknęło ostre rozszerzenie żołądka - odszedł pomimo błyskawicznej interwencji weterynarzy - Jego serduszko stanęło i nie chciało już ruszyć... Kochany Psiaku, tak Cię zobaczyłam po raz pierwszy i tak Cię zapamiętam- śpij spokojnie![/QUOTE] Nie znam słów na takie chwile............ Wiem jak to boli i z całego serca Ci współczuje, Małgosiu.
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[FONT=Verdana][SIZE=2]Hopka już się żegnać musi*...[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jak dziękować ma Nutusi[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]za to wszystko, o czym wiecie?[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Nie ma takich słów na świecie![/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2](Lecz jak machnie Jej ogonkiem i jak hopnie na kolana,[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]to Nutusia w mig zrozumie jak przez Hopkę jest kochana :)).[/SIZE][/FONT] [SIZE=1]*bo to już pojutrze ;)....[/SIZE] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[FONT= ][FONT=Verdana][SIZE=2]Mikołaju, hojny święty,[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT= ][FONT=Verdana][SIZE=2]jakie w worku masz prezenty?[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT= ][FONT=Verdana][SIZE=2]Dla Hopuni dom (przemiły!) -[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT= ][FONT=Verdana][SIZE=2]inne już się nie zmieściły ;)...[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT= ] [/FONT] -
[CENTER][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00223/7aiac6mbk4vl.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Widziałam właśnie coś bardzo fajnego :)! Facet - na nocnym spacerze z psem - miał laserowy wskaźnik dający czerwony punkcik na śniegu. Poruszał tym wskaźnikiem, a pies biegał za światełkiem próbując je złapać :). Pomysł do polecenia :). -
[quote name='Nutusia']Już jesteśmy spakowane i zaraz wyruszamy. A ponieważ natura nie lubi próżni - jutro powitamy w domu 7-tygodniowego dzieciaczka psiego. I trzymajcie kciuki, żeby się Lesio nie pokapował, że to... chłopczyk ;) Mały miał wylądować w ciepłej... oborze, więc jakie było wyjście?...[/QUOTE] Ciekawe jak bis-Hopka w swoim domku.... A mnie się marzy trochę prawdziwego urlopu dla Nutusi i chwili "tymczasowego odpsienia", bo ---- bardzo by się Jej przydały. Trzymam kciuki, żeby malutek przekonująco udawał dziewczynkę :)!
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
jola_li replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00223/nhoufa32uuj4.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
jola_li replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
No to Hektorowi się trafiło :)! I Państwu też, bo będą mieli wspaniałego i pięknego psa :)! Bardzo się cieszę z nowych zakupów, bardzo Wam to ułatwi życie. Na zimę bardzo dobra jest słoma do bud. Nie jest chyba zbyt droga. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ja już sama nie wiem - może mam zwidy, może to moje ludzkie myślenie jest, ale Hopka od wczoraj jakby czuła, że sobie od nas pojedzie... Nic, tylko by na kolanka hopkała, ciągle musi być przy nas, a dziś rano tak się tuliła do mnie, zanim wstałyśmy, tak się "wkręcała", jak nigdy przedtem. To samo Chmurcia... Tylko Hopka bis jakby nie wyczuwała, że od dziś zacznie się dla niej nowe, dobre życie. Może dlatego, że była u nas zaledwie 2 tygodnie...[/QUOTE] A może Hopcia po prostu coraz bardziej rozsmakowuje się w przytulankach? Miejmy nadzieję, że zamiana głaszczących rączek (czterech na osiem ;)) przebiegnie możliwie mało stresowo :). Hopka myśli już od rana, co tu zrobić, żeby zmiana nikogo nie zasmuciła. Hopnę sobie :)! W hopkach siła :)! [quote name='Mattibo']Walizki spakowane. Ruszamy w droge. Trzymajcie kciuki, zeby nas nie zasypalo po drodze. Wszystkim przyjaciolom Hopeczki, Chmurki, Hopki bis i Zelki skaladamy najlepsze zyczenia radosnych zdrowych Swiat Bozego Narodzenia a pieskom szczescia w ich nowych domkach! Jestesmy wszyscy podnieceni, a ja mam malutkiego stracha ;)[/QUOTE] Hopcia wszystkie strachy powylizuje ;). Szczęśliwej drogi, Rodzinko :)! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[FONT=Verdana][SIZE=2]Hopce śnią się różne sny[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2](czasem, że ją gryzą pchły),[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Hopce śni się taki świat,[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]gdzie pies każdy ludziom brat.[/SIZE][/FONT] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[FONT=Verdana][SIZE=2][quote name='Nutusia']Aleś mnie zawstydziła, Jolu... Żeby aż taką nieznajomością regulaminu psich zapasów się wykazać, no :-( ;-)[/QUOTE] Eeeee, nie ma co się przejmować[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2], ja też dopiero wczoraj doczytałam ;). [/SIZE][/FONT] [FONT= ] [/FONT] [FONT= ][FONT=Verdana][SIZE=2]Hopka lubi spać w łóżeczku,[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT= ][FONT=Verdana][SIZE=2]bo w łóżeczku dobrze dziecku.[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT= ][FONT=Verdana][SIZE=2]Miejsca dużo nie zajmuje[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT= ][FONT=Verdana][SIZE=2]i wcale nie pochrapuje.[/SIZE][/FONT][/FONT] -
[quote name='xxxx52']To jest sedno sprawy ,bede wiercila" dzure w brzuchu" hi hiTak szybko mnie sie nie pozbedziesz ,oj nie nie[/QUOTE] Tak z czystej ciekawości - co sprawiło że Jamor przez 2 lata uniknął dociekań ;)?
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Teraz największą idolką Hopciową jest Żelka zwana Gumisiem. Wczoraj się przeciągały resztką pluszowego słonika - Żelka leżała na kanapce - Hopcia była na podłodze. Wygrała Hopka, ale tylko dlatego, że [U][B]w sumie grała nie fair[/B][/U]!!! W pewnym momencie pomogła sobie długim przednim odnóżem, przygniatając zdobycz.[/QUOTE] A Nutusia, to – przepraszam – sędzią w pieskich jest zapasach??? Regulamin psi punkt pięć: „Użyj łap, jeśli masz chęć”! -
MANIUŚ z Mazur – czekał, czekał, i się doczekał - ma DOM :)!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Oj, Maniusiu kochany, kiedy ktoś cię pokocha.... -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Joluś, wróciłam, ale nie mam dobrych wiadomości:-( [/QUOTE] Nie masz pojęcia, Ewuś, jak bardzo mi przykro :(.................. -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy Ewa z synem już wróciła... Cieszę się, że u Bafi wszystko dobrze. Może po prostu nie lubi zimy.