Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Przypominam Kochana;)
  2. No jest:), ma szczęście gówniarka;) bo wrzucałam jednocześnie trzy psiaki. Póki co nikt nie dzwonił. Jak tam Rekinek w nowym domku?
  3. Muszę przyznać że piękne te kociaki:loveu:, a maleństwo rozczulające:) idę robić fotki fantów, jutro wystawię bazarek. Jeśli ktoś chciałby coś dorzucić to bardzo poproszę:)
  4. Czyżby ten kaszel miał związek z robalami?:(
  5. W górę Emi!!!! :)
  6. [quote name='mysza 1']P.S. Jedna z tych suczynek z DT w Rembertowie ze zdjęć słaba, zawiozłam ją na Gagarina, Fela też była. Niski cukier ma, nie chce jesć. Maja nawadniać i mieć na oku. Po glukozie mocno się ożywiła ;) Trzymajcie za nią kciuki, słodka, malutka, z 1 kg waży.[/QUOTE] Kurcze biedna Malutka....trzymam kciuki żeby było ok. Strasznie się cieszę z Rekinka:loveu: a zaczął siusiać czy nadal nic? PS a Nelly mnie zdradziła;) teraz chodzi jak cień za moją Angeliką bo jednak z nią przebywa prawie cały dzień.
  7. W Warszawie też pada...brrrrr
  8. Spróbowałam znowu z Metrem;) już mi to w nawyk wchodzi:evil_lol:
  9. Przypomnę Ci;):)
  10. Plastuś miał nawet dwa;), muszę tylko sprawdzić czy nie wygasło. Jeśli tak, to zaraz wznowię:) Edit. Wznowiłam:) [URL]http://allegro.pl/plastus-sliczny-szczeniaczek-szuka-domu-i1232974312.html[/URL]
  11. [quote name='gusia0106']Właśnie się zastanawiam :) Ja go nawet lubię ;) Ja i Pokurcz - kto by pomyślał ;)[/QUOTE] Wiedziałam że tak będzie;):loveu:
  12. Gusia Ty się zastanów czy aby na pewno chcesz Rekinka do tego "niby" DT oddać;) dzisiaj kanapa, kto wie co byłoby jutro;):evil_lol:
  13. [quote name='3 x']Miś kwotowo wyprzedza Emi w allegro ;) duzo pieniązków juz mi wpłynęło ale jeszcze nie rozliczałam[/QUOTE] Super!!!!!!!
  14. :loveu::loveu::loveu:
  15. Ja byłam przekonana że Nefri ma allegro...poogłaszam ją dzisiaj:)
  16. O matko....rzeczywiście masz szczęście do tych kotów Aga....daj choć jedną fotkę w wolnej chwili to wieczorem zmontuję bazarek:)
  17. Mam nadzieję że się Rekin w końcu odblokuje.
  18. Czyli zastrzyki działają:)
  19. Właśnie widziałam że całkiem przyjemne kwoty już się uzbierały na allegro:) jednak to jest fajny sposób na wsparcie psiaków. Zaraz wstawię linki do wątków...o tym nie pomyślałam:oops:
  20. [quote name='megii1']A możecie się dogadać na pw w tej sprawie? To ja już nie będę się to pchać, a obie jesteście z Warszawy.[/QUOTE] Jasne, już piszę do Asi.
×
×
  • Create New...