BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
przypominamy sie!!!!
-
[quote name='bakusiowa']Na moje konto wpłynęło 200 zł od cioteczki ren:multi:Bardzo dziekujemy. W dniu dzisiejszym przesłałam te pieniądze na konto Budrysek. Będzie dla maluchów na bieżące potrzeby. Proszę o potwierdzenie wpływu w/w kwoty.[/QUOTE] 200 zł dotarło :) wielkie dzieki <3 Maluchy sa przekochane...ale moje panele juz długo nie wytrzymaja ;) rano, po 5, przylatuja do mnie i trzeba wciagac je do lozka, wlaza na mnie i spia jeszcze troche i na szczescie nie leja do wyrka :) ciezko bedzie je oddac :(
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/041xsr.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5677/041xsr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/56811573.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3873/56811573.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/49393503.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5401/49393503.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/50593567.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5988/50593567.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
drugi kocurek ma zlamana lapkę, albo samochod albo spadł z duzej wysykosci....on mial wiecej szczescia niz rudy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/zdjcie0981q.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9003/zdjcie0981q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/zdjcie0978h.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2204/zdjcie0978h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/zdjcie0982w.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8785/zdjcie0982w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
nie moze byc spokoju :( kolejne dwa biedaki :( kocurek znaleziony, myslalam, ze potracony, nie chodzil...okazało sie, ze jest postrzelony :( w kregosłupie ma srut i w okolicy miednicy....dzisiaj mial operacje, srut zostal usuniety, niestety nie ma pewnosci, ze kocurek wroci do zdrowia :( trzymajcie kciuki!!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/zdjcie0977s.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9205/zdjcie0977s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/zdjcie0967d.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4989/zdjcie0967d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/zdjcie09741.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/934/zdjcie09741.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/zdjcie0976a.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5425/zdjcie0976a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/zdjcie0973.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8027/zdjcie0973.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='astra 126']dziś znowu dzwoniłam do nowej pańci toffika, aby zapytać jak się toffi sprawuje. Pani twierdzi, że wszystko jest w najlepszym porządku i że go na pewno już nikomu nie odda. Chętnie chodzi na spacerki, ładnie je, śpi z pańcią w łóżku (to mu chyba najbardziej pasuje, bo u mnie w domu spał w swoim koszyczku, chociaż jak miał okazję to się w łóżku logował). Myślę, że można uznać, że adopcja się powiodła. Niebawem trzeba będzie pomyśleć o wizycie po adopcyjnej.[/quote] super wieści!!!!!:) -
nikt sie jeszcze nie zakochał?:(
-
podnosimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Wczoraj i dziś już tego nie robił. Za to bezczelnie leje na posłanie, obok posłanie i to dość dużo. Po za tym bez innych niepokojących objawów.[/QUOTE] moze jakis problem z pecherzem sie zaczyna? trzebaby go przebadac -
nie mam czasu na internetowe dyskusje.... [COLOR=#ff0000][B]wszystko jest pod kontrolą i o to chodzi! :)[/B][/COLOR]
-
niezła aparatka :)
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
niestety dogo nie chce wspołpracowac i nie mogę zmienic tytulu :( -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
zapraszam do "moich" szczeniaczków :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240449-5-szczeniaczków-w-BDT-u-Budrysek-potrzebna-pomoc[/URL] -
[quote name='obiezyswiat75']A one wszystkie do wzięcia wciąż, czy sa jakieś rezerwacje?[/QUOTE] na razie tylko ludzi wstepnie pytają, jedna dziewczynka jest zarezerwowana...ale co z tego wyjdzie? najpierw sie ludzie napalaja a potem nawet nie zadzwonia, ze rezygnuja nie będą raczej wielkimi psiakami....juz teraz roznią sie wielkości...brązowy jest nawiększy i niezle juz wymiata ;) nie odpuści kotom i psom ;) w tej chwili mieszkaja w Żywcu
-
Witamy :) Przedstawiamy Gadziorki :) kto jest w stanie rozróżnić je ?;) chłopczyk :) największy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/20130303134208.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7074/20130303134208.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] drugi chłopczyk :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/213/20130303134718.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1448/20130303134718.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] trzeci chłopczyk :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/20130303141417.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3900/20130303141417.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] dziewczynka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/20130303142701.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/305/20130303142701.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] dziewczynka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/20130303134448.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4427/20130303134448.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='obiezyswiat75']Matko jaka bida z nędzą....Aż płakać się chce. Powiedz mi- obie Kotki splacone czy wisi jakiś dług?[/QUOTE] tego dokładnie nie wiem, w pon spr w lecznicach za Alusię doszło jeszcze ostatnio 50 zł a Czarna to na bieżąco ma dług, za pobyt + leczenie, i jeszcze sterylka doszła