Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Jakieś kalumnie na mnie tu rzucają, ja byłam grzeczna :eviltong: :evil_lol: Foty kociaków wymiatają :loveu::loveu:
  2. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no proszę jak kulinarnie się zrobiło ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] chyba podtrzymujemy stereotyp - "baby do kuchni" (:mad:) :diabloti::diabloti::diabloti:
  3. No to rzeczywiście masz problem :shake: a jak Zara zostawała w domu jak szłaś do pracy? Pozostaje Ci tylko jedno wyjście, żeby opuścić to "więzienie" musisz zabierać Zarcię ze sobą ;);)
  4. To masz fajne widoki, maluchy są boskie :loveu: Można godzinami na nie patrzeć jak wariują, a potem śpią :loveu: Cykaj foty i wstawiaj dużooooooooo :evil_lol::evil_lol:
  5. Ale piękne foty :loveu::loveu: a to jest boskie :loveu: :evil_lol: [url]http://www.polishplanet.com/_upload/attachments/2010/11/20/20101120_1320.jpg[/url]
  6. Nie na darmo się mówi, że psa łatwiej wykarmić jak kota, a Ty masz gromadę kotów ;);)
  7. No cóż, masz kocie maluchy, to ciągle jedzą, a potem ..... kupciają ;):evil_lol:
  8. [quote name='Asiaczek']Ja miałam barszczyk z kartonika + paszteciki domowe;) Pzdr.[/QUOTE] mniammm uwielbiam barszczyk z pasztecikami :p Asiu, a taki z kartonika to już przyprawiony jest?
  9. [quote name='Darianna']o, też dziś ogórkową zrobiłam :D[/QUOTE] może moją podebrałaś :mad: bo jakoś mi dużo w garnku ubyło :roll: :cool3:
  10. Dwie pierwsze cegiełki są moje :multi: Zrobiłam sobie konto na Allegro i Pachcio zainaugurował mi go :loveu: jest moim "pierwszym" zakupem :evil_lol: Kto następny? :razz:
  11. Jak się patrzy na Pachcia to brak słów, tylko serce tak ściska, tak mocno ściska :shake:
  12. o matulu :-o ale się ciotki weekendują, żadnej dziś tu nie było :shake: tylko jaaaa :B-fly: Przyszłam się przywitać :multi: :loveu: i lecę grzać zupkę ogórkową :p
  13. dobrze, że chociaż tu dobre wieści :loveu: Grosia - powodzenia :kciuki:
  14. Witaj Emigrantko ;) Czasem na zły humor, apatię, chandrę, lepiej nie słuchać smutnej muzyki, bo to jeszcze bardziej nakręca :shake:
  15. [quote name='giselle4']to jest chore,trzeba to jakos rozwiazac:([/QUOTE] Konkludując... Pies ma właściciela, który bierze pieniądze od dogomaniaków na jego utrzymanie. Jakaś paranoja. Jeszcze rozumiem jakieś pojedyncze przypadki w dziele "mają dom, ale potrzebują pomocy", ale tutaj, to jakieś totalne nieporozumienie i w dodatku nieuczciwe :shake:
  16. [quote name='mama_Alfika']Taki DT, no wiecie... ;)[/QUOTE] Alfikowa jesteś DT :loveu::loveu: ale fajnie :loveu: no proszę proszę ;)
  17. [quote name='fioneczka']:splat: a mi nie o szyneczki chodziło :eviltong::eviltong:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  18. Moim wielkim marzeniem jest aby każda psia historia miała taki happy and jak tu :loveu: Maleńka powodzenia w nowym domku!!! :kciuki: :loveu::loveu:
  19. Cześć Emi :loveu: trzymam kciuki za Zarcię :kciuki: żeby jej nic nie dolegało :shake:
  20. Cześć :loveu: Zajrzałam i się pośmiałam :evil_lol: :cool3: Jeżdżę od lat, codziennie, ale nie będę Wam mówić nic o mandatach i punktach karnych, bo nie chcę zapeszyć i żeby szczęścicie ode mnie się nie odwróciło :diabloti::diabloti:
  21. Cześć Alu z Ozulkiem :loveu::loveu: Przyszłam zajrzeć czy jest tu ... "cisza" :roll: jest - więc spoko :cool3: :evil_lol:
  22. [quote name='Agmarek']Zjadł :diabloti: głód do dupska zajrzał (a Szansa do miski) i zjadł :diabloti:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  23. [quote name='Ania102'] Dziś w porozumieniu z gminą zabrałyśmy, jej maleństwa też i uśpiłyśmy ślepy miot:-( [/QUOTE] [quote name='Nutusia']A co się stało z dziećmi?...[/QUOTE] w pierwszym poście masz odpowiedź.
  24. Biedna maleńka, tyle przeszła :-( trzymam za nią kciuki.
  25. Śliczne ujęcie :loveu::loveu: [url]http://img177.imageshack.us/img177/2713/p9100312.jpg[/url]
×
×
  • Create New...