-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale czas na bzdety to był? :cool1::eviltong:[/quote] :-o bzdety? różowe-sexowne-bokserki, to bzdety wg Ciebie? :mdleje: no wiesz.......:roll: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Mało tych komentarzy, bo o różu to było nie na temat :eviltong::roll: Dzieńdoberek :multi:[/quote] mało mało mało i mało :roll: boszszsz tylko go dopieszczać i dopieszczać :eviltong: Musiałyśmy iść spać przecież, to kiedy komentować, co? :eviltong: :roll: :mad: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]to nie zmęczenie :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]po prostu odechciewa mi się wszystkiego kiedy ktoś mi mówi że wszystko jest ok a nie odzywa się do mnie :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ach, to takie buty :shake:, wiem o czym mówisz, takie sytuacje źle wpływają na emocje i rzeczywiście nic się nie chce i nie ma zapału do życia :shake: Każdemu potrzeba tego czegoś(drugiej osoby) coby wzniecała iskierki. potulkam Cię jeszcze :calus: :calus: -
No cóż jak się tyle je to i.........dalsze konsekwencje muszą być ;) :evil_lol: :evil_lol: Bunia musi być bardzooo dzielna jak porusza się mimo swojego bezwładu, aż trudno to sobie wyobrazić.
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmmm dziewczęta ja jeszcze nie pracuję więc to nie to...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie wiem co się ze mną dzieje :niewiem::shake:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :hmmmm: nie pracujesz, a zmęczona ....to może jesteś zmęczona tym odpoczynkiem :crazyeye: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]każdego kto stanie mi na drodze bo tego potrzebuje :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]więc chodź tutaj :calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Żonkilcia :calus: :calus: :calus: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No jak ma ktoś być i odpowiadać kurturarnie Dzien dobry jak te siedzą do 1 w nocy i dyskutuja o goopotach:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] o goopotach :-o :roll: no wiesz, to same poważne tematy-takie jak my :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img337.imageshack.us/img337/6158/buunia2rr1.jpg[/URL] te "trojaczki" Joasi też są niezłe :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aaaaa i Menrzusiu wyczyść łaskawie sobie skrzyneczkę bo nie mogę wysłać wiadmości:cool1: [/COLOR][/FONT][/B] I[/quote] To chyba wielbicielki zapchały mu skrzynkę po powrocie :evil_lol:, też nie mogłam się do niej dopchać :roll: i wysłać :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Lecę Ziutka spać :razz:, bo wprawdzie pracuję po południu, ale pora na odpoczynek już najwyższa :evil_lol: Kolorowych snów, dobrej nocki :loveu: :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Biduleńka :shake: A kaj Ona rabotajet :cool3:[/quote] wdraża się dopiero :roll: w piernikowie rabotajet, tak coś słyszałam :hmmmm: ale dokładniej o co chodzi to nie wiem :roll: trza ją spytać :cool3: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Myślę, że to będzie Ala :cool3: Ona lubi z rana looknąć na wąteczek ;) No chyba, ze Żonkilowa się zjawi lada chwila :roll:[/quote] ano zobaczymy która :razz: Żonkilasta może znowu poszła spać zmęczona :shake: chyba praca jej nie służy:roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Hmm...jesio nam 3-ciej brakuje :cool1:[/quote] ni ma :niewiem: może potem jakaś się skusi jednak :cool1: :evil_lol: :p -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']No przywlokłaś podiuma, przywlokłaś ale ile ja się żem nagimnastykowała żeby go znaleźć to uhhh :splat:[/quote] no już nie biaduj :calus: znalazł się i możemy na nim stać :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']No to pięknie mnie załatwiłaś :obrazic: :eviltong:[/quote] och, nic Ci się nie stało jak się troszkę pogimnastykowałaś :eviltong: ale przeca przywlokłam podiuma z powrotem :eviltong:, jestem bardzo dobra i uczynna :oops: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:siara: boksery.....boksery....boksery......:siara: różowe bokserki :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img386.imageshack.us/img386/3408/obraz035uz6.jpg[/URL] boska fota :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Foty wszystkie piękne :multi: i te różowe(myszka) :diabloti: i te psiowe :evil_lol: ale ta powaliła mnie na kolana [URL]http://img408.imageshack.us/img408/9806/obraz019fs6.jpg[/URL] :loveu: oczywiście zaraz po tych różowych bokserkach :diabloti: :cool3: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']To chyba jakaś poważna rozmowa musiała być - skoro zapomniałaś :motz: [B]nie zapomniałam tylko zagadałam :eviltong:, a to różnica :evil_lol:[/B] Ooooooooo......dziękować po stokroć :jumpie: ja szukałam ale znaleźć nie mogłam :wallbash:[/quote] [B]bo se schowałam w krzakach[/B] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
mmmmmmmm ale mniamniuśne :evil_lol: [URL]http://www.sestosenso.pl/sklep/images/solar_rozowe.jpg[/URL] takie sexi :razz:, podobają mi się :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hahahahahaha :cool3: hahahaaaaa Halbinka, oplułam kompa ze śmiechu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :oops: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Różowe to kiedyś mi podglądnięto - od tamtego czasu ich nie używam :eviltong::evil_lol:[/quote] :hmmmm: różowe bokserki :p -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']No ten tego [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/0240d3cb2bb4e035.gif[/IMG][/URL] Tylko podiuma :diabloti: ni mom Qrde :evil_lol: Przyniesie ktoś :razz:[/quote] :roll: chorera-zagadałam się :roll: ale przywlokłam podiuma [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: klikaj, Cioteczko! ;)[/quote] Tak jest! :multi: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Już portkami trzęsę :diabloti::bigcool:[/quote] różowymi? :cool3: