Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Ależ to są ładne psiaki:loveu:...a jakie łapecki mają:loveu: Są w ich sprawie jakieś telefony? Kurde martwią mnie te robale Nefri....:shake:
  2. Pewnie dzisiaj wysłali, to dojdzie dopiero jutro.
  3. Ja też:) Strasznie jestem ciekawa co też doktor dalej zaleci....
  4. Kurcze dopiero dotarłam....ten maluch nie może trafić do schroniska:(
  5. Trzeba ruszyć znowu z ogłoszeniami, myślę że znajdzie się chętny domek - to świetny psiak:)
  6. Aga ale ja Ci wysłałam swoje wszystkie maile na pw;)...nie dotarły?:)
  7. [quote name='gusia0106']Ja Wam tłumaczę a Wy w kółko swoje. Naprawdę nie ma jeszcze decyzji. Żadnej. A Kajak ma status tymczasa. Czy status ulegnie zmianie czy nie, nie ode mnie zależy.[/QUOTE] Nie denerwuj się Kochana...przecież to tylko żarty;) jasna sprawa że decyzja należy do Was:)
  8. Ja to już nie wiem co ludzie mają w głowach.....
  9. No to wszystko jasne:evil_lol: [COLOR=silver]Zaraz mi się oberwie;)[/COLOR]
  10. Ja tam też się nie cieszę:evil_lol:....bo przecież nie ma z czego;)
  11. No i super:) bo już kombinowałam jak tu do Ewy podjechać...
  12. [quote name='mysza 1']Jest słodkim, wesołym szczeniaczkiem i tyle ;)[/QUOTE] Dzięki Kochana:loveu:
  13. Oooo.....Dianka się do Metra załapała?:) Gosia dzięki:)
  14. Jasne Ewuś, tylko musiałybyśmy się zmówić jakoś dzisiaj, bo jutro chcemy podjechać prosto po pracy:)
  15. Pojęcia nie mam;)....jak się uda, ale pewnie jakoś koło 19.00. Będziecie?:) wpadniemy dosłownie na moment...
  16. Wizyta u weta na bank nie zaszkodzi:)
  17. Dostałam zdjęcia Fili z nowego domku:loveu:...zaaklimatyzowała się już na dobre:) niestety zdaje się, że Państwo nie do końca radzą sobie z jej "charakterkiem". Zobaczymy...;) [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8321/porannewariactwa.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6339/fila1.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7471/fila2j.jpg[/IMG]
  18. [quote name='megii1']Zdjęcia super. Tylko dałam dla Niki adresownik, a widzę że nie ma go założonego. Szkoda[/QUOTE] Jak będę rozmawiała z Państwem zwrócę im na to uwagę;)
  19. Dobrze że idziecie do weta....może antybiotyk jest źle dobrany, bo chyba już powinna być jakaś poprawa.... Myslisz że boli go ten siusiak?
  20. Delikatna jest bardzo dziewczynka:loveu: Marta a Ty wiesz że my się jutro do Was wybieramy na chwilę z karmą dla Emi?;):)
  21. Obiecane fotki:) Nika w swoim domku:loveu: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4076/nikas.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3808/nikusia.jpg[/IMG]
  22. Grzeczny był:loveu: wiem z prawie pierwszej ręki;)
  23. Marta a jak tam Emi?:) Jutro dzwonisz/piszesz do doktora;)
  24. Dla mnie też...ale pokazałabym metamorfozę Misia, najpierw ta bieda - Miś z budowy i operacja, a później wesoły, piękny psiak bawiący się piłeczką jak szczeniak:)
×
×
  • Create New...