BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
[quote name='beataczl']juz pewnie zginely..[/QUOTE] nie zgineły :) poszukam w @
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Żeby nie było za pięknie...:( [url]http://www.facebook.com/agnieszka.ciurus.1/media_set?set=a.591752650869492.1073741912.100001042885838&type=1[/url] + 5 malutkich kociaczków, zapakowanych szczelnie w pudło, wywalonych w upał na przystanku :(...nie mam fotek, bo aparat podczas ostatniego pobytu w schronie zepsuł się :( -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [COLOR=#ff0000][B]MEGA PILNE!!! PROSZE O POMOC!!![/B][/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/626036647415250/[/URL] [/INDENT] -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Ile zwierząt przebywa teraz u Ciebie na BDT? Nie mogę się połapać jakoś?[/QUOTE] ja tez czasem nie moge sie polapac ;) zwlasza, ze jedne ida do domow a pojawiaja sie nastepne...tylko, ze tych nastepnych jest 3 razy wiecej niz adoptowanych :( kociakow mam zawsze koło 20...czasem ciut wiecej...psy na dt sa 2 i jutro jeszcze ten przyjedzie...o ile uda mi sie go wyciagnac rano...takie psy dostaja igle zagraz po kwarantannie :( [INDENT] [COLOR=#ff0000][B]MEGA PILNE!!! PROSZE O POMOC!!![/B][/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/626036647415250/[/URL] [/INDENT] -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
BUDRYSEK replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
fotka super....wszyscy przeciez wiedza, ze Szarik ma wyskok ma 1,5 m :) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
BUDRYSEK replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='LILUtosi']W katalogu kochana, ale kiepsko wyszły.[/QUOTE] zapodaj linka :) -
o rany! jakie biedactwo :(
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
BUDRYSEK replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
lilu a gdzie foty Szariczka z niedzieli?:P -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi'][URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/TORODoAdopcji#5903802298929348770[/URL][/QUOTE] widac puszystośc :) -
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='mparsley']Kochamy naszą Barcię nad życie:-)[/QUOTE] wiemy...wiemy ;) -
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG]odwiedzam z pozdrowieniem ogromnym cala ekipe cudna zwierzunkowa zuzliczkowa[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG]jak się macie kochana? jak Borutniczek?:iloveyou::iloveyou::iloveyou:Lucus[/QUOTE] jutro u Nich będę to przekażę pozdrowionka i całuski :)
-
[quote name='Figanna'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=347038062091206&set=a.310189402442739.1073741840.100003550449356&type=1&ref=nf[/URL] strasznie podobny do Hobiego[/QUOTE] na szczęscie tylko "podobny"
-
przepiekna jest :)
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
byłam w niedzielę u Torusia :) był puszysty po kapieli :) kupiłam kropl Posatex i specjalny płyn do mycia uszu...ale Torus tego nie lubi :(