-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
To może Trymciowi na początek allegro rąbniemy?:) w zasadzie jest gotowe:) Bjuta tekst jest super:loveu:
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']To co, przekazać przewodniki Gusi?;-)[/QUOTE] Jesli tylko Gusia sie zgodzi to jasne;):loveu: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Super, że psiaki już bezpieczne:-) A ja weszłam, żeby napisać że mam do przekazania od Ellig cała torbę pięknych przewodników, niektóre nawet nieodpoakowane z folii:-) Prośba Eli jest taka, żebo połowę dochodu przeznaczyc na szczeniaczki, a połowę na Białaska z Ursynowa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173956-W-WA-URSYNÓW-Białasek-z-okolic-Meander.-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-złapaniu[/URL]!!! Kto jest chętny do zrobienia bazarku? To piękne przewodniki, powinno uzbierać się sporo kasy, zwłaszcza, że zaczyna się sezon wyjazdów:-) Rozreklamujemy bazarek gdzie się da i jestem pewna, że będą chętni na zakupy:-)[/QUOTE] Zatem zabieram się za bazarki:) Dostałam już od Gusi kremy od Ciebie Ewuś, bardzo dziękuję:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Przekazalam Ewie Marcie, ksiazaki na bazarek dla moich chrzesniakow. Sa to wyjatkowe przewodniki ! Chcialabym zeby ten bazarek ksiazkowy byl podzielony na "Blizniaki" i Bialaska, jezeli mozesz tak zrobic to bede wdzieczna:)[/QUOTE] Jasne że mogę:) bardzo dziękujemy:loveu: PS czy ktoś może mnie uświadomić jak się używa multicytatu?:oops: Bazarek zrobię oczywiście:):):) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Ja sobie maluszki na własne patrzały zobaczę, bo jadę w sobotę z Obraczus odstawić do Astaroth pieska z łańcucha.[/QUOTE] To fajnie Kamuś:):):) ja się zastanawiam czy w niedzielę nie podjechać do chłopaków:) Czyli jaśniejszy, bardziej nieśmiały i bardziej przytulaśny to Kajko;), a ciemniejszy, troszkę dominujący to Kokosz;) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Piękne są :) Który to Kajko, a który Kokosz??[/QUOTE] Nie wiem:evil_lol:...jeszcze się do tych imion nie przyzwyczaiłam;) trzeba jakoś zdecydować bo faktycznie nie wiadomo co i jak... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dotychczasowe wydatki biorę na siebie Kochana. -
Pomogę ogłaszać tylko jakiś tekst trzeba wykombinować...
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dotarły kolejne wpłaty: Ellig - 58,00 zł Ewa Marta - 100 zł Dziękujemy ślicznie:loveu: Gusieńko czy mogłabyś zaktualizować pierwszy post?:) -
Trymer jest przepiękny:loveu: i strasznie kochany....aż serce rośnie jak się ogląda fotki:loveu::)
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images37.fotosik.pl/293/59b6a20885031733med.jpg[/IMG] Już lubimy Ciocię Astaroth:loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/298/6609e132913db865med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/298/40502856017b03c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/294/143146b3766a32f2med.jpg[/IMG] Tyle z wczoraj:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Tak nas zafascynował kolega jamnior;):) [IMG]http://images41.fotosik.pl/294/a5688d56887f20c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/299/722a5615c82357b8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/185/13efc4049ad50f2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/298/e4e5f68e27dbeb7emed.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Jedyna fotka jeszcze z wtorku, zanim padły baterie w aparacie;) [IMG]http://images38.fotosik.pl/294/fc3668514fce8f11med.jpg[/IMG] I wczorajsze.... [IMG]http://images37.fotosik.pl/293/db9fc2f212b695cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/299/1a2de8f6bafd154cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/298/d3faf0b8e55abaebmed.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Przepraszam, w tym tygodniu nie dam rady, bo mam kompletny czasobrak, ale w przyszłym robię foty bazarkowe - słowo![/QUOTE] Spokojnie Nutusiu, mamy trochę rzeczy na początek:) przyszły tydzień będzie jak najbardziej ok:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Jestem:)Nie byłam w stanie już wczoraj nawet na dogo wejść taka wróciłam padnięta:) Tak jak pisała Wisełka Maluchy już są u Astaroth:):):) Poza tym że faktycznie bardzo wymiotowały po drodze wszystko jest ok, trochę w tym mojej winy bo nie pomyślałam o tym żeby uprzedzić kierownika strzelnicy żeby ich nie karmił przed podróżą:oops: Naprawdę się cieszę bo chłopaki mają bardzo dobre warunki, spory boks i dużą budkę w której Natalia miała im położyć sianko i kocyki żeby miały przytulnie i ciepło. No i w boksie obok jest jamnior który wzbudził ogromne zainteresowanie maluchów:):):) zaraz wstawię fotki jak go obserwują:) Cena hoteliku jest taka jak mówiła Mysza, czyli 16 zł za dobę. Zadzwonię później do Astaroth żeby zapytać jak minęła noc:) Aha i umówiłyśmy się że za kilka dni Maluchy będa miały sesję fotograficzną więc będą ładne zdjęcia do ogłoszeń:) PS Jak zajechaliśmy na strzelnicę, chłopaki powitały nas szczekaniem...psy obronne normalnie;):loveu: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły pieniążki od Wisełki - 30 zł:loveu: Jeszcze moment i zbieram się po chłopaków:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Poprosze o dane do przelewu....na pw[/QUOTE] Wysłałam pw:)...z góry pięknie dziękujemy:loveu: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Dostałam dzisiaj pensję na konto i od razu puściłam obiecane 100 zł dla maluchów:lol:[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Super ze maluszki już bezpieczne.[/QUOTE] Ja odetchnę dopiero jak będą już w hoteliku.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Bardzo przepraszam, że prywatę uprawiam, ale zajrzyjcie kochane na bazarek filmowy dla [B]Marysi z Klembowa[/B] :( Przy okazji zobaczycie jaka cudna onkowata sunia. Niestety z problemami. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186406-Filmowy-bazarek-dla-Marysi-.Do-06.06.2010?p=14754790[/url][/QUOTE] Widziałam, piękna sunieczka.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Przelałam 30zł dla chłopaków na hotelik :)[/QUOTE] Dziekujemy Kochana:loveu::loveu::loveu: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']To się dopiero nazywa szybka akcja :) :) Czyli co, Kajko i Kokosz pakują swój kocyk i jadą do Astaroth!![/QUOTE] Tak jest!!!:):):) -
No więc tak: u zwierzaków Owieczki był weterynarz, obejrzał Trymerka - zgrubienie na brzuchu, to jest przepuklina pępkowa i póki co nic z nią nie trzeba robić. Ocenił chłopaka na 2-3 lata, czyli potwierdził to co powiedział wet w wa-wie:) Poza tym Trymer jest w niezłej formie...jak to określiła Owieczka zachowuje się jak duży szczeniak: skacze, gania, bawi się:) taki głupolek z niego:) Są teraz na etapie uświadamiania, że nie skacze się Pańci na plecy z radości;) No i chłopak poczuł się pewniej....zaczyna pilnować posesji i to na poważnie...jeży się i szczeka jak ktoś obcy kręci się w pobliżu... Jedyny powód do zmartwienia to słaby apetyt, ale miejmy nadzieję że to się unormuje. Dotarła karma więc może akurat okaże się że mu smakuje...oby;):) Aha, zapomniałabym o ważnej rzeczy...Trymer jest łagodny do małych dzieci:) na 4-miesięczne niemowlę zareagował tak, że najpierw delikatnie obwąchał, a potem liznął po twarzyczce:loveu: