Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Odważna:) [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/294/newimg1217.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3528/newimg1218.jpg[/IMG] i duecik:loveu: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9706/newimg1220.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1041/newimg1244.jpg[/IMG]
  2. Bawimy się:) [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9561/newimg1234.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/7201/newimg1235.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/74/newimg1238.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9133/newimg1240.jpg[/IMG]
  3. Dziewczynka ta bardziej wystarszona: [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4517/newimg1215.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3408/newimg1216.jpg[/IMG] Ta odważniejsza:) [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1986/newimg1222.jpg[/IMG] Obie panienki:) [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/329/newimg1224.jpg[/IMG]
  4. Dziewczynki są przesłodkie:) szczególnie ta wycofana bardzo chwyciła mnie za serducho, taka bieda mała:( Mam trochę fotek (ale chyba wcale nie są ładniejsze), zaraz postaram się wstawić.
  5. Jestem:) Rzeczywiście fajne są te wczorajsze maluszki, rozrabiały nieźle w aucie, ale podróż zniosły nadzwyczaj dobrze:) Zaraz zmienię tytuł i dodam je do pierwszego postu. Wiemy już może jakie mają imiona? Teraz Fila....;) Dzisiaj byli u nas Państwo którzy wypatrzyli małą na allegro, poznali Filę....no i wygląda na to że niunia pójdzie do domku:) umówiliśmy się na kontakt pod koniec tyg ponieważ Państwo teraz wyjechali na kilka dni, co mi jest szczerze mówiąc bardzo na rękę bo w tym czasie skończymy leczenie i zaliczymy wizytę kontrolną u weterynarza. Jeśli nic się nie zmieni to pod koniec tyg umawiamy się na wizytę przedadopcyjną:) PS Śliczna jest Nefri:loveu:
  6. [quote name='mysza 1']Najgorsza jest taka parówka przed deszczem, coś okropnego.[/QUOTE] Dokładnie...ja dzisiaj cały dzień jak pijana chodzę.....
  7. Co za ulga.....:) Kochana Emi, może troszkę odetchnie.....
  8. [quote name='auraa']Nefri, zwana Fruzią rozrabia z Kenzem. My jej tu karmę weterynaryjną, a ona odkryła, że najlepsze smakołyki znajdują się na smietniku!:cool3:[/QUOTE] Tia....skąd ja to znam;), chociaż Fila ma troszkę inaczej bo pochłania wszystko z takim samym apetytem... Aura czy Nefri też tak często siusia?
  9. Zobaczymy jutro jak się dziewczynki mają....:) już nie mogę się doczekać:)
  10. [quote name='Neigh']Jeśli się nie wkopię po pachy - a wygląda na to, że tak .........w takiego jednego z chronicznym/letalnym/przewlekłym albo cholera wie jakim zapaleniem nerek.......to obiecuję Was wesprzeć - wprawdzie nie wcześniej niż za 2 tyg - ale zawsze coś.... I mam taki racjonalizatorski pomysł hihihi - jak sie nowe szczeniaki pojawią w Ostrowii, to nich je od razu przekierowują do Was - po cholerę macie wydawać na benzynę, zeby po nie jezdzić.....[/QUOTE] Pomysł pierwsza klasa że tak powiem:evil_lol:...jutro się z Myszą wybieramy do dziewczynek...pofocimy;):)
  11. Super że troszkę się ruszyło:)
  12. [quote name='Neigh']Bardzo słuszna koncepcja - pozwól stadu zaprowadzić porządki:-) Ja się zaczęłam wtrącać w kłotnie dziewczynek - jak zaczęłam je szyc:-) - znaczy nie ja tylko wet........Raz nawet szyto moją matkę......[/QUOTE] Słucham rad doświadczonych Ciotek i chyba będzie ok;) Słyszałam o tych Twoich przejściach z suniami od Gusi....
  13. [quote name='mala_czarna']Mysza, żebym nawet wyszła z siebie i stanęła obok to finansowo nie dam rady :( Sama chodze na żebry. Czytałas ile sobie zazyczył Janicki za konsultację dla tej biednej małej Hesi? Boże, co za ludzie. Zwierzęcia nie widzą tylko nominały banknotów. Parszywy świat.[/QUOTE] Kamuś ale obecność na wątku to też jest dla nas dużo....jakoś nikogo specjalnie nie rusza los maluchów:(
  14. [quote name='mysza 1']Gosia, skrzynkę masz zapchaną:evil_lol:[/QUOTE] Odgruzowałam:)
  15. Mam nowe wpłaty dla Nestorka: Livka - 20 zł Ihabe - 20 zł Dziękujemy pięknie:loveu:
  16. Dotarły nowe wpłaty dla Nerusia: Yumanji - 30 zł Laikinia - 214,17 zł Dziękujemy:loveu:
  17. [quote name='mysza 1']Gusia nie pisnęła słowa... ;)[/QUOTE] Pewnie żeby nie zapeszyć.....;):)
  18. [quote name='mysza 1']Jest tych nieszczęść, do naszych 2 nowych maluszków nawet nikt nie zagląda :-( nie mamy deklaracji, tylko długi. Ale zapał mamy, prawda?;) Damy radę.[/QUOTE] Oczywiście że damy radę...innej opcji nie ma, dla tych maluchów to szansa na lepsze życie:) [quote name='mysza 1']Filusia śliczna dziewczynka:loveu: Trafię w Metro, koniec i kropka. Z Amigo 3 raz mi się udało tylko guzik z tego wynika.[/QUOTE] Jasne że upolujemy wreszcie to Metro;) niestety w przypadku Amigo jak dotąd wszystko zawodzi....
  19. Jaka fajna para...Misio i Didi:loveu: Rzeczywiście troszkę go zaniedbujemy, bo tyle się dzieje...ale Wiśnia wie że Ciotki go kochają:loveu:
  20. Słodka jest.....tyle znosi i nawet nie warknie tylko mruczy sobie:)
  21. [quote name='idusiek']ale taki fajny szczur:evil_lol: , ja lubię szczury- miałam w swoim życiu 2 : Ryszarda a potem Matyldę ;) także jestem szczurolubna :cool3:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Fila odkryła że fajnie się gryzie moje buty:mad: i nadal próbuje terroryzować większych, ale ja już nie ingeruję...niech sobie radzą;)
  22. Przyszłam do Malutkiej....co za bieda:-(....fotki mnie poraziły:-( Dobrze że jest już bezpieczna.....
  23. [quote name='ludwa']No to zapsicie się po pachi:) Wrzesień niedaleko, ludzie z urlopów wrócą to może adopcje lepiej pójdą:)[/QUOTE] Nie mogłyśmy patrzeć na te maluszki w schronie....mamy nadzieję że domki się znajdą, oby maluchy były zdrowe:)
  24. [quote name='mala_czarna']Jaka superaśna dziewczynka!!!! :) Gosia, a spójrz tutaj jakie maleństwo dziewczyny mają. Jedna łapinka do amputacji, nie wiadomo co z drugą :( Ja to już prawie fantów na bazarek nie mam, skąd brań na to wszystko :( Witam. Prosimy o grosik dla psiego dziecka - maleńka pinczerkowata Hesia, znaleziona wczoraj. Czeka ją amputacja łapki, co z drugą jeszcze nie wiadomo :( Już teraz zalegamy za hoteliki dla psiaków z Klembowa, a teraz takie nieszczęście z tym maluszkiem. Prosimy bardzo o pomoc :( Zdjęcia na wątku są dość drastyczne: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190841-Hesia-1-5-kg-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zmia%C5%BCd%C5%BCone-przednie-%C5%82apy-DRASTYCZNE-ZDJ%C4%98CIA[/URL][/QUOTE] Idę zobaczyć Kochana.... Fajna jest Filusia prawda?:) [quote name='idusiek']SZCZUR NA SPACERZE ;)[/QUOTE] A ta znowu swoje:evil_lol:...niedobra Ciotka;):mad:
×
×
  • Create New...