-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
[URL]http://images8.fotosik.pl/1/66c77a0bfadc3f6a.jpg[/URL] śliczny jest :loveu: w ogóle wszystkie foty są super :multi:
- 78403 replies
-
Cześć Alu :loveu: przyniesłam kaff :razz: [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.real.pl/img/przepisy/kawa2_large.jpg&imgrefurl=http://www.real.pl/przepisy.php%3Fkat%3D23%26page%3D9&usg=__CnFISvDrvwZXbLJe7E17PHdbPcc=&h=525&w=650&sz=42&hl=pl&start=175&tbnid=--RdmjvFGZ6FJM:&tbnh=111&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dkawa%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26start%3D160"][IMG]http://tbn1.google.com/images?q=tbn:--RdmjvFGZ6FJM:http://www.real.pl/img/przepisy/kawa2_large.jpg[/IMG][/URL] głowa mi pęka od wczoraj :roll: cały czas tak strasznie wieje i wieje, a od wiatru zawsze mam ból głowy :placz: :shake:
- 78403 replies
-
Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!
Iv_ replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ewo, bardzo dziękujemy za informacje o biednych maleństwach. Tak jak już napisała Isadora, jestem pod wrażeniem i zarówno waszej działalności jak i rzetelnej informacji dogomaniaków co się dzieje z pekińczykami. :Rose: -
Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!
Iv_ replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
w górę maleństwa.... -
Cześć Alu :loveu: :multi: u mnie pochmurno, ale z maleńką szansą na to, że jednak słoneczko przebije się z za chmur :evil_lol: macie kawkę dziewczyny, proszę......:razz: [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://a.pl/Zdjecie-10780/Jacobs-Velvet-kawa-rozpuszczalna-100g-Results.jpg&imgrefurl=http://a.pl/Kategoria-231/Spozywcze-Kawa-Herbata-Kakao-Czekolada-Kawa&usg=__qAevOrmD1RN2W3s5gx7Sy7wvJEc=&h=110&w=110&sz=4&hl=pl&start=32&tbnid=uAKjMlLe1FmctM:&tbnh=85&tbnw=85&prev=/images%3Fq%3Dkawa%2Bvelvet%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26start%3D20"][IMG]http://tbn3.google.com/images?q=tbn:uAKjMlLe1FmctM:http://a.pl/Zdjecie-10780/Jacobs-Velvet-kawa-rozpuszczalna-100g-Results.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
och jak jestem zmęczony............. :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/442/7d8b17b88aed4859.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
Cudne zdjęcie :loveu: takie słodkie i pełne ciepła :p [URL]http://images6.fotosik.pl/442/ed5a95d71eb25a6b.jpg[/URL] uroczy model :cool1:
- 78403 replies
-
Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!
Iv_ replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Właśnie przelałam 50 złotych na te biedne maleństwa. Żaluję, że tylko tak skromnie mogę pomóc. Serce się kroi jak patrzy na te biedulki :shake: -
Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!
Iv_ replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Po prostu brak słów :shake: Wieczorem pogrzebie w portfelu i coś wpłacę na biedaki. -
Dzień dobry Alu :loveu: :multi: Przyszłam se luknąć co u Cia :p ale widzę, że jeszcze tu nie dotarłaś :cool3: melduję, że u mnie pochmurno :roll: i nie wiem czy będzie mi się chciało wyjść na jakiś spacer :shake:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Szkoda czasu na takie zastanawianie się. Usprawiedliwienie jest parę postów wyżej, a Twoje stwierdzenie jest cieniutko umotywowane :eviltong::p[/quote] :roll: trudno, widocznie jestem cienka z umotywowań :roll: a Ty rób jak uważasz :p -
Witaj Alu :loveu: :loveu: u mnie znowu pochmurniasto :roll: aż nie chce się z domu nosa wyściubić :shake:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='pucka69']:loveu:dostałam jakąś łapówkę! kto jest jej sprawcą?[/quote] to łapówka jest anonimowa :crazyeye: :crazyeye: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć i czołgiem :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Chyba wykluliśmy:diabloti:[/quote] :eviltong:jak zwał tak zwał :cool3: ale to na dogo spotkaliśmy się ;) i mnie brakuje tutejszysz kontaktów :placz: :shake: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No właśnie bywam, ale zajęty jestem wycieraniem kurzy w innym saloniku. A i zegar tam chodzi tak jak trzeba......posty nie skaczą......awatarków nic nie usuwa......administracja stoi frontem do klienta :evil_lol:......już zapomniałem, że takie cUś jest możliwe :siara:[/quote] :cool3: no niby tak jest, ale tak się zastanawiam jak długo ta administracja będzie przodem do kilenta :hmmmm: kiedy to się zmieni :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :roll: ale mimo wszystko to nie usprawiedliwia Twoją rzadką tu obecność :mad:, bo w końcu stąd się "wzięliśmy" :eviltong: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: aaaaaaaaaaaaaa tym co nie bywają, też cześć :p :eviltong: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a tak w ogóle to dzień dobry Wsiem, którzy tu jeszcze bywają :loveu::loveu::loveu::p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mad: Menrzuś, Ty weź się w garść :cool3: i zacznij bywać na na własnych salonach :eviltong: -
:multi: cześć Alutka :loveu: wstałaś już :razz: u mnie ciemno jeszcze :roll: ale nie widzę, żeby padał śnieg :cool3:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: taaaaaaaaaaaaaaaa tylko, że gospodarza nadal brak :niewiem: :roll: -
[quote name='zuzlikowa']Czy ktoś może mi wyjaśnić czemu wszystkie tytuły bazarków są pogrubione,a moje obydwa nie? Co to oznacza? Czy ma wpływ na dostępność?:oops:[/quote] Pogrubione są te tematy, których jeszcze nie czytałaś ;) "a wyszarzone" to te do których już zajrzałaś ;)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]w aparacie jeszcze....nie mam kiedy zgrać:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Sześć i siedem:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dżapkowa to mniej gdakania, a więcej zgrywania fot :mad::eviltong: