Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Dziwne odniosłam wrażenie :hmmmm:
  2. Pańciu, idziesz za mną, czy nie?! :cool3: [IMG]http://i33.tinypic.com/2r7mubp.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no przystojnniak ...i klate wyprężył do zdjęcia ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] noooo :cool3: a tutaj robi minę "pańciu, jaki ja biedny jestem" ;) [IMG]http://i38.tinypic.com/10ogww7.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Tengusia']czekaj czekaj skads kojarze :hmmmm:[/QUOTE] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:multi: Speedy Gonzales ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='Tengusia']no ja wiedzialam ze jakas znajoma ta mordka :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:[/QUOTE] Bingo!!!! :multi::multi::multi: Przystojniak co :cool3: :evil_lol:
  5. :loveu: och co za cudo! normalnie szorściak z niej się robi :cool3::evil_lol:;)
  6. [quote name='Tengusia']tak sobie przyszlam do zapomnianej przez wszystkich galeryjki ...[/QUOTE] [quote name='rufusowa']i my się stęskniliśmy :([/QUOTE] a kto zgadnie, kto to??? :diabloti: [img]http://img821.imageshack.us/img821/3323/dsc0070y.jpg[/img]
  7. Śliczny Alfunio :loveu: :loveu: puchatek pędzelkowy :evil_lol: Oj zmienił się zmienił, dbasz o niego Mama_Alfika ;);)
  8. :cool3: uuuuuu ale elegancik :loveu::loveu:
  9. no no :razz: niezła ta fota, powiedziałabym nawet - bardzo dobra :p
  10. Witam :) Dziękuję nika28 za zaproszenie na wątek :loveu: Przykro mi, ale niestety finanse u mnie kiepskie :shake: nie mogę się zadeklarować :-( Taka ładna ta sunieczka, dlaczego jej nikt nie chce echhhhh.....
  11. Iv_

    Metamorfozy

    Za każdym razem gdy oglądam ten wątek jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziewczyny jesteście NIESAMOWITE!!! :loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] Ozzulca przywiążę ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] a on wszystkie ofiary zmiękczy ozorem na amen :diabloti::diabloti::diabloti:
  13. Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: Jutro wybieramy się z TZtem na kajaczek na Wisłę ;) to ma być mój pierwszy raz więc z lekka jestem przerażona :roll:
  14. Dlaczego ten "kuzyn" Grosię popychał? :mad::mad::mad: [url]http://images8.fotosik.pl/415/764a85a27fd18f24.jpg[/url] Madzialena foty cudo :loveu::loveu::loveu:
  15. Dobrze, że do was trafiły, mają o wiele większe szanse na życie, niż w poprzednim miejscu. Są śliczne, mam nadzieję, że znajdzie się dla nich odpowiedni ludz :loveu:
  16. [quote name='Kapsel']Mnie nie do śmiechu, kiedys to Kapselkowi wołowinkę bez kości kupowała, najlepszej klasy, a teraz? :placz::placz::placz: czasami suchą karmę kupi :-( tak to jest jak dziecię wyfrunie z gniazda i ma już swoje potrzeby :shake:[/QUOTE] Ciesz się, że Ci Kapsla nie zabrała :mad::diabloti: a dzieci idą swoją drogą i mają swoje życie do przeżycia ;) co do syndromu "pustego gniazda" to trwa krótko, bo przecież jest tyle ciekawych rzeczy na które wcześniej nie było czasu - bo dzieci, a teraz ten okres można fajnie wykorzystać na swoje zachcianki :cool3:, zanim nie pojawią się wnuki i znowu dzieci przypomną sobie o rodzicach :roll: :evil_lol:
  17. [quote name='Kapsel']Córa dorosła i pracująca. Chciałam 50 zł od niej wydębić, ale się nie dało :D[/QUOTE] a toś se skąpiradło wychowała :mad::mad::mad: :diabloti: ale i tak, że tyle wysępiłaś to cud :cool3: :evil_lol:
  18. Słodka gromadka :loveu: a tutaj Dyzio wygląda jak zakapior :cool3: :evil_lol: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P8060146.jpg?t=1281094584[/url]
  19. [quote name='Kapsel']Do bazarku, mamy już 30 zł. Mojej córce świecę sprzedałam :multi::multi::multi::lol::lol::lol:[/QUOTE] matko :mdleje: na własnym dziecku biznes robić :roll: hahahaaa :diabloti::diabloti::diabloti:
  20. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] kurde ...cho Furciaczku jedziemy na Gale biesiadną pod krzyżykiem ;)[/B][/COLOR]:roflt:[/QUOTE] buahahahha :roflt::roflt::roflt::roflt:
  21. piękne :p [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P8050135.jpg?t=1281038784[/url]
  22. jest śliczny, a nie ma jakoś powodzenia :-(
×
×
  • Create New...