BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='ASTRA 126']Przed chwilą dzwoniłam do nowego domku Toffika. Psiak grzeczny, przychodzi na zawołanie, wieczorem trochę zjadł karmy z puszeczki, chodzi po mieszkaniu i obwąchuje kąty. Teraz zalogował się u Pani w łóżku pod kołderką i śpi. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Znowu mi się oczy spociły.[/QUOTE] tylko tak dalej! :) [B][COLOR=#ff0000]ASTRA 126[/COLOR][/B].....:loveu::loveu::loveu: -
Loti - spokojny i kochany mix sheltie znalazł już domek :)
BUDRYSEK replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
wyglądaja na przyjaciół...czy tylko udaja ;):) -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Monika ile brakuje jeszcze deklaracji na pełny miesiac? 100 zł? -
[quote name='krakowianka.fr'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ROZLICZENIE deklaracji i wpłat:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]I mamy dziewietnaście ogniw solidnego łańcucha URATOWANIA 2 Leśnych Braci ...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo dziękujemy![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Deklaracje...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]>>> Deklaracje stałe (co miesięczne)na pomoc psychologiczną, szkolenie i opiekę...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stan na 31.01.2013:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]... LIWIO (350zł/m-c)...więcej o 50zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]... LUPO (350zł/m-c)...wiecej o 50zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Deklarujący:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Nicola Daniłowska- 25zł dla Liwio (od lutego) (05/02/13) za II, III, IV[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Nicola Daniłowska- 25zł dla Lupo (od lutego) (05/02/13) za II, III, IV[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Sylwia Opic- 25zł dla Lupo (01/02/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Sylwia Opic- 25zł dla Liwio (01/02/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Joanna Oficjalska- 5zł dla Liwio (31-01-2013) za I (11/02/13) za II[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Joanna Oficjalska- 5zł dla Lupo (31-01-2013) za I (11/02/13) za II[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Klaudia Godlewska-Liwo 50zl ( w miarę możliwości)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Klaudia Godlewska-Lupo 50zl ( w miarę możliwości)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Wioletta Ciostek- 25zł dla Liwio (29/01/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Wioletta Ciostek- 25zł dla Lupo (29/01/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Lucyna Gawlas - 20zł dla Lupo (05/02/13) [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Lucyna Gawlas - 20zł dla Lupo (05/02/13) [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Edyta Doroszko- 15zł dla Liwio (30/01/13) za I (11/02/13) za II[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Edyta Doroszko- 15zł dla Lupo (30/01/13) za I (11/02/13) za II[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_słoneczko76- 25zł dla Liwio (29/01/13) w walucie GBP 6 = 28zl[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_słoneczko76- 25zł dla Lupo (29/01/13) w walucie GBP 6 = 28zl[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 10zł dla Liwio (30/01/13) za I (11/02/13) za II[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 10zł dla Lupo (30/01/13) za I (11/02/13) za II[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Agnieszka Fryc-Płachta- 10zł dla Liwio (07/02/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Agnieszka Fryc-Płachta- 10zł dla Lupo (07/02/13)[/FONT][/COLOR][B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Agnieszka Jakubowska/Agnieszka Stepaniuk-25zł dla Liwio (PayPal) - GBP 5 = 24zl (28/01/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Agnieszka Jakubowska/Agnieszka Stepaniuk- 25zł dla Lupo (PayPal) - GBP 5 = 24zl (28/01/13)[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Elżbieta Nowakowska- 30zł dla Liwio (29/01/13) za I (12/2/13) za II[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Elżbieta Nowakowska- 30zł dla Lupo (29/01/13) za I (12/2/13) za II[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]>>>>_BasiaD - 5zł dla Liwio (od marca)- nie aktualne- przeniesione na Toro[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]>>>>_BasiaD- 5zł dla Lupo (od marca)- nie aktualne- przeniesione na Toro[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_firenka- 50zł dla Liwio (w miarę możliwości) (30/01/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_firenka- 50zł dla Lupo (w miarę możliwości) (30/01/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Dulska- 25zł dla Liwio (od lutego) (04/02/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Dulska- 25zł dla Lupo (od lutego) (04/02/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Anna Jankowska- 10zł dla Liwio (04/02/13) za Luty i Marzec[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Anna Jankowska- 10zł dla Lupo (04/02/13) za Luty i Marzec[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]razem: 700zł... więcej o 100zł (uzupelniono dnia (13/02/13) SMB)[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]>>> Deklaracje jednorazowe... jeśli ofiarodawcy nie oprotestują, to z przeznaczeniem w pierwszej kolejności na transport:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Joanna Oficjalska- 30zł (31-01-2013)WPLACILA 40zl(10zł ds)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 30zł (30/01/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Lucyna Gawlas -50zł (transport) (05/02/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Aida- 150zł dla Liwio (30/01/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Aida- 150zł dla Lupo (30/01/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Panna Marple- 100zł (30/01/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Dorota Dymyt-Holko- 30zł (31-01-2013)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Ada-Vebby- 50zł (04/02/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_bazarek zuzlikowa (zegarek) - 15zl (04-02-2013)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]razem : 605zł (uzupelniono dnia (06/02/13) SMB)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dodatkowe wplaty:[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dominika Wisniewska - 80zl (05/02/13) za I 20zl (13/2/13) za II[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]razem: 100zl (uzupelniono dnia (13/02/13) SMB)[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WYDATKI:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]430zł - pokrycie kosztów transportu (04/02/13)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]600zl - hotelowanie za II 2013[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]razem 1030zł (uzupelniono dnia (11/02/13) SMB)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo dziękujemy w imieniu chłopaków z lasu,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]którzy na już muszą zamienić się w "uczłowieczone" psiaki![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]To ich być, albo nie być ![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziękujemy![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]............[/FONT][/COLOR][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='ajlii']Przypominam się w kwestii nr konta - mam do wpłaty fundusze z bazarku. No i zapraszam na kolejny bazarek, w połowie na Bostonka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239956-Dla-Amisia-i-Bostona-książki-filmy-muzyka-pocztówki-do-01-03?p=20444761#post20444761[/URL][/QUOTE] konto wyslane :) bardzo dziękujemy :)
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='ASTRA 126']Witam! Karilka dzięki za zorganizowanie wizyty p/a. I już po wizycie. Opinia o przyszłym domku pozytywna, posłanko i niezbędne akcesoria dla pieska przygotowane. Toffik zamieszka we Wrześni w domku z ogródkiem, bez psów i małych dzieci. Na wizytę pojechała osoba polecona przez Karilka i to ona przekazała mi informacje telefonicznie. Ta sama osoba pojedzie na wizytę po adopcji i zrobi zdjęcia z nowego domku.[/QUOTE] to teraz czekamy czy Tofis spodoba sie Pani?;) -
mamy takiego przystojniaczka w schronie....cos ma ze spaniela [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/pierot.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2855/pierot.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='__Lara']On nie ma żadnych ogłoszeń, trzeba by porobić. BUDRYSEK, napisz coś proszę o jego charakterze.[/QUOTE] zrobiłam mu ogłoszenia tutaj u nas, lokalnie ale mozna zrobic na slask, dolny slask [B]Jasiu to ok. 2 letni piesek w typie Jack Russel Terrier. Jasiu jest bardzo grzeczny, zachowuje czystość w domu, może zamieszkać z innym pieskiem lub kotkiem. Jest mały i lekki więc bez problemu można nosić go na rękach...w razie potrzeby. Jasiu został znaleziony na poboczu drogi, prawdopodobnie został potrącony przez samochód, miał złamaną tylną łapkę, jeszcze troszkę kuleje ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Bardzo lubi podróżować samochodem, spacerować więc będzie wspaniałym towarzyszem i przyjacielem. Jest zaszczepiony i wykastrowany. [/B] Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 607 488 598
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]7 szczeniaczków do adopcji[/B][/SIZE] [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.519716681406423.122219.100001042885838&type=1[/url] -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Joy w kwietniu skonczy 7 lat....i niestety musi znalezc nowy dom....:( Mozna tylko mowic o niej same superlatywy...jest wspaniała!!!! kontakt: 607 488 598[/B][/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/p1010854yz.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2723/p1010854yz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B][/B][/SIZE] [INDENT] [SIZE=4][B]Maja ma ok 6 lat, jest śliczną, długowłosą suczką. Bardzo lubi długie spacery, bez problemu jezdzi samochodem. Szukamy domu ze starszymi dziećmi. Ze względu na wyjazd włascicieli pilnie szukamy domu....607488598[/B][/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/803/dsc0652a.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6959/dsc0652a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [/INDENT] -
[SIZE=4][B]Maja ma ok 6 lat, jest śliczną, długowłosą suczką. Bardzo lubi długie spacery, bez problemu jezdzi samochodem. Szukamy domu ze starszymi dziećmi. Ze względu na wyjazd włascicieli pilnie szukamy domu....607488598[/B][/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/dsc0652a.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6959/dsc0652a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
pewnie śniło mu sie, że siedzi na kibelku ;) -
Lincolniku....Żegnaj :( (*)(*)(*) szkoda, ze Fundacja sama o tym nie napisała :( szkoda, ze przez rok nie było żadnych wieści i fotek.....szkoda....:( dlaczego?! Jezeli Darczyńcy zdodzili by się przekazać fundusze na inne psiaki, to bardzo prosze o wzięcie pod uwagę Bostona http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-DON-Boston-jest-ju%C5%BC-na-profesjonalnym-szkoleniu!-Wsparcie-na-ten-cel-mile-widziane! historia podobna do Lincolna....tak samo dostał łatę "agresywny...do u[SIZE=3]śpienia"....tak samo walczylismy o niego jak o Lincolna....tylko, że Boston dostał szansę na pracę z behawiorystą i jest juz coraz lepiej....a najważniejsze że żyje....niestety brakuje funduszy...ma dług 531.22zl Wszyscy z Darczyńców ofiarowali swoją pomoc "agresywnemu" psu, więc proszę rozważyc mozliwość pomocy dla Bostona....dziękuję....
-
[quote name='Justyna Lipicka']Budrusku powiedz mi potrzebujecie ogłoszenia? jeśli tak to podeślij mi teksty i zdjęcia na [email protected]:) poogłaszam pieseczki:) tylko jeszcze powiedz czy na Wrocław czy gdzie indziej;) potrzebujemy :) wieczorkiem postaram sie podeslac fotki, dziękuję :)
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Toska1']Budrysku, przelew na 111 zł zrobiłam 6 lutego, jak sprawdzisz,że wpłynęła kasa ,potwierdź proszę na bazarku :)[/QUOTE] ok, dziekuję :) jak tylko dostane potwierdzenie z lecznicy to napisze -
[quote name='jurosia']Ech....W zeszły poniedziałek mój mąż pojechał z Beki na EKG i dostala leki nasercowe, we wtorek wieczorem rozmawiałam z Zuzlikową o Beki , a w środę rano Beki umarła mi na rękach. Tego samego dnia po południu już byłam z drugą sunią w klinice z powodu kwasicy ketonowej, mało brakowało a straciłabym dwa psy jednego dnia, do dziś jeżdziłyśmy dwa razy dziennie na kroplówki i już jest lepiej. A Asunia ma się dobrze[/QUOTE] bardzo wspólczuje i trzymam kciuki!!!!
-
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Aza po śmierci właściciela pilnie szuka domu!!! Opiekunka twierdzi, ze ma papiery....607488598[/FONT][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/imag0013aw.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2388/imag0013aw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]