Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. :loveu: Cześć :multi: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/coffeebath.gif[/IMG]
  2. też sobie idę :roll: Spokojnej nocy :multi: :loveu:
  3. [quote name='Menrzuś']Dooooobrej :placz:[/quote] nie płacz, bo ja też będę płakać [IMG]http://www.pic4ever.com/images/sad30.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/sad30.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/sad30.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/sad30.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/sad30.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/sad30.gif[/IMG]
  4. [quote name='Menrzuś']To ja już chyba sobie pójdę [IMG]http://www.pic4ever.com/images/sad30.gif[/IMG][/quote] oj, nie płacz :glaszcze: przecież ja nie chciałam, żebys płakał :placz:
  5. [quote name='Menrzuś']przecież sie nie wciąłem :crazyeye:[/quote] zostaw tego kota w spokoju :mad:
  6. [quote name='Menrzuś']no coments :p[/quote] :roll: i gada po obcemu, żebym nie zrozumiała :roll: może to jakieś inwektywy pod moim adresem, albo cóś :shake: :roll: :diabloti::diabloti::diabloti:
  7. [quote name='Menrzuś']....................................................:roll:[/quote] ooooooooo :crazyeye: i jeszcze kropkuje :roll: zamiast ze mną rozmawiać :placz:
  8. [quote name='Menrzuś']No taaak......typowa kobieta :shake:[/quote] pffffyyyyyyyyy :roll: typowe stwierdzenie faceta :roll:
  9. [quote name='Menrzuś']Przecież mówiłaś do Jabłuszkowej :eviltong:[/quote] to jak mówiłam do Szarlotkowej to po co się wcinasz? :crazyeye: no po co :mad:
  10. [quote name='Menrzuś']Ale Ty masz dobry słuch i wszystko usłyszałaś :diabloti:[/quote] Pewnie, że tak :eviltong: i już się postaram, żeby wam ta impra nie wypaliła :roll:, albo przynajmniej się nie udała :evil_lol:
  11. [quote name='Menrzuś']bez komentarza :eviltong:[/quote] :roll: niczego innego nie spodziewałam się, zawsze się wymigujesz jak nie wiesz co powiedzieć, tym słynnym "bez komentarza" :eviltong:
  12. [quote name='evaxon'][CENTER][SIZE=6][COLOR=magenta][B]:loveu:C:loveu:Z:loveu:E:loveu:Ś:loveu:Ć:loveu:I:loveu:V:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] :loveu: jak Ty pięknie witasz :multi: i w dodatku tym ślicznym [COLOR=magenta]rusiofym[/COLOR] kolorkiem :evil_lol:
  13. [quote name='Menrzuś']aaaaaa...to takie szczypnięcie w Twoim wydaniu? Antonówka, to ma wyglądać jak z reklamy Foruny ;) Chociaż tu sie zgadzamy :lol:[/quote] no to takie uszczypliwe-zgryźliwe wrednielstwo w moim wydaniu :evil_lol: :eviltong: :p Ciotka Szarlotka la la laaaaaaa :siara: :diabloti:
  14. [quote name='Menrzuś']Ale ciiiiiiii.....jak Alfa usłyszy, to doopa z impry :shake:[/quote] no i dobrze wam, że Alfa rozgoni impre :eviltong:, nie zaprosiliście mnie :roll: i w dodatku szeptaliście po cichu, żebym nie usłyszała :obrazic:
  15. cześć Efffkaaaaa :multi::loveu:
  16. [quote name='Menrzuś']Mało jeszcze wiesz :eviltong: Nie no.....nie Szarlotka :shake:......lepiej Antonówka ;) Szarlotka to jest taka nieokreślona maziaja, a przecież musisz przyznać, że Jabłuszkowa maziają nie jest :p[/quote] dla mnie będzie Szarlotką :eviltong: ona nie lubi tego określenia to ją podrażnię może trochę :roll: :cool3: Antonówka to tak brzmi jak Antoni :roll: nie podoba mi się :shake: no maziają nie jest to fakt, jest bardziej energiczna :diabloti:
  17. [quote name='Menrzuś']Eeeeee tam.....Jabłuszkowa już sobie słodko śpi :p[/quote] tam miało być "usłyszałam" więc to Wasze ciiiiiiiiii nie pomogło :roll:, wiem już o waszej imprze :eviltong:
  18. [quote name='Menrzuś']ciiiiiiiiii.....bo jeszcze zazdrosna modka zacznie mi PW skanować :diabloti:[/quote] a Ty ciągle gdzieś widzisz zazdrosną modkę :roll:, może masz lekką fobię co? :cool3: ja tu zazdrośnic nie widze poza jedną :diabloti:, ale ciiiiiiiiiiiiii bo Szarlotka usłyszy :evil_lol:
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No to ciiiiiiiiiiiii bo jeszcze Iv usłyszy:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A ja na te okoliczność to się na pewno stawię......nie ma bata:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :roll: usłyszała :roll:
  20. [quote name='Menrzuś']mam trochę ich - ale one raczej krążą na PW :evil_lol:[/quote] no tak znowu to słynne PW :roll: nawet nie pytam jakie te zdjęcia tam przesyłasz :diabloti:
  21. [quote name='Menrzuś']Chyba mu zazdrości :shake: [URL]http://img140.imageshack.us/img140/2383/ac6bb6043c3fdf0cxe1.jpg[/URL] [/quote] błeheheeeeeee :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: zawsze masz jakąś ciekawą fotę na podorędziu :evil_lol:
  22. "Ja zagryzę ciebie-ty zagryziesz mnie" :evil_lol: [URL]http://img360.imageshack.us/img360/7303/obraz312up9.jpg[/URL]
  23. "Oglądam to-co sam już nie mam" :evil_lol: :diabloti: [URL]http://img360.imageshack.us/img360/72/obraz324bn1.jpg[/URL]
  24. "Wgniatanie w dywan" :evil_lol: [URL]http://img360.imageshack.us/img360/9982/obraz320fp2.jpg[/URL]
  25. Cześć :loveu: aleście napepłali :roll:, muszę się wczytać co za tematy poruszaliście poza sexownymi :cool1: :cool3:
×
×
  • Create New...