Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. [quote name='zuzlikowa']:)... to już tylko(?) 27 x 15zł do zapłacenia... mam nadzieję, że święta już Sylwuś spędzi wolny od cienia zadłużenia...[/QUOTE] moze ktos zrobi jakis bazarek? albo chociaz fantow poszuka? brakuje juz tak niewiele..... zuzlikowa ja cos pozbieram :)
  2. przypominamy sie!!!!
  3. tylko tak dalej Chłopaki!!! my wierzymy w Was....w porównaniu z innymi ;)
  4. prosze wklejcie fotki kolejnych moich podopiecznych... [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.529498417094916.1073741837.100001042885838&type[/url] szukamy pilnie domow!!!!
  5. [quote name='bakusiowa']Na moje konto wpłynęło 200 zł od cioteczki ren:multi:Bardzo dziekujemy. W dniu dzisiejszym przesłałam te pieniądze na konto Budrysek. Będzie dla maluchów na bieżące potrzeby. Proszę o potwierdzenie wpływu w/w kwoty.[/QUOTE] 200 zł dotarło :) wielkie dzieki <3 Maluchy sa przekochane...ale moje panele juz długo nie wytrzymaja ;) rano, po 5, przylatuja do mnie i trzeba wciagac je do lozka, wlaza na mnie i spia jeszcze troche i na szczescie nie leja do wyrka :) ciezko bedzie je oddac :(
  6. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/041xsr.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5677/041xsr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/56811573.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3873/56811573.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/49393503.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5401/49393503.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/50593567.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5988/50593567.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. drugi kocurek ma zlamana lapkę, albo samochod albo spadł z duzej wysykosci....on mial wiecej szczescia niz rudy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/zdjcie0981q.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9003/zdjcie0981q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/zdjcie0978h.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2204/zdjcie0978h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/zdjcie0982w.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8785/zdjcie0982w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. nie moze byc spokoju :( kolejne dwa biedaki :( kocurek znaleziony, myslalam, ze potracony, nie chodzil...okazało sie, ze jest postrzelony :( w kregosłupie ma srut i w okolicy miednicy....dzisiaj mial operacje, srut zostal usuniety, niestety nie ma pewnosci, ze kocurek wroci do zdrowia :( trzymajcie kciuki!!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/zdjcie0977s.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9205/zdjcie0977s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/zdjcie0967d.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4989/zdjcie0967d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/zdjcie09741.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/934/zdjcie09741.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/zdjcie0976a.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5425/zdjcie0976a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/zdjcie0973.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8027/zdjcie0973.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. [quote name='dana']Poleciało dzisiaj 50 złotych dla chłopaków :lol:.[/QUOTE] dziekujemy :)
  10. [quote name='astra 126']dziś znowu dzwoniłam do nowej pańci toffika, aby zapytać jak się toffi sprawuje. Pani twierdzi, że wszystko jest w najlepszym porządku i że go na pewno już nikomu nie odda. Chętnie chodzi na spacerki, ładnie je, śpi z pańcią w łóżku (to mu chyba najbardziej pasuje, bo u mnie w domu spał w swoim koszyczku, chociaż jak miał okazję to się w łóżku logował). Myślę, że można uznać, że adopcja się powiodła. Niebawem trzeba będzie pomyśleć o wizycie po adopcyjnej.[/quote] super wieści!!!!!:)
  11. nikt sie jeszcze nie zakochał?:(
  12. podnosimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. [quote name='LILUtosi']Wczoraj i dziś już tego nie robił. Za to bezczelnie leje na posłanie, obok posłanie i to dość dużo. Po za tym bez innych niepokojących objawów.[/QUOTE] moze jakis problem z pecherzem sie zaczyna? trzebaby go przebadac
  14. nie mam czasu na internetowe dyskusje.... [COLOR=#ff0000][B]wszystko jest pod kontrolą i o to chodzi! :)[/B][/COLOR]
  15. niezła aparatka :)
  16. niestety dogo nie chce wspołpracowac i nie mogę zmienic tytulu :(
  17. zapraszam do "moich" szczeniaczków :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240449-5-szczeniaczków-w-BDT-u-Budrysek-potrzebna-pomoc[/URL]
  18. __Lara dziękujemy :) [B]"będę spał na kocie a co?!" ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/zdjcie0917.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8585/zdjcie0917.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/B]
  19. [quote name='obiezyswiat75']A one wszystkie do wzięcia wciąż, czy sa jakieś rezerwacje?[/QUOTE] na razie tylko ludzi wstepnie pytają, jedna dziewczynka jest zarezerwowana...ale co z tego wyjdzie? najpierw sie ludzie napalaja a potem nawet nie zadzwonia, ze rezygnuja nie będą raczej wielkimi psiakami....juz teraz roznią sie wielkości...brązowy jest nawiększy i niezle juz wymiata ;) nie odpuści kotom i psom ;) w tej chwili mieszkaja w Żywcu
  20. [quote name='rodzice']no mam nadzieję ze będzie miał wzięcie - reklamujcie go cioteczki gdzie sie da albo podnoscie chociaż . Może na mleczko uzbieramy :lol:[/QUOTE] mleczko to juz dodatek :) od małego na moxolu to nie dziwne, ze juz kurczaka wolą ;)
  21. Witamy :) Przedstawiamy Gadziorki :) kto jest w stanie rozróżnić je ?;) chłopczyk :) największy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/20130303134208.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7074/20130303134208.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] drugi chłopczyk :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/213/20130303134718.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1448/20130303134718.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] trzeci chłopczyk :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/20130303141417.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3900/20130303141417.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] dziewczynka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/20130303142701.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/305/20130303142701.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] dziewczynka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/20130303134448.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4427/20130303134448.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. [quote name='obiezyswiat75']Matko jaka bida z nędzą....Aż płakać się chce. Powiedz mi- obie Kotki splacone czy wisi jakiś dług?[/QUOTE] tego dokładnie nie wiem, w pon spr w lecznicach za Alusię doszło jeszcze ostatnio 50 zł a Czarna to na bieżąco ma dług, za pobyt + leczenie, i jeszcze sterylka doszła
×
×
  • Create New...