-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5495/newdscn1678.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2241/newdscn1674.jpg[/IMG] Trochę jej jeszcze obroża przeszkadza;) [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/5025/newdscn1680.jpg[/IMG] A na koniec spacerku było tak;): [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8507/newdscn1686.jpg[/IMG]
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam dziewczynkom minęła noc.... -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Troszku ;) ale i z geriatrią nam nieźle idzie, 2 w Szczecinku...[/QUOTE] Tia.......bo to zaraźliwe jest;):evil_lol: -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']Czy te nasze szczeniaki są rodzenstwem? Te wielkie uszy![/QUOTE] Tak sądzę;) są prawie identyczne:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nasza Wisienka wzbogaciła się o 170 zł z bazarków Tory&Faro:loveu: (ależ masz ten nick niewygodny:evil_lol:) Wielkie dzięki:loveu:[/QUOTE] No wiem właśnie że niewygodny:).....ale co tam, zawsze można jakoś skrócić;) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
No i super:) idę zobaczyć;) Ciekawe jak one się mają zdrowotnie....wyglądały dosyć dobrze, prawda? -
[quote name='Fela']Te w hoteliku mają się dobrze, rozrabiają. Nie widziałam ich, bo rzeczywiście jestem koszmarnie zaganiana (w sobotę powinnam dać radę zrobić im zdjęcia). Za całą piątkę jest do zapłacenia duuuuży rachunek w lecznicy, no i te hotelikowe też będą kosztować. My (w sensie: ostrowskie ciotki) nie brałyśmy pod uwagę, że będziemy mieć na głowie (i kieszeni) te psiaki, wyszło trochę z zaskoczenia. Czy możeny w związku z tym poprosić o pomoc w kwestii finansów? :oops::modla: Ja mam jakieś fanty bazarkowe (kosmetyki głównie), może ktoś mógłby je wystawić? aaaa.... help[/QUOTE] Ja też oczywiście oferuję pomoc....no i Filę rzecz jasna biorę na siebie... Niestety jak dotąd chętnych do wspomagania maluchów brak, a rachunek z lecznicy rzeczywiście jest potężny:(
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jestem:) Uffff....dziewczynki już w hoteliku, możemy odetchnąć;):) Iwonko, ja się czuję współodpowiedzialna za te szkraby więc będę Cię wspomagać w opłatach za hotel itd...mowy nie ma żebyś została z tym sama. No to może byśmy je jakoś nazwały?:) -
[quote name='mysza 1']A nasze "nowe" w samochodzie, szaleją jak nie wiem, wściekają się. :loveu: Podobno są oba z soboty. Chyba nowy wątek im założę.[/QUOTE] Czyli to nie są te które zostawiłyśmy? w jakiej są kondycji?:) chłopcy, dziewczynki?:) powiedz coś:) A wątek jak uważasz Kochana...równie dobrze możemy je tutaj dorzucić...w końcu z jednego miejsca są;)
-
NERO [*] odszedł :((( nie doczekał domu :((
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Strasznie fajny jest:loveu: -
Jeszcze tylko tydzień do tej wizyty...mam nadzieję już nic nowego nie zaatakuje Malutkiej...
-
[quote name='mysza 1']Zrobiłam więc jeszcze: kupiepsa eoferty pineska szerlok pajeczyna adopcje.org kokosy morusek.pl mammisia Na razie tyle. Czy ktoś, poza Felą, bywa w Otrębusach? Fotki tamtych słodziaków by się przydały, one są bardzo ładne, puchatki takie. Adopcyjne bardzo :loveu:[/QUOTE] Dzięki Iwonko:loveu:....ja dzisiaj nie byłam w stanie nic zdziałać....:shake: Nie mam pojęcia czy ktoś bywa w Otrębusach...Fela mi mówiła że postara się o jakieś fotki, tylko też jest koszmarnie zaganiana. No tamte maluchy są przepiękne:loveu: strasznie jestem ciekawa jak się mają....
-
Piękny tekst....
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']u Wiśni wszystko dobrze, dlatego nie ma co pisać:)[/QUOTE] I to jest dobra wiadomość:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']A wszystko przez [B]taką jedną[/B] co to wynajduje kolejne nieszczęścia i inni kłopoty mają ;)[/QUOTE] Nie jest źle...dajemy radę Kochana;):loveu: A jak tam Wiśnia się miewa? przez to Emisiowe uczulenie chłopak zszedł na dalszy plan;)