-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Dziwne odniosłam wrażenie :hmmmm:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Pańciu, idziesz za mną, czy nie?! :cool3: [IMG]http://i33.tinypic.com/2r7mubp.jpg[/IMG] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no przystojnniak ...i klate wyprężył do zdjęcia ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] noooo :cool3: a tutaj robi minę "pańciu, jaki ja biedny jestem" ;) [IMG]http://i38.tinypic.com/10ogww7.jpg[/IMG] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']czekaj czekaj skads kojarze :hmmmm:[/QUOTE] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:multi: Speedy Gonzales ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='Tengusia']no ja wiedzialam ze jakas znajoma ta mordka :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:[/QUOTE] Bingo!!!! :multi::multi::multi: Przystojniak co :cool3: :evil_lol: -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
Iv_ replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
:loveu: och co za cudo! normalnie szorściak z niej się robi :cool3::evil_lol:;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']tak sobie przyszlam do zapomnianej przez wszystkich galeryjki ...[/QUOTE] [quote name='rufusowa']i my się stęskniliśmy :([/QUOTE] a kto zgadnie, kto to??? :diabloti: [img]http://img821.imageshack.us/img821/3323/dsc0070y.jpg[/img] -
ALFIK - młody,śliczny psiak - ZNALEZIONY w lesie - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Śliczny Alfunio :loveu: :loveu: puchatek pędzelkowy :evil_lol: Oj zmienił się zmienił, dbasz o niego Mama_Alfika ;);) -
:cool3: uuuuuu ale elegancik :loveu::loveu:
-
no no :razz: niezła ta fota, powiedziałabym nawet - bardzo dobra :p
-
Wizusek :kciuki:
-
Debra - śliczna szorściaczka trafiła do super DS!!!
Iv_ replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Witam :) Dziękuję nika28 za zaproszenie na wątek :loveu: Przykro mi, ale niestety finanse u mnie kiepskie :shake: nie mogę się zadeklarować :-( Taka ładna ta sunieczka, dlaczego jej nikt nie chce echhhhh..... -
Za każdym razem gdy oglądam ten wątek jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziewczyny jesteście NIESAMOWITE!!! :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] Ozzulca przywiążę ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] a on wszystkie ofiary zmiękczy ozorem na amen :diabloti::diabloti::diabloti:
- 78403 replies
-
Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: Jutro wybieramy się z TZtem na kajaczek na Wisłę ;) to ma być mój pierwszy raz więc z lekka jestem przerażona :roll:
- 78403 replies
-
Dlaczego ten "kuzyn" Grosię popychał? :mad::mad::mad: [url]http://images8.fotosik.pl/415/764a85a27fd18f24.jpg[/url] Madzialena foty cudo :loveu::loveu::loveu:
-
TOFFI i FIFI - śliczne, SZORSTKIE siostry - mają już domy !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że do was trafiły, mają o wiele większe szanse na życie, niż w poprzednim miejscu. Są śliczne, mam nadzieję, że znajdzie się dla nich odpowiedni ludz :loveu: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Iv_ replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Mnie nie do śmiechu, kiedys to Kapselkowi wołowinkę bez kości kupowała, najlepszej klasy, a teraz? :placz::placz::placz: czasami suchą karmę kupi :-( tak to jest jak dziecię wyfrunie z gniazda i ma już swoje potrzeby :shake:[/QUOTE] Ciesz się, że Ci Kapsla nie zabrała :mad::diabloti: a dzieci idą swoją drogą i mają swoje życie do przeżycia ;) co do syndromu "pustego gniazda" to trwa krótko, bo przecież jest tyle ciekawych rzeczy na które wcześniej nie było czasu - bo dzieci, a teraz ten okres można fajnie wykorzystać na swoje zachcianki :cool3:, zanim nie pojawią się wnuki i znowu dzieci przypomną sobie o rodzicach :roll: :evil_lol: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Iv_ replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Córa dorosła i pracująca. Chciałam 50 zł od niej wydębić, ale się nie dało :D[/QUOTE] a toś se skąpiradło wychowała :mad::mad::mad: :diabloti: ale i tak, że tyle wysępiłaś to cud :cool3: :evil_lol: -
Słodka gromadka :loveu: a tutaj Dyzio wygląda jak zakapior :cool3: :evil_lol: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P8060146.jpg?t=1281094584[/url]
-
Alutka, oczywiście, że [I]jadem[/I] z Wami :grins::grins::grins:
- 78403 replies
-
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Iv_ replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Do bazarku, mamy już 30 zł. Mojej córce świecę sprzedałam :multi::multi::multi::lol::lol::lol:[/QUOTE] matko :mdleje: na własnym dziecku biznes robić :roll: hahahaaa :diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] kurde ...cho Furciaczku jedziemy na Gale biesiadną pod krzyżykiem ;)[/B][/COLOR]:roflt:[/QUOTE] buahahahha :roflt::roflt::roflt::roflt:
- 78403 replies
-
piękne :p [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P8050135.jpg?t=1281038784[/url]
-
Fundacja Boksery w Potrzebie - starszy bokser ROKI
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jest śliczny, a nie ma jakoś powodzenia :-( -
Fundacja Boksery w Potrzebie - młody, piękny COLT szuka domu!
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hopsnę małego ;);)