-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Witaj Alu :loveu::loveu: Lubię tu do Ciebie zaglądać, bo masz na wątku taki misz - masz :cool3: zawsze coś ciekawego się dojrzy, czy wyczyta :razz: ;)
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]:razz::razz:czy są jeszcze ciasteczka :grins:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] :niewiem: chyba nie ma, ale ponoć ma być coś pieczone w weekend :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[B]Menrzusiu[/B] :loveu: Wiem, że zrobisz to co zechcesz, ale chciałam powiedzieć, że.....my tutaj przychodzimy nie dla modów, nie towarzysko, nawet nie dla samych siebie, tylko dla tych , których skrzywidził los, a co najgorsze niestety człowiek. Dla nich tu jesteśmy i im chcemy zmienić życie na lepsze. Im pokazać, że człowiek nie jest najgorszym stworzeniem, jakie im w życiu często udało się poznać. Im, dla nich, dla ZWIERZĄT:loveu: a my jesteśmy tu jakby mniej ważni, bo to ich dobro leży nam bardziej na sercu, jak ludzkie przepychanki i utarczki słowne. [B]Menrzusiu,[/B] tyle dobra tu zrobiłeś, tyle napełniłeś brzuszków wygłodniałych, tyle ulżyłeś w cierpieniu i chorobie w sposób często jedynie nam dostępny - zasilając funduszami pokrzywdzone, biedne i chore ZWIERZĘTA. Więcej nic nie powiem, tylko jeszcze jedno słowo.......[B]wracaj[/B] :loveu: To byłam ja - Iv_ :p -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Bila']No wiesz, nie wymawiając, Ty to chociaż spróbowałaś:evil_lol:[/quote] Zgadza się, kawałek mi sie dostało :cool3: ale mało :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
"Straszenie się" oczywiście, że słychać tam skrzypienie drzwi :loveu: i jeszcze.......słychać kota :p no teraz już wszyscy będą wiedzieć, że Manrzuś ukrywa kota w domu :cool3: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Bila']i znów zada kilka niewinnych pytań, obiecując nagrodę:diabloti:[/quote] Noooo :cool3: a my naiwne znowu będziemy się produkować :roll: za darmochę :mad: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Specjalnie:diabloti: żeby wam sie nie opatrzył:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ale kiedy to była zdobyczna kromeczka:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] echhhh dozujesz nam jego wizerunek :roll: a szkoda bo cudny :eviltong: to komu ją zarąbał :-o sprytny chłopczyk :cool3::cool3:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Bila']A się upoci przy tym:evil_lol:[/quote] Jak się upoci i zmęczy to sobie siądzie i przegryzie maślankowo - rabarbarowe ciasto :eviltong: ku pokrzepieniu pewnie :cool3: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Bila']I ostrzec:evil_lol:. dopomniec to się już mogę tylko o kruszynki. [SIZE=1][COLOR=yellow]Selketowa mnie zabije, a obiecałam, że już nie będę jej prześladować :oops:, no ale nie mogłam się oprzeć:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] No nieładnie z Tobą postąpiła :shake:, obiecała a potem nie dała :roll: a ciasto rzeczywiście było zarąbiaszcze :multi:szczególnie ta kruszonka jejejeeeeee :p Biluś, zabije - zakopie, a potem odkopie zabije- udusi i zakopie znowu :cool3::evil_lol::evil_lol: -
Och, jaki on śliczny :loveu::loveu::loveu: a tak rzadko nam Krosia pokazujesz :mad: :roll: a w ogóle to mogłaś chociaż ten chlebek mu masełkiem posmarować :angryy: :cool3: Fotki cuuuuuudooooo :multi::loveu::multi:
-
Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!
Iv_ replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
:cool3: rozumiemy, produkuj się :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Bila']Nie dajcie się nabrać:evil_lol:[/quote] haahhahaha przyszłaś dopomnieć się o swoje :cool3::cool3::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To daj się TZtowi wypowiedzieć :diabloti:[/quote] :roll: a po co ma mu dać :p jak ona wie lepiej :eviltong: i zresztą słusznie, że wie :cool3:, bo kobiety więcej wiedzą jak mężczyźni O! :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Agresor tylko w stosunku do Sylwy - jak już wiele razy psałem, uwielbia ją wnerwiać:evil_lol: A papierek, tak jak i inne kijki, butelki czy co tam, zbiera po to, by zainteresować Sylwę - żeby za nim goniła :p[/quote] :cool3: Gacor jest bardzo kreatywny :diabloti: zresztą widać to po jego przebiegłych ślipkach :p Wiesz, czasem wracam pamięcią jak Gacor u Was zamieszkał i jak Sylwa nie chciała go zaakceptować :shake: a teraz tak pięknie razem żyją :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Sześć Menrzusiu :loveu: :multi: :loveu: Nigdy jakoś nie mogę Cię tu spotkać :shake: i nie ma z kim się podroczyć :cool3::mad::roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia'][CENTER]i znowu jestem pierwsza :multi::multi::multi:[/CENTER] [/quote] :-o a Ty spać nie możesz czy jak :cool3: ;) -
Cześć Alu :loveu: tak se przyleciałam zajrzeć co u Cia :p :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Oczywiście ze blefuje.....czy ty znasz faceta który cokolwiek wie zanim mu powiesz:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No Jabłkowa, to Ci się teraz udało :diabloti: :cool3: :diabloti: :cool3: :diabloti: i w zasadzie to prawda :p :evil_lol:
-
Witaj Madzialena :loveu: buźkam Ciebie i Grosię :loveu::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hahhaha nawet po spacerku agresja w nim nie opadła, dalej zaczepiał :diabloti: ale za to Nunuś to siła spokoju :p :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Obejrzałam :multi: ale Gacor to agresor :evil_lol: a w dodatku i .......śmieciarz :roll::cool3: -
O jacie :mdleje: Ala, ale zaszalałaś :multi: tyle słodkości :cool3: ale zgadzam się z Tobą, w każdym z nas drzemie dziecko bezwzględu na wiek :p
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Coooooooo?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No zastanawiam się czy blefuje czy nie właśnie :cool3: :p :evil_lol:
-
[quote name='Menrzuś']Wal śmiało - Pedro i tak wszystko wie :diabloti:[/quote] :siara: :siara: :siara: