BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
[quote name='Ania W']Budrysek wrzuć go na jakieś jamnikopodobne (chyba raczej tej wielkości) czy niskopodłogowe...On nie ma nic z ogara i nijak nie da się go pod tę rasę podciągnąć. Swoją drogą właścicielka za uśpienie i utylizację też będzie musiała zapłacić...:roll:[/QUOTE] na jamnikach juz jest, ktos podpowiedzial zeby wrzucic na ogary to wrzucilam ;) uspienie jest tansze niz ponad 1000 zł oddanie do schronu....nie bedzie sie nawet nad tym zastanawiala
-
Daniel który opiekował sie Teddym wyjezdza, w domu nie bedzie nikogo
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
BUDRYSEK replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ja mam nadzieję, że jest odzew, dostałam też garść maili o tym świadczących. Mam nadzieję ze to nie tylko deklaracje. [SIZE=4]I gdzie ta pomoc ma iść?[/SIZE] [SIZE=4]Brak danych kontaktowych[/SIZE][/QUOTE] kontakt do mnie na pw lub tel ( jest w podpisie) 607488598 -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Z Torusiem mamy problem. Jeździmy co dwa dni do lekarza na antybiotyki. Prawdopodobnie wystąpiła reakcja alergiczna na szwy rozpuszczalne i Toruś ma obrzęk. Przez ten obrzęk nie można było usunąć wcześniej wszystkich szwów zewnętrznych. Dziś trzeba było go ponownie premedykować aby te dwa ostatnie wyłuskać. Dostał antybiotyki oraz leki przeciwbólowe do domu no i będziemy obserwować. Koszt dzisiejszej wizyty 75zł (podobno to cena tylko leków), poprzedniej 12 zł.[/QUOTE] cholera zawsze coś musi się przyplatać! poza tym czuje sie dobrze? -
Filip do środy musi znalezc bezpieczne miejsce, wascicielka wyjezdza za granice i jezeli nic nie znajdzie to psa uspi :-( Jest w okolicy Żywca, szczepiony, spokojny, nie lubi listonosza W schronisku za oddanie psa trzeba zaplacic ponad 1000 zł wiec takiej opcji nie bierze pod uwage...POMOCY! [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=460305527347539&set=a.134860786558683.19615.100001042885838&type=1&relevant_count=1"][IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/c17.0.403.403/p403x403/398390_460305527347539_1416647103_n.jpg[/IMG][/URL]
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
niestety choc walczymy do konca, często przegrywamy....to jest najgorsze.....[IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] -
moze ktos wie o jakims dt dla ok 2 letniego biszkoptowgo labradora? sprawa pilna, pies jest super do dzieci wlascicielka wyprowadziła sie do bloku a "przeciez taki pies do bloku nie nadaje się"! Dzisiaj bede miala fotkę, na razie pies siedzi sam na wsi w budzie, trzeba szybko działac, bo łaskawie zgodziła sie kilka dni jeszcze go "przetrzymac". Nawet nie wyobrazacie sobie jakie słowa cisna mi sie na usta!
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Filip do środy musi znalezc bezpieczne miejsce, wascicielka wyjezdza za granice i jezeli nic nie znajdzie to psa uspi :-( Jest w okolicy Żywca, szczepiony, spokojny, nie lubi listonosza W schronisku za oddanie psa trzeba zaplacic ponad 1000 zł wiec takiej opcji nie bierze pod uwage...POMOCY! [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=460305527347539&set=a.134860786558683.19615.100001042885838&type=1&relevant_count=1"][IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/c17.0.403.403/p403x403/398390_460305527347539_1416647103_n.jpg[/IMG][/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
BUDRYSEK replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Filip do środy musi znalezc bezpieczne miejsce, wascicielka wyjezdza za granice i jezeli nic nie znajdzie to psa uspi :( Jest w okolicy Żywca, szczepiony, spokojny, nie lubi listonosza W schronisku za oddanie psa trzeba zaplacic ponad 1000 zł wiec takiej opcji nie bierze pod uwage...POMOCY! [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=460305527347539&set=a.134860786558683.19615.100001042885838&type=1&relevant_count=1"][IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/c17.0.403.403/p403x403/398390_460305527347539_1416647103_n.jpg[/IMG] [/URL] -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
dzień w dzień jezdze do weta, czem nawet 3 razy dziennie :( boze, kiedy to sie w końcu skończy?! :( załamka na maxa! długi rosną, już są makabryczne.....ale jak nie pomóc? ja nie umiem.....:( -
będe w tym tygodniu u Tedusia, porobię nowe fotki starzeje sie nam Chłopaczek :( musimy Mu pomóc!
-
szukamy nowego tdt , hoteliku do wiosny!!!!
-
[quote name='ZZPON']A to czort jeden :)[/QUOTE] czort nie czort ale jest WSPANIAŁY!!!! :)
-
Albo ją zabierasz abo morbital!....Bakalia juz w domku :)
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='klimza'][quote name='BUDRYSEK']Bakalia ma juz domek, mieszka z kolezanka norwska lesna tez tricolorka, ale nie dorownuje uroda Bakali :) a u mnie nowa szykretka Rodzynka [B]Rodzynka[/B] mega pieszczoch, ma ok 1 roku [URL="http://img851.imageshack.us/i/dscf4282g.jpg/"] Piękna Rodzynka :) Potwierdzam, Bakalia ma dom i mieszka razem z Hanką syberyjką. Jest cudowna, mrucząca, uwielbia przebywać z nami i wygrzewać się na akwarium. Poza tym potrafi wyskakiwać zaskakujaco wysoko na meble, łapać muchy i biegać z Hanką po całym mieszkaniu, no i kocha czesanie i przysmaki. Jest cudownym pulpetem :D który śpi razem z nami. [/URL][/QUOTE] Wow! Witamy! i prosimy o fotki :) -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Brązowa? to może... jak była prezydentowa Francji Carla lub Bruni :)... niech ma dobre życie i modelką zostanie;)...[/QUOTE] moze byc Carla :) ale taką pięknością juz nie jest :( ma rozwaloną dolną wargę, trzeba by skoczyc do weta ale nie jest to tragedia a kasy brakuje :( -
dziewczyny musimy poszukac dla Teddyego nowego miejsca na okres zimy sprawy trochę skomplikowały się nie mam stałego dostępu do neta, proszę pomóżcie coś znalezc
-
[quote name='Annaa4']Aktualny stan finansów, przepraszam za tak rzadkie aktualizowanie finansów- w razie pytań co do rozliczeń podam też swojego maila [email protected] - generalnie nie uciekłam i trzymam pieczę nad kasą Teddego :) bardzo dziękuję :)
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
zuzlikowa dziękuje :) od wczoraj mamy brązową tygryskę, zagłoszoną, siedziała cała przemoczona, trzęsąca się z zimna pod sklepem z nadzieją, że ktoś rzuci cos do jedzenia....niestety po wystających kościach mozemy tylko domyslec sie jak bylo! macie jakies propozycje co do imienia? nie mam weny -
Loti - spokojny i kochany mix sheltie znalazł już domek :)
BUDRYSEK replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
ale Mu Was dobrze :)