BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
bardzo mi przykro z powodu śmierci Beki...współczuję :( [B]Żegnaj Bekuniu :((*)(*)(*)[/B]
-
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]u Czarnej lepiej [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]wczoraj i dzisiaj zrobiła "piękne" kreciorki [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]rany juz coraz ładniejsze, apetyt dopisuje, niestety nie pozwala sie głaskac [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/442/61334470.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9344/61334470.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Uploaded with [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/83432565.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3125/83432565.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Uploaded with [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
BUDRYSEK replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa'][CENTER][SIZE=4][COLOR=#4b0082][B][I]Żegnaj Faksiku... Kocham Cię... Czekaj tam na mnie..., bo [SIZE=5]jakieś tam[/SIZE] chyba przecież istnieje... :-([/I][/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://s12.postimage.org/b3bzsrr0d/candles4.jpg[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] [B]Żegnaj Faksiku :( (*)(*)(*)[/B] -
[quote name='black_sheep']Nie wiem czy czasem nie ja mu robiłam wizytę;) Sucha jest mała, więc jeśli uciekł to duża szansa, że się znajdzie. A jeśli go ukradła pijana baba, to też będzie łatwo ją namierzyć... Jeśli się znajdzie napisz do mnie PW.[/QUOTE] tak, robilas wizyte :) w tej chwili dostalam info, ze policja znalazla ta babe i odzyskala Blekusia!!! szok!!! babsko bylo pijane, na szczescie ktos ja rozpoznal i wlascielka pojechala z policja
-
[quote name='black_sheep']To może zrobię i powieszę w Tesco i w lecznicy i jeszcze gdzie się da. Psy znalezione w Suchej trafiają tutaj: http://www.zakladkomunalny.ro-dan.com/ więc napiszę do nich, żeby się odezwali jeśli się znajdzie. A co się stało, że się zgubił? I czyj on? dzięki za pomoc! jest z naszego schronu, poszedł do adopcji rok temu corka wlascicielki na moment przywiazala go do sklepu, po chwili nie bylo go, mowili ze jakas podejrzana, pijana baba sie kolo niego krecila
-
[quote name='black_sheep']Jutro będę szukać się rozglądać. Może masz jakieś plakaty?[/QUOTE] podobno widziano go na os Chudziakówka, Podksiąze czy jakoś tak?
-
[quote name='black_sheep']Jutro będę szukać się rozglądać. Może masz jakieś plakaty?[/QUOTE] niestety nie mam nic, przed chwila sie dowiedzialam :(
-
przepraszam, ze nie na temat :-( Dzisiaj w godz. wieczornych w okolicy Tesco w Suchej Beskidzkiej zaginął czarny, kudłaty Bleki, miał kolorową obrożę i smycz, ma chipa kontakt z wlascicielka: 697717536 Uploaded with ImageShack.us
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
BUDRYSEK replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ze nie na temat :( [COLOR=#000000]Dzisiaj w godz. wieczornych w okolicy Tesco w [B]Suchej Beskidzkiej[/B] zaginął czarny, kudłaty Bleki, miał kolorową obrożę i smycz, ma chipa[/COLOR] [COLOR=#000000]kontakt z wlascicielka: 697717536[/COLOR] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/blekix.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7591/blekix.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Toska1']Budrysku, bazarek zakończony -proszę o nr konta do przelewu :) jest do wpłaty 111 zł :)[/QUOTE] bardzo dziękuje :) konto lecznicy podane na pw :) -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękuję za pomoc dla Torusia :loveu: nie mam obecnie neta:( w razie potrzeby nr w podpisie -
dziękuję Wszystkim za pomoc i bakusiowej za pilnowanie watku :loveu: padł mi net i jestem tylko z doskoku :( [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]przed chwila dzwonil wet, zrobili Czarnej rtg kręgosłupa....mieli podejrzenie , ze ma problem z wydalaniem....ja zrozumialam to, ze moze miec nietrzymanie moczu i kału....ale prawdopodobnie zatrzymuje kał w środku [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande] kilka suchych kulek wyszło a reszta jest w środku [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande] mocz wydala bezwiednie, poza tym jest złamana miednica ale to nie tragedia, kręgosłup złamany jest wysoko i dlatego prawdopodobnie jest problem z wydalaniem [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]bedzie obserwowana 2, 3 dni...trzymajcie kciuki![/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]w sobotę był dług 411 zł, juz po odliczeniu kilku wpłat od darczyncow [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]u Alusi bez zmian, czyli w normie[/FONT][/COLOR]
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Mam do wpłacenia 20 zł ze sprzedaży pozabazarkowej.Ja sprzedawałam, Kosmyczek Kamyczek kupiła.Proszę o konto.[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) podam na pw konto lecznicy -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie za pomoc...zwłaszcza bakusiowej :) -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
ja piernicze! to juz 1,5 roku :( i praktycznie zero telefonow :( -
[quote name='korek221']Jak się kitki czujecie?[/QUOTE] mozna powiedziec, ze dobrze...wyniki krwi sa ok, jest wysoka leukocytoza ale nie ma bialaczki apetyt dopisuje...poza tym chce zjesc wszystkich ktorzy sie nia zajmuja nie wiem czy pisalam wczesniej, ze to dziewczynka i ma tylko 2 zabki :( mam foty...tragiczne....wkleje przy okazji....mam problem z netem, wiec bede sporadycznie :( [B]gdyby chcial ktos pomoc koteczce podaje nr konta lecznicy....nie mamy jeszcze imienia...wiec na razie jest Czarna [/B] [COLOR=#000000]Lecznica Medvet, ul Lelewela, Bielsko Biała[/COLOR] [COLOR=#000000]75 1050 1070 1000 0090 7389 6160[/COLOR] [COLOR=#000000]z dopiskiem - A.Ciurus - Czarna[/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]Bardzo dziękuję za pomoc :smile:[/COLOR][/B]
-
Zenus jutro przesylam moje deklaracje