Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:nooo TZ też mówił , że najlepiej jego noga wyszła ...idealnie poszła ostrość :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witanko Iv w mokry poranek :razz::razz:...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]kurde uszy mi zatyka:angryy: , tarczyca mi skacze :angryy:. ciśnienie 112/67 ...puls 87 ... ide se umrzeć :angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noga niezła :cool1: :diabloti: Oj Ala, na to się nie umiera :cool3: :evil_lol:
  2. Cześć Ala :loveu: Ładne to fotaski porobiłaś :razz: i w dodatku masz świetnego modela, więc to Ci ułatwia zadanie :cool3: a tak na poważnie, to rzeczywiście masz oko do fotografii :multi: ;)
  3. :cool3: niezłe te "biegi" :razz: boszszsz moje uszy :roll: ale była kakafonia dzwięków :diabloti: w tej "piszczałce" "gadanina Sylwy" rewelacja :multi: :evil_lol:
  4. [quote name='Menrzuś']Ma chłopak drugi zabieg - dostał krwiaka.[/quote] U Gonza też tak było :shake:
  5. Cudne :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/445/0334f9a9f461adc9.jpg[/URL]
  6. Cześć Alutka :loveu: Mam już teraz słonko, po rannym padaniu deszczu :cool3: robi się całkiem wiosennie :multi:
  7. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]szczęściara ;)...ja nie mam ogródka :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Selketowa udostępni Ci ogródek na przesyłki :evil_lol: :evil_lol: ;)
  8. przy okazji zrobiłam i dla Ciebie......:evil_lol: [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://aliner.blox.pl/resource/kawa.JPG&imgrefurl=http://aliner.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html%3F11,2007&usg=__FRyGNV52ZGox-Hp0J5Hig1fDxeA=&h=389&w=519&sz=36&hl=pl&start=10&tbnid=zFbUOmj3Kg9blM:&tbnh=98&tbnw=131&prev=/images%3Fq%3Dkawa%26gbv%3D2%26hl%3Dpl"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:zFbUOmj3Kg9blM:http://aliner.blox.pl/resource/kawa.JPG[/IMG][/URL]
  9. Cześć Alutka :loveu: przyszłam na kaff, bo mnie głowa boli, a Cia nie ma :niewiem: będę musiała sama sobie zrobić :cool3:
  10. [quote name='dorcia44']ja również przyłączam się do prośby o kontynuowanie wątku ,w dodatku tak wspaniale prowadzonego ,wielkie uznanie dla was dziewczyny. z szacunkiem dla Maupa4 ale chyba po prostu pomyliła wątki ,tamten kłótliwy i jazgotliwy([URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/likwidacja-pseudohodowli-pekinczykow-otwock-interwencja-pisdz-134083/[/URL] ),nie mający sensu żadnego ,mijający się z troską i pomocą dla tych pokrzywdzonych psów :shake: a dla rozweselenia proszę kruszynka przemienia się w buldożka :razz: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4b1d534b308c0337"][IMG]http://images38.fotosik.pl/88/4b1d534b308c0337m.jpg[/IMG][/URL][/quote] Podpisuję się pod tym co napisała Dorcia. Sądzę, że to pomyłka. I od siebie jeszcze dodam, że to najlepszy wątek jaki dotychczas czytałam. A opisy pani [B]Ewy[/B], to płynące samo ciepło, wrażliwość, i duża dawka optymizmu i humoru. Chciałabym, żeby wszyscy mieli takie usposobienie i podejście pisząc tu na Dogo. Pozdrawiam panią, Pani Ewo i zapraszam mimo wszystko do kontynuacji relacjonowania co się dzieje z pekinusiami. To przyjemność czytać co u Was nowego. Dziękuję :Rose:
  11. [quote name='pucka69']A Iv to na wzrok się rzuciło :cool1: Może przyjdzie i opowie ...[/quote] :roll: że niby co? :-o
  12. Ach, jakie piękne te zdjęcia :loveu: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/6194/dsc0039j.jpg[/URL]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jakbyś napisała że to z grudnia to bym się ucieszyła...a tak to robię buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :shake: niestety w grudniu to nie miałam śniegu na święta :mad: a teraz jak już kfiatuszki pokazywały się to napadało po pachy :roll: świeci teraz słoneczko, to może się rozpuści ten śnieg :cool3:
  14. u mnie dzisiaj wygląda tak.......:p [IMG]http://i43.tinypic.com/123s5xd.jpg[/IMG]
  15. Czeeeeee Madzialena :loveu: widziałam jak się obszczurkowałaś :cool3: i w szczurki i..................w szczurki :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  16. Witaj Alu :loveu: pozdrowienia ze słonecznego i śniegowego miejsca :cool3: :razz:
  17. Jestem pełna podziwu dla waszego zorganizowania :loveu: Zajmownie się całym tym biednym zwierzyńcem zajmuje tyle czasu, a cały czas na bieżąco jesteśmy informowani co tam się dzieje. Aktualne zdjęcia, diagnozy, w ogóle takie ciepłe pisanie o tym wszystkim, naprawdę jestem pod wrażeniem :loveu: [SIZE=1]Szkoda, że na innych wątkach tak trudno dowiedzieć się o konkrety.[/SIZE]
  18. echhhhh czy głupota ludzka nigdy się nie skończy :shake: to podrzucanie zwierząt w taki sposób jest okropne :shake:
  19. Cześć Alutka :loveu: :loveu: u mnie zimowo i śniegoooooowooooo :roll:
  20. Boże :-( to dlatego nazywacie ją Gremlinką - Garbuską. Biedne maleństwo :-(
  21. Im więcej informacji o każdym z psiaków, im więcej zdjęć, tym więcej znajdzie się osób chcących pomóc. Będą zapewne osoby, które zechcą wirtualnie zaadoptować jakieś maleństwo. Potrzebne są opisy każdego z psiaków, ich wygląd, stan, choroby, ewentualne kalectwa czy niedorozwoje. Cóż takie czasy, że ludzie chcą wiedzieć na co i za co płacą. Wiem, że dla Was to dodatkowa praca, ale w inny sposób nie zobaczy się co i jak z maleństwami.
  22. Myślę, że powinny być tutaj zamieszczone bliższe informacje o tym co dzieje się z tymi 30 piekińczykami. Ja rozumiem, że brakuje czasu, ale może znajdą się i inne osoby w pobliżu, żeby porobić zdjęcia maluchów i powklejać tu na wątku. Tylko, że nie wiadomo gdzie te psy w ogóle są, bo ja nie doczytałam takiej informacji tutaj :oops:, więc jak ktoś może pomóc w robieniu fot?
  23. [quote name='beam6']Właśnie - w moim otoczeniu już kilka osób zareagowało na apel KŚ i wpłaciło kasę - tu pewnie też pomogą tylko jak same wiemy najbardziej przemawiają do ludzi zdjęcia. [B][COLOR=blue]Kto może pomóc Weroni i porobic zdjęcia biedakom[/COLOR][/B] ? Gdzie (miasto) One są w tej chwili? Jeżeli nie doczytałam :oops: - to przepraszam.[/quote] Całkowicie się zgadzam z Beam, zdjęcia są najbardziej poruszającą struną serca, a tym samym i portfele. Biedne maleństwa :-(
×
×
  • Create New...