BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
jaka piękna! :) Ela przyjedz wyciagnac Czarnego Pantera spod wanny!!!!
-
[quote name='sonia1974']Aga zajrzyj tutaj są puszki animonda , tanio wychodzą takie po 400 g , będzie gdzie to przechować w lecznicy po otwarciu i jaki smak [URL]http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/animonda_rafine_carny[/URL][/QUOTE] w lecznicy maja lodowke, smak obojetny, nie jest wybredny
-
[quote name='Karilka']Mój Boże, kupcie mu pilnie Balsam Szostakowskiego - ten specyfik działa CUDA. Jest w Polskich aptekach pod nazwą Vinilium (lub podobnie - w aptece będą wiedzieli) i kosztuje ok. 40zł... Nie wyobrażam sobie wyleczenia tego bez tego specyfiku! Biedny koteczek..[/QUOTE] od samego poczatku jest tym smarowany i sa juz widoczne efekty
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/806/dscf6883.jpg/][IMG]http://img806.imageshack.us/img806/548/dscf6883.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/dscf6897d.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4221/dscf6897d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/dscf6906.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3785/dscf6906.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscf6908s.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/84/dscf6908s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscf6911a.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6390/dscf6911a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]Staruszek Misiu z pogruchotaną łapeczką prosi o pomoc! :-( [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225779-Staruszek-z-pogruchotana-łapeczką-prosi-o-pomoc"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-prosi-o-pomoc[/URL]! [/INDENT] -
Staruszek Misiu z pogruchotaną łapeczką prosi o pomoc! :( http://www.dogomania.pl/forum/threads/225779-Staruszek-z-pogruchotana-łapeczką-prosi-o-pomoc!
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B]Staruszek Misiu z pogruchotana łapeczką prosi o pomoc! :([/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225779-Staruszek-z-pogruchotana-łapeczką-prosi-o-pomoc"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/225779-Staruszek-z-pogruchotana-łapeczką-prosi-o-pomoc[/URL]! -
[quote name='sonia1974']ok coś wyszukam i zamówię tylko czy wysyłka ma być na Twój adres[/QUOTE] dzieki :) najlepiej do mnie [quote name='Igiełka']jakiego szukacie tymczasu i w jakiej odległości od Bielska?[/QUOTE] najlepszego :) jezeli uzbiera sie kasa na transport to zawieziemy Go wszedzie ;) ******** [B]Staruszek Misiu z pogruchotana łapeczką prosi o pomoc! :-( [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225779-Staruszek-z-pogruchotana-łapeczką-prosi-o-pomoc"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-prosi-o-pomoc[/COLOR][/URL]!
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/dscf6916x.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1694/dscf6916x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/dscf6921e.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/7784/dscf6921e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[TABLE="class: uiGrid mvm"] [TR] [TD="class: vTop"][B]16.4 Misiu miał dzisiaj kolejna operację :( Misiu uszkodził gips, łapeczka przekręciła się i ruby wyskoczyły z kości. Teraz ma okropną blachę :( Gipsu już nie będzie miał, tylko opatrunek i mega wielki kołnierz 15.4 Misiu to mała bestyjka! Obgryza gips i jutro musimy jechac na rtg czy z łapeczką wszystko jest ok? 12.4 Misiu miał operację, koszt operacji 350 zł ********** [COLOR=#ff0000]Misiu[/COLOR] kilka dni kuśtykał po ulicach miasta, prosza o pomoc...niestety nikt nie ulitował sie nad psem z masakrycznie połamana łapką :( Nikt nie pomógł :( Totalna znieczulica! Z dnia na dzień stawał się coraz słabszy i słabszy... Bez jedzenia, picia, schronienia z wielkim b[/B][B]ólem i strachem przykustykał dzisiaj na plac budowy, gdzie Staruszka dokarmia bezdomne koty...wiedział już ,że jest bezpieczny! Staruszka sama z niewielką rencinka prosi o pomoc dla tego Biedaczka :( Jutro będzie operacja łapki, po której szukamy dla Misia bezpiecznego miejsca chocby na kilka dni...bardzo prosimy o pomoc! Misiu jest spokojny, łagodny do ludzi, do kotów nieco mniej. Waży ok 10 kg, wystarczy maleńki koszyczek w kaciku domu...to tak niewiele a dla Niego wszystko! Jeżeli ktoś bedzie miał mozliwośc pomóc finansowo Misiowi, podam na pw nr konta lecznicy, koszt operacji szacowany jest na ok 350 zł Chętnie przyjmiemy fanty na bazarek Proszę trzymajcie kciuki! Proszę rozsyłajcie info o Misiu....zapraszajcie znajomych! [/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/dscf6875s.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3915/dscf6875s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/dscf6884r.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1530/dscf6884r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/dscf6900p.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9159/dscf6900p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/dscf6902l.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6205/dscf6902l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/dscf6885.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/182/dscf6885.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [B]Album Misia...proszę udostępniajcie! [/B][URL]https://plus.google.com/photos/105925257027037862274/albums/5730623996249745681?banner=pwa&gpsrc=pwrd1#photos/105925257027037862274/albums/5730623996249745681[/URL] [B]fb Misia...proszę udostępniajcie! [/B][URL]http://www.facebook.com/events/218268081608455/#!/events/373485652696000/[/URL] [/TD] [/TR] [/TABLE]
-
[quote name='Kerian']Budrysku, a jaka karma byłaby dla niego odpowiednia? Rozumiem, że jakaś weterynaryjna, wysokoodżywcza i miękka, łatwa do przełykania? Wiadomo, w jaki sposób mogły powstać takie rany? Mógł go pogryźć pies? Czy inny kot byłby w stanie go tak urządzić? :([/QUOTE] na pewno jakies dobre puszki, niestety nie mamy funduszy i dostaje najtansze :( mogl miec spotkanie z psem, z kuna...:(
-
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Bursztynek pojechał wczoraj do domku :) Baranek ;-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pYALp5u3hFk/T3vy7gIzPfI/AAAAAAAAVCU/sWLmfy062gY/s640/IMG_9324.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aiRvt_Ay56U/T3vy50QTW9I/AAAAAAAAVCI/oKozCjBtKnQ/s640/IMG_2569.jpg[/IMG] ***** [INDENT][B]Myszaty walczy o zycie :-( [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225777-DRASTYCZNE!!!-Myszaty-walczy-o-zycie!-(-(?p=18956900#post18956900"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post18956900[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
4 letni JRT do uśpienia!!!! Majlo MA DOM! :)
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
u Majlo wszystko ok :) **** [B]Myszaty walczy o zycie[/B] :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225777-DRASTYCZNE!!!-Myszaty-walczy-o-zycie!-(-(?p=18956900#post18956900"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post18956900[/COLOR][/URL] -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]Myszaty walczy o zycie :-( [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225777-DRASTYCZNE!!!-Myszaty-walczy-o-zycie!-(-(?p=18956900#post18956900"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post18956900[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
Myszaty walczy o zycie :-( http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post18956900
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[INDENT] Myszaty walczy o zycie :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225777-DRASTYCZNE!!!-Myszaty-walczy-o-zycie!-(-(?p=18956900#post18956900"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post18956900[/COLOR][/URL] [/INDENT]