Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='mysza 1']Gosia, Ty taka dusza towarzystwa i nie chcesz Gusi widzieć?:evil_lol: Gusia, tak bliżej 12 może:evil_lol:;)[/QUOTE] Chcę:) ale nie wtedy kiedy robię z siebie pajaca:evil_lol:
  2. Mam nadzieję że się Krecik nie pogniewa jak zaproszę na bazarek imienny dla trzech najnowszych nabytków Neigh:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193104-Wybierz-imi%C4%99-dla-kociaka-%29-prosimy-o-wsparcie!-do-23.09.-godz.-21.00?p=15405588#post15405588[/url]
  3. I u Kajusia zaproszę do kociaków Neigh, które czekają na piękne imiona;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193104-Wybierz-imi%C4%99-dla-kociaka-%29-prosimy-o-wsparcie!-do-23.09.-godz.-21.00?p=15405588#post15405588[/url]
  4. Ciotki co jest....kicie czekają na piękne imiona;)
  5. Konto wetki mam i ja...;) a przy okazji, może któraś Ciocia zechce nadać imię jednej z trzech kici które ostatnio nabyła Neigh:) ładne są, nie powinny zostać bezimienne;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193104-Wybierz-imi%C4%99-dla-kociaka-%29-prosimy-o-wsparcie!-do-23.09.-godz.-21.00?p=15405588#post15405588[/url]
  6. [quote name='gusia0106']Będę :):):)[/QUOTE] Kochana nie rób nam tego:evil_lol:
  7. Jaki słodziak:loveu: [quote name='mysza 1']Sama już nie wiem co zrobić ze sterylką Malty. Darek Magdy mógłby ją zawieźć ale w piątek, a w piątek lekarka nie może. Umówiłam zabieg na czwartek ale najpewniej Darek nie da rady. Może przełożę na przyszły piątek? Sama nie wiem. Ja muszę ją potem zawieźć do Serocka a w przyszły piątek nie będę mogła znowu ja.[/QUOTE] Jeśli chodzi o sterylkę Malty to w przyszły piątek może my ją zawieziemy do Serocka? wiadomo już która to mogłaby być godzina?
  8. [quote name='megii1']No nie mogę:) Domyśl się co moze zrobić szczeniak, któremu wychodzą stałe ząbki i bardzo swędzą:) Ale wspaniały jest:):):)[/QUOTE] Wiem doskonale;) mam pamiątkę po Fili i Nelly:)
  9. Bazarek imienny dla kociaków, reklamujcie proszę to może ktoś wpadnie nadać fajne imię:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193104-Wybierz-imię-dla-kociaka-)-prosimy-o-wsparcie!-do-23.09.-godz.-21.00?p=15405694#post15405694[/URL] [COLOR=silver]PS mam nadzieję że się w czymś znowu nie machnęłam bo robiłam na szybko (jeszcze w pracy siedzę)[/COLOR];)
  10. [quote name='megii1']W domu ciągle jest wystrachany ale macha już do mnie ogonkiem i cieszy się wyraźnie jak mnie widzi. Jest czyściutki, potrafi już szczeknąć no i jest z lekka szkódny ale nie będę już narzekać bo .... nie mogę:)[/QUOTE] Znaczy się że niszczy?;)
  11. Megii a jak tam Eklerek? oswoił się trochę z bliskością człowieka czy nadal taki nieufny? PS Iwonka pierwszy post trzeba chyba zaktualizować o Rekinkowe wydatki....czuwam;):evil_lol:
  12. Zaznaczam chłopaka...czuję że po postrzyzynach okaże się że to prawdziwe cudo;)
  13. [quote name='mysza 1']A tam, zapraszam na Pola Mokotowskie w sobotę 10-12, w niedzielę też;). Miłość gwarantowana, słowa tego nie oddadzą :evil_lol:[/QUOTE] Ty się zastanów z tym zapraszaniem Kochana...przecież jak nas Gusia zobaczy w akcji to się ze śmiechu posika:evil_lol:
  14. [quote name='gusia0106']Mysza? Tora? Jesteście? To dobrze. Publicznie muszę bo widzę, że prywatnie nie dociera. STANOWCZO PROTESTUJĘ przeciwko traktowaniu mnie jak jakiegoś bobra pod ochroną!! Ja nie umieram cholidner jasny! :) A jak będziecie oszczędzać pomarańczowy w castingach na DT to sobie sama znajdę psa i rezerwacja Wam wygaśnie dożywotnio! [SIZE=1][COLOR=silver]Ps. Gosia, odblokuj się na skype ;)[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Melduję się;)...opieprz zebrałam i oświadczam publicznie że my tak z troski o Ciebie...nie inaczej Kochana:loveu: na pewno Iwonka Ci powie to samo:) PS też uwielbiam grzby:) PSPS do Kajusia się wybieram:) musimy się tylko zmówić kiedy:)
  15. [quote name='gusia0106']Myślę, że jednak stres. No ale zobaczymy[/QUOTE] Szkoda mi tego Rekinka, taki wrażliwy jest chłopak...
  16. Normalnie muszę się wybrać w odwiedziny i podmienioną Emisię zobaczyć:):):)
  17. Czyli jakiś problem jest....RTG na pewno nie zaszkodzi.
  18. [quote name='Neigh']Ja byłam niemal miesiąc.......ale wyjechałam nad morze po drodze miałam urodziny Tzta......no i ja nie jestem w stanie jechać na białku. Nie potrafię żyć bez warzyw i OWOCÓW. Będę szcześliwym grubolem, trudno[/QUOTE] Musze się przyznać że ja też chyba bym nie zdzierżyła;)...diety nie dla mnie:evil_lol:
  19. W górę Emisia!!!!! pokazuj się ślicznotko:)
  20. [quote name='3 x']to jakaś zorganizowana akcja była? :evil_lol:[/QUOTE] Tak, szkolenie zorganizowali ludzie z dogo:) naprawdę super:) Mysza zawsze coś fajnego wynajdzie:)
  21. Mamy jakieś wieści o Rekinku? ciekawam.....;)
  22. [quote name='Neigh']W rzeczywistości jest duuuuuużo ładniejsza niż na zdjęciach. Noo robimy, mnie się ciągle internet psuje kurde. Cała Trójca bezimienna......Może sobie chociaż na żwirek uzbierają:-) Bo sikają jak najęte:-)[/QUOTE] Ok, jutro (dzisiaj znaczy) zrobię:)
×
×
  • Create New...