-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']No przecie mówiłam, żeby jej przyciąć :cool3::evil_lol:[/QUOTE] :mad:Przyznaj się wreszcie Ciocia że Filusia Ci się podoba;) [quote name='mysza 1']Dostałam zapytanie w sprawie Ninki. Było po angielsku i prawie po polsku: "Goodday ci, Jestem zainteresowany Kupno (Nika-śliczna 3miesięczna sunia szuka domku), daj mi znac, jesli nadal dostepny, a cena, jaka gotów Sprzedaz to dla mnie .. Czekam na odpowiedz .." :evil_lol: chyba ktoś z tłumacza internetowego korzystał.[/QUOTE] Nic tylko odpowiedzieć w podobnym tonie:evil_lol: [quote name='mysza 1']Wtedy by nie było tych telefonów :evil_lol: cały czar to te wielkie uszka:loveu: tylko ona takie ma:eviltong:[/QUOTE] Uchi są the best;) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Super, wiesz, Fila jakaś ładniejsza od reszty i te uszka stojące zwracają uwagę. Czułam, że w jej sprawie szybciej będą dzwonić. Poza tym ładne portrety jej zrobiłaś. Musimy postarać się o ładne zdjęcia reszty. Chociaż w sumie nie mają takich złych, może są pospolite po prostu :shake:[/QUOTE] No co Ty Kochana:).....one wszystkie są piękne:loveu:...Fila po prostu miała troszkę wcześniej zrobione ogłoszenia:) Będzie dobrze, czuję to;) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Wrzuciłam 5 :p może któremus się uda...[/QUOTE] Kochana dzwoniła do mnie Pani w sprawie Fili...powiedziałam jak jest i że mamy jeszcze inne maluchy szukające domków...ma podesłać maila do mnie lub do Ciebie. Obiecałam że wyslemy jej fotki, może któraś kruszynka się spodoba:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Też myślę że to po uchu....niestety...delikatny jest nasz chłopak:loveu: -
Nareszcie jest dobrze :loveu:...faktycznie pójdziecie zdrowe na tę czwartkową wizytę;)
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Metro byłoby idealne....może się uda. Ja też postaram się koło 14.00 coś podziałać;) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Kurcze jakie swobodne, aż miło patrzeć:loveu:....a wydawały się takie nieśmiałe jak byłyśmy w sobotę....super fotki, będą idealne do ogłoszeń:) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Trzeba przygotować tekst i będziemy ogłaszać....no i fotki potrzebne. -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Dzięki :loveu: ja dodałam Lunkę na moruska.[/QUOTE] Jeszcze troszkę dorzucę....:) nasz team jest bezbłędny:evil_lol:..ja nie mogłam dodać;) -
Rzeczywiście, wczoraj minął tydzień...:(
-
Strasznie się cieszę że niunia kochana ma się lepiej:loveu: może ten balsam faktycznie by jej pomógł....
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia dziewczynek: alegratka.pl kupsprzedaj.pl morusek.pl (Nika) pajeczyna.pl pineska.pl petworld.pl petsy.pl olx.pl przygarnijzwierzaka.pl ojej.pl rozglos.net anonseogloszenia.pl najpewniej.pladopcjapsa.pl jutro cdn.... -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estrella']razem z donacją ustaliłyśmy, że przekażemy na dziewczynki 50zł z naszej wygranej z foto bazarku :) Proszę o nr. konta na pw :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:loveu: -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ja sobie skopiowałam teksty z cafeanimal:) zaczynam powoli wrzucać dziewczynki na portale ogłoszeniowe, nie ma na co czekać.... U mnie też była burza, ale jakoś mi nie lepiej;) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Super:) wspólnymi siłami damy radę:) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Obie mają już allegro, gumtree i cafeanimal. Na razie na więcej nie mam czasu.[/QUOTE] Iwonko ja też wieczorem przysiądę i poogłaszam dziewczynki:) kurde ta pogoda mnie wykańcza.... -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jeszcze troszkę: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1962/newimg1237.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2707/newimg1323.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3585/newimg1336.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7537/newimg1340.jpg[/IMG] -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']To dobrze, jak Fila pojedzie, będziesz mogła się z nią bliżej poznać :evil_lol:;)[/QUOTE] Z przyjemnością;) ale póki co nie zapeszajmy żeby się Państwo od Fili nie rozmyślili przypadkiem:) Wydawało mi się że mam więcej zdjęć dziewczynek solo....ale one są takie ruchliwe, a ta wystraszona tak uciekała że tylko część fotek nadaje się do użycia. Która jest Nika, a która Lunka?