Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Jaka ona fajna....taki sympatyczny pycholek ma:loveu:
  2. [quote name='mala_czarna']W poniedziałek jedzie po nią na SGGW. Ja jednak też będę, bo miała być tylko Gusia, ale skoro to o 7 rano to wyrobię się raczej do pracy :)[/QUOTE] No to trzymamy kciuki do poniedziałku..... wyczekała się Kostunia ale mam nadzieję że będzie miała ten wymarzony dom....:)
  3. [quote name='Bonsai']To ja wkleję jeszcze jedno zdjęcie Tary... [IMG]http://i909.photobucket.com/albums/ac294/piegus_foto/05-1.jpg[/IMG][/QUOTE] Na tym też taka smutna....żal mi jej bardzo....:(
  4. Jakoś tak czułam że wizyta wypadnie ok:) Kiedy Bartek zabiera Kosteczkę?:) PS nie cieszę się rzecz jasna....;)
  5. Misio nie rozstaje się z piłeczką :)....bawi się jak szczeniaczek:loveu: PS Oooo.....tytuł wątku już nie taki optymistyczny:shake:
  6. Rzeczywiście śliczna wspólna fotka:loveu: Mam następną do wydrukowania;)
  7. Trzymam kciuki za wizytę....spokojnie Kama, będzie dobrze:)
  8. Gosia a pamiętasz może kto robił podziękowania jak się skończyło allegro Misiowe? wysłałabym pw z prośbą....ja bym chętnie zrobiła, tylko kurde nie mam żadnego dobrego programu żeby chociaż tło zmienić w fotce (co zresztą widać na górze;) - kombinowałam wczoraj bo muszę fotkę wydrukować do ramki). PS. zajrzałam do allegro, bardzo przyzwoita kwota się dla niuni uzbierała:loveu:
  9. Jaki słodziak z zabaweczką:loveu::loveu::loveu: I jeszcze Emi z kffffiatuszkami;)
  10. hihihi....świetnie;) ....ale poważnie chciałam jakieś ładne tło zrobić i coś mi nie wychodzi:shake: bo fotka Emi będzie stała w ramce na honorowym miejscu:loveu:
  11. Chciałam zrobić jakieś ładne tło Emi ale coś mi kiepsko idzie:oops:
  12. [quote name='ronja']Emi ma zabawki - pluszaki, sznurek i piszczałkę - nie przejawia zainteresowania. wczoraj od Myszy dostała taką grubą glizdkę z futerka, szeleszczącą w środku i ta glizdka byla dziś na łóżeczku Emi - czyli ja sobie zaniosła:) wszystko co najpotrzebniejsze chyba ma;)[/QUOTE] hmm....to pomyślę o czymś innym.....a może coś Ci jeszcze wpadnie na myśl:)
  13. Czyli do wszystkich zalet Emi można jeszcze dopisać cierpliwość:loveu: kochana dziewczynka:) Obydwa moje psy po sto razy próbują uciekać z wanny podczas kąpieli;)
  14. Wiesz co Mysza.....od tej pory poproszę o fotki Brunusia na pw, no ewentualnie jeszcze Gosi (3 x) i Nutusi możesz wysłać....nabijać się będą z mojego ulubieńca wredne baby:mad::obrazic:
  15. Jeśli chodzi o ogłaszanie psiaków to do dyspozycji jest większa liczba zdjęć i tekst, czy tylko te informacje z pierwszych postów? Widzę że niektóre psiaki mają swoje wątki, ale nie wszystkie....
  16. Podniosę małą Diankę:)
  17. [quote name='ronja']ja mam filmiki z dziś, zgram wieczorem Wiśnia to przegina z tą piłką - podejść normalnie do niego nie można, bo piłka w zęby i chodu;)[/QUOTE] Pilnuje co jego...zuch chłopak:loveu: Myślisz że Emi by się bawiła jakąś zabaweczką? kombinuję już co mamy z Gusią przywieźć;)
  18. Aguś o której jedziemy?:)
  19. Na szczęście lada moment kończą się bazarki...będzie jakaś kasa:)
  20. Gdybyś dała znać że jesteś to i ja bym zjechała chociaż na chwilę;)
  21. [quote name='3 x']Gosia przepraszam ze tutaj posłaąłm wczoraj maila z torbą doszedł? ustosunkujesz się ? bo nie wiem czy zabierać ja dzisiaj do Gusi[/QUOTE] Już patrzę Kochana.... Edit. już:) Gosia torba jest idealna....możesz spokojnie brać do Agi:) Odpisałam Ci...;) [quote name='mysza 1']Wczoraj jakaś Pani w recepcji śmiała się do mnie jak zobaczyła karmę dla psa ;) pytała dla kogo tym razem ;)[/QUOTE] To była Wisełka;)
  22. Dzięki:loveu: Co do leczenia Emi...uważam że trzeba zaufać wetkom...dziewczynka była w koszmarnym stanie i naprawdę nie ma co oczekiwać że w ciągu miesiąca dojdzie do siebie... Marta opiekujesz się nią najlepiej jak tylko można i wszscy widzimy efekty więc nie martw się proszę:loveu:
  23. [quote name='gusia0106']no cholera... boski jest....[/QUOTE] Wiedziałam...po prostu wiedziałam że tak zareagujesz Kochana:)
×
×
  • Create New...