Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś'] Boszszsz......zaraz oberwę więc śmigam na spacerki .... paaaaaaa :loveu:[/quote] :mad: ale wrócisz tu wrócisz....:mad: Poczekam........ :cool3: :diabloti:
  2. [quote name='Menrzuś']Spacerki to mus, a nie wymówka :eviltong:.....własnie sie powoli zbieram A od tego wiadra maziaji na twarzy to nie uciekają? :crazyeye:[/quote] :mdleje: a ja myslałam, że spacer to przyjemność :roll:, a tu okazuje się "mus" :eviltong: No coś Ty :cool1: nie uciekają :eviltong:, patrzą jaka jestem piękna :oops: :diabloti:
  3. [quote name='Menrzuś']Trzeba się będzie i wziąć za to sprzątanie - ale po spacerkach ;) A Ty co......krem na dzień sobie wcierasz? :razz::evil_lol: Witanko[/quote] Już szukasz wymówki :eviltong: bo nie chce Ci się sprzątać, wolałbyś przy kompie siedzieć, albo z psami ganiać :razz: Wiesz.......w moim wieku to trzeba wiadra kremu używać, żeby ludziom można się pokazać :roll: i nie uciekali w popłochu :evil_lol:
  4. To weź się za sprzątanie [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-383.gif[/IMG] Cześć [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-487.gif[/IMG] :diabloti:
  5. cichutko na palcach :cool1: z ciężkim podiumem pod pachą tu zaglądam, ostrożnie, żeby nie skrzypnęły zbyt głośno drzwi i co.............. jestem pierwsza :multi: :multi: :multi: tadaaaaammmmm [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] :diabloti: :evil_lol: :diabloti:
  6. Świetnie chłopak sobie radzi, aż miło popatrzeć :multi: a co wyrośnie.......zobaczymy :evil_lol:
  7. :crazyeye: ale mały Wredzioch :evil_lol: pięknie sobie radził, a jak robił te wielkie psy w konia :evil_lol: i nawet ten zabójczy wzrok Sykwy, który ona stosuje na Argona i tam działa.......tutaj nie zadziałała, bo mały ją totalnie olewał i igrał z nią :p Cwaniaczek oj cwaniaczek :cool3:
  8. [quote name='Menrzuś']Trzy razy dziennie grzyby obierałem :eviltong:[/quote] Chyba zbyt dokładnie :evil_lol:
  9. :crazyeye: jak to nie zdążyłeś :mad:, a co miałeś do roboty, poza tym, żeby filmowac pieseczki na wczasach? :roll: no co? pytam :eviltong: :diabloti:
  10. Wprawdzie widziałam ją tyłem, ale widziałam też jak Argon "kurczy" się pod jej wzrokiem, więc musiał byc naprawdę hipnotyzujący :evil_lol: ma dziewczynka haryzmę :loveu:, wiadomo kto w stadzie rządzi :cool3:
  11. "Grzybki" ale piękne :loveu:, czy tylko one nie sztuczne były? :hmmmm: Jakie-Sylwa? jakie-cielskiem? jak możesz na nią kalumnie rzucać :mad:, grzybki sobie stały, a Sylwy w ogóle nigdzie nie było widać, to chyba tak za Argona się mścisz i na na nią pomówienia rzucasz :angryy: :eviltong: :shake: :diabloti:
  12. "Biedny Argon" hmmmmm jaka ona jędza? :angryy: to Argon jest dżentelmen i sam jej oddał patyczka-widziałam na własne oki to :cool3:
  13. "Gacek i motylki" słodki ten maluch :loveu:, a jaki łowny :evil_lol:
  14. "żaba" mnie normalnie wycięła :crazyeye:, ale Gacuś był odważny o ja cieeeeeee :evil_lol: :evil_lol:
  15. do mnie pijesz :roll: no ten "z wody" to prawie Ci wyszedł, ale i tak dupalony filmowałeś :eviltong: Sylwucha fajnie w tej wodzie łapką grzebie :evil_lol:
  16. [quote name='Menrzuś']Tylko musiałbym Argonowi fotel dokupić, bo brakowało mu go :diabloti: W końcu to Twój Nunuś, to mogłeś mu ten fotel zakupić, żeby miał pełen komfort i luxus, tym bardziej, że miał urodziny :mad::eviltong: Sam się tak nadstawił :evil_lol:[/quote] Pięknie pozował, naprawdę rewelka :loveu: :evil_lol:
  17. haaaaaaa no to zrobiłeś Argonowi sesyjkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wygląda bossssskooooo :diabloti: :cool3:
  18. [quote name='Menrzuś']Tylko wg nich zdecydowanie za krótkie :shake:[/quote] Zgadzam się z nimi całkowicie :evil_lol:, jakiś miesiąc może byłby akurat ;)
  19. Tak oglądam te zdjęcia, filmiki i wiedzę, że psiaki miały cudowne wakacje :loveu:
  20. [quote name='Selket']A on mi głupi mi wypływał:roll: Jak napompowany:roll: Trzeba następny razem spuścić mu powietrze:diabloti: [COLOR=darkorange]Biedny Gonzuś[/COLOR] :crazyeye: Pewnie, że jestem wredna:diabloti:[/quote] Pewnie po ojcu :cool3:
  21. [quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz:chciałaś utopić Gomziowatego [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images49.fotosik.pl/11/dd94cf19b92d1f2a.jpg"]http://images49.fotosik.pl/11/dd94cf19b92d1f2a.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] no chciała :mad:, jakiaś taka wredna jest, albo go nie lubi czy cuś :roll: :diabloti::diabloti:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:...miejsca poza podium też som ważne :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bereczek :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Pewnie, że są ważne, nawet nie wiem czy ważniejsze ;) Ja też się witam z samego rana :evil_lol: :multi: :loveu:
  23. [quote name='Ziutka']Jestem :ylsuper: czekała ja na Ciebiu...bo ja bez podiuma to się pierwsza pchać nie bedu :evil_lol: :eviltong:[/quote] ooooo :modla: Łaskawczyni dziękować :modla: :evil_lol: a jeszcze chwila i bym się zgapiła :roll:, a Ty byś tak czekała i czekała i czekała :roll: :eviltong:
  24. Tadaaaaaaammmmmmm :multi: :multi: :multi: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] zapraszam Dziewczyny :evil_lol: :loveu:
  25. [quote name='Ziutka']No widzisz :diabloti: czasami nawet można się spokojnie wyspać a i tak na podiuma się wskoczy:shiny: [/quote] ale tylko czasami :razz: Bo czasem to tutaj taaaaaka kolejka :angryy: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :diabloti:
×
×
  • Create New...