Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Cześć Ala :loveu::loveu: ale fajną Ozul ma minkę tutaj :cool3: [URL]http://images8.fotosik.pl/37/f2cd7f84cd92122e.jpg[/URL]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]konie ścigają ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool3: te co są na gigancie :evil_lol:
  3. Cześć Ala :loveu::loveu: Przyszłam w końcu, poczytałam :cool3: ale fot nie ma nowych :mad: :cool3:[I]a co do tych przedszkolanek, to wiadomo, że nic nie robią tylko siedzą i kawę piją, a dzieci zmuszają do spania[/I] :roll: To był oczywiście żart :evil_lol: ja wiem jedno, wolałabym kamienie na drodze tłuc jak cudze dzieci uczyć :p Zawsze jestem pełna podziwu dla tych co edukują dzieciaki w każdym wieku :p;)
  4. :roll: ale tu pustka dookoła, nikogo nie ma :shake:
  5. Cudnie Niunio wyszedł na fotkach :loveu::loveu: dobry model i dobry fotograf :cool1:
  6. Ozulec jak zwykle fotogeniczny :loveu: :evil_lol: a koleżaneczka to prawdziwie sucza piękność :multi::loveu:
  7. Witaj Alu Miszczyni :loveu::loveu: nadrobiłam zaległości :cool3: wsio przeczytałam i obejrzałam fotki :p Ozulek jest taki szczęsliwy na tych wypadach na odludzie :loveu: sama radość z niego tryska :evil_lol: Nie migaj się tylko wklejach foty z grilla :cool1:
  8. [quote name='Bila']Kuna, gdzie ten ładny avatarek:placz:. Nie widzę:shake:[/quote] :roll: no właśnie dzisiaj wyjątkowo wszystkie widze, poza Menrzusiowym i Izulki :shake:
  9. [quote name='jbk']Przyszłam pomachać łapką :) [IMG]http://www.gifownia.info/libs/3rdparty/phpThumb/images/Postacie/Częsci%20ciała/machająca_dłoń.gif[/IMG][/quote] Dżołana, ale Ty masz wielką łapkę :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:
  10. Cześć Menrzusiu :loveu::multi::loveu: Ładny masz avatarek :cool1: :loveu:
  11. [quote name='Menrzuś'] ... strzela Japkowa z łuku :diabloti:[/quote] [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ty lepiej uważaj bo ja mam cela jak baba z wesela:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Buahahahaha :cool3::cool3::cool3: poeci :diabloti:
  12. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Iv.........normalnie mnie załamujesz:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :cool3: wyprostuj się kobieto :diabloti:
  13. :crazyeye: Jabkowa, Ty masz psa? myslałam, że kanarka :cool3: :cool3: Zawsze jak widzę Krosia, to mnie ten ogon w oniemienie wprowadza, mimo że wiem o jego istnieniu :evil_lol:
  14. Kasiu :loveu: Właśnie zrobiłam przelew. Deklarowałam wpłaty do miesiąca czerwca włącznie (na Boogisia). On znalazł dom i pieniążki mu nie potrzebne(ja chce wywiązać się z zobowiązania), więc za Twoją poradą pieniążki przeznaczam na maleńką Zojkę :loveu: W tytule przelewu napisane będzie "dla Boogiego" bo jest zdefiniowany i już nie zmieniałam.
  15. A Nunuś na fotach jest boski :loveu::loveu::loveu:
  16. Puk puk, dziń dobry :p :loveu::multi:
  17. [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=58174&start=600"][COLOR=#000000]Miau.PL :: Zaloguj[/COLOR][/URL] Żenujące.
  18. [quote name='Menrzuś']O której focie mówisz? Ona na każdej jest jeNdzowata :p Jakie znowu poczucie bezpieczeństwa - jak coś jej nie pasuje to drze się na wszystkich oprócz Alfy :roll: Dzieńdoberek :multi::loveu:[/quote] oooooo to nie na wszystkich :cool3: :cool3: Dzień dobry :buzi: :loveu:
  19. Dobry wieczór Alu :loveu: :loveu: :loveu: Obejrzałam wszystkie ostanie foty. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem :mdleje: Ozulek cud miód i orzeszki :loveu: :loveu::multi:, krajobrazy i detale przyrody po prostu niesamowite :p Alu, nie chciałabym zbytnio Cię chwalić, ale masz talent kobieto, oko, rękę i wyczucie chwili. Masz magie po prostu :thumbs: :loveu: Nie potrafiłam wybrać zdjęcia które najpiekniejsze :shake:, bo każde ma coś w sobie w sumie. To mi jakoś utkwiło, może na zasadzie analogii ;) :evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/27/207c1d1345aabe71.jpg[/URL]
  20. Miłość i poczucie bezpieczeństwa każdego może odmienić :loveu: :loveu: ;)
  21. Ach, jeszcze jedno. Kasiu, ja zadeklarowałam wpłaty po 20 złotych miesięcznie do czerwca włącznie. Teraz Boogisiowi są już nie potrzebne, bo przeszedł na "wikt i opierunek" do nowych opiekunów. W poniedziałek wezmę wypłatę i chciałabym jednak wywiązać się ze swoich zobowiązań ;) może jakiejś bidzie przydadzą się te pieniądze? Wiem, że to nie dużo, ale w myśl zasady...............ziarnko do ziarnka...;) Możesz mi wskazać jakiś cel? Tzn, co mam dać w tytule przelewu?
  22. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Boogiemu w końcu sie udało :loveu::loveu: Mam nadzieję, że w nowym domku będzie szczęśliwi, za co trzymam kciuki :thumbs:
  23. Piękne foty :loveu::loveu: Sylwa jakby podszczuplała :hmmmm:, ale za to Argon jakiś taki podtyty :razz: a Gacus jak to Gacuś booooooskiiiiiiii :multi:
  24. Bardzo ładnie chłopak teraz wygląda :loveu::loveu:
  25. Buziaczki i miziaczki dla Gacusia :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...