Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5495/newdscn1678.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2241/newdscn1674.jpg[/IMG] Trochę jej jeszcze obroża przeszkadza;) [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/5025/newdscn1680.jpg[/IMG] A na koniec spacerku było tak;): [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8507/newdscn1686.jpg[/IMG]
  2. Fila spacerowa:) [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7623/newdscn1670.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3546/newdscn1687.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8517/newdscn1673.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/5738/newdscn1675.jpg[/IMG]
  3. [quote name='auraa']Jeśli to nie zbieg okoliczności to olej podziałał!:lol:[/QUOTE] Super:):):) mała rzecz a tak cieszy;)
  4. Ciekawe jak tam dziewczynkom minęła noc....
  5. [quote name='mysza 1']Troszku ;) ale i z geriatrią nam nieźle idzie, 2 w Szczecinku...[/QUOTE] Tia.......bo to zaraźliwe jest;):evil_lol:
  6. Jeszcze nie...ale spokojnie, jestem dobrej myśli:) nietoperek jest przesłodki;)
  7. [quote name='auraa']Trochę je. Chyba jej wleję odrobinę oleju do karmy.[/QUOTE] Powinno zadziałać;)
  8. [quote name='auraa']Do wczoraj kupy były ok.[/QUOTE] A je lepiej, czy nadal nie ma apetytu?
  9. Kurcze biedna malutka......przecież musi jej ten brzuszek dokuczać:( Fila już się załatwia na dworze, w domu oczywiście też, ale cieszę się że zaczęła łapać do czego służy spacer....
  10. [quote name='auraa']Czy te nasze szczeniaki są rodzenstwem? Te wielkie uszy![/QUOTE] Tak sądzę;) są prawie identyczne:)
  11. [quote name='mysza 1']Nasza Wisienka wzbogaciła się o 170 zł z bazarków Tory&Faro:loveu: (ależ masz ten nick niewygodny:evil_lol:) Wielkie dzięki:loveu:[/QUOTE] No wiem właśnie że niewygodny:).....ale co tam, zawsze można jakoś skrócić;)
  12. No i super:) idę zobaczyć;) Ciekawe jak one się mają zdrowotnie....wyglądały dosyć dobrze, prawda?
  13. [quote name='Fela']Te w hoteliku mają się dobrze, rozrabiają. Nie widziałam ich, bo rzeczywiście jestem koszmarnie zaganiana (w sobotę powinnam dać radę zrobić im zdjęcia). Za całą piątkę jest do zapłacenia duuuuży rachunek w lecznicy, no i te hotelikowe też będą kosztować. My (w sensie: ostrowskie ciotki) nie brałyśmy pod uwagę, że będziemy mieć na głowie (i kieszeni) te psiaki, wyszło trochę z zaskoczenia. Czy możeny w związku z tym poprosić o pomoc w kwestii finansów? :oops::modla: Ja mam jakieś fanty bazarkowe (kosmetyki głównie), może ktoś mógłby je wystawić? aaaa.... help[/QUOTE] Ja też oczywiście oferuję pomoc....no i Filę rzecz jasna biorę na siebie... Niestety jak dotąd chętnych do wspomagania maluchów brak, a rachunek z lecznicy rzeczywiście jest potężny:(
  14. Jestem:) Uffff....dziewczynki już w hoteliku, możemy odetchnąć;):) Iwonko, ja się czuję współodpowiedzialna za te szkraby więc będę Cię wspomagać w opłatach za hotel itd...mowy nie ma żebyś została z tym sama. No to może byśmy je jakoś nazwały?:)
  15. [quote name='mysza 1']A nasze "nowe" w samochodzie, szaleją jak nie wiem, wściekają się. :loveu: Podobno są oba z soboty. Chyba nowy wątek im założę.[/QUOTE] Czyli to nie są te które zostawiłyśmy? w jakiej są kondycji?:) chłopcy, dziewczynki?:) powiedz coś:) A wątek jak uważasz Kochana...równie dobrze możemy je tutaj dorzucić...w końcu z jednego miejsca są;)
  16. Jeszcze tylko tydzień do tej wizyty...mam nadzieję już nic nowego nie zaatakuje Malutkiej...
  17. [quote name='mysza 1']Zrobiłam więc jeszcze: kupiepsa eoferty pineska szerlok pajeczyna adopcje.org kokosy morusek.pl mammisia Na razie tyle. Czy ktoś, poza Felą, bywa w Otrębusach? Fotki tamtych słodziaków by się przydały, one są bardzo ładne, puchatki takie. Adopcyjne bardzo :loveu:[/QUOTE] Dzięki Iwonko:loveu:....ja dzisiaj nie byłam w stanie nic zdziałać....:shake: Nie mam pojęcia czy ktoś bywa w Otrębusach...Fela mi mówiła że postara się o jakieś fotki, tylko też jest koszmarnie zaganiana. No tamte maluchy są przepiękne:loveu: strasznie jestem ciekawa jak się mają....
  18. Piękny tekst....
  19. [quote name='mysza 1']Filusia ma allegro, wyróżnione gumtree i cafeanimal. Gosia, czy Ty byś mogła po 13 skopiować ten mój tekst i jeszcze raz ją wrzucić na cafe? Może upolujemy Metro. Zaraz lecę dalej ;)[/QUOTE] Dziękuję Kochana:loveu:....zaraz spróbuję wrzucić.
  20. [quote name='mala_czarna']Widzę, że wsiąkłaś na dobre :) Gdybym mieszkała sama, w ogóle nie zastanawiałabym się nad wzięciem jakiejś sierotki na tymczas, ale na chwilę obecną to mogę sobie tylko pomarzyć. Szkoda :([/QUOTE] Nie martw się Kochana, przyjdzie i na Ciebie czas:)
  21. [quote name='ronja']u Wiśni wszystko dobrze, dlatego nie ma co pisać:)[/QUOTE] I to jest dobra wiadomość:)
  22. Skoro tak mówicie to przestaję się denerwować:) Fila to mój pierwszy tymczas więc jest jak jest.....;) przy kolejnym będe bardziej wyluzowana:evil_lol:
  23. [quote name='mysza 1']A wszystko przez [B]taką jedną[/B] co to wynajduje kolejne nieszczęścia i inni kłopoty mają ;)[/QUOTE] Nie jest źle...dajemy radę Kochana;):loveu: A jak tam Wiśnia się miewa? przez to Emisiowe uczulenie chłopak zszedł na dalszy plan;)
  24. Tak poważnie to trochę się martwię i cały czas obserwuję całą trójkę, żeby nie było niespodzianek jak któreś większe straci wreszcie cierpliwość do tej małej terrorystki;)
×
×
  • Create New...