-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Widziałam:placz::placz::placz::placz:. Nic mi nie mów[/quote] a ja jeszcze nie przelałam kasy za moje zakupy i zastanawiam się, czy nie zaryzykować tych zakolanek jeszcze :roll: jakby co to je też sobie spakuje w karton :placz: zawsze to cieplej, bo na takie wyglądają :placz: o ja nieszczęsna, ale sobie bat na doope kręcę :shake:, jak mnie tu jutro nie będzie to znak, że mój TZ przejrzał nasze konto i...............zabił mnie :roll::roll::roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Rany boskie, to gdzie ty pracujesz:-o:-o. Dawaj adres:evil_lol:, jak wszyscy latają po znachorach, to mam być gorsza:diabloti:[/quote] nie powiem :shake: jestem jedyną kobietą tam, więc mnie rozpieszczają :evil_lol: nawet stęknąć nie moge, że mnie coś boli :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Rozumiem, że jakby co, metę mamy obstukaną:evil_lol:. A widziałaś jeszcze takie jedne fajne kolorowe skarpetki były:placz:[/quote] Obstukana :cool3: z menelami zagadam jutro to będą nam cały czas rezerwować :diabloti: Widziałam :placz: a widziałaś te długie nowe zakolanka, jak pończochy? :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']i tez cie leczyły ręce które leczą :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Ja pracuję w takim miejscu gdzie jest mnóstwo rąk leczących - takich męskich :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']od razu po smssie wskoczyłbym do samochodu :p[/quote] Trzymam za słowo-mam świadków :evil_lol: :cool3: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Aaaaa, ale wróciłas do domu, bo już się bałam, że szukasz dla nas jakichś kartonowych budek pod mostem:evil_lol:[/quote] Wróciłam :multi:, ale jak jechałam dzis do pracy to troche luknęłam w okolicach mostu, czy dużego tloku nie ma tam :roll: i czy ewentualnie z tymi kocykami zmieścimy się :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Już się doczołgałaś? :crazyeye: Witanko :sweetCyb::sweetCyb:[/quote] Nie :eviltong:, przybiegłam rączym kłusem :evil_lol: Ale radośnie witasz :cool1: :p :loveu: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A ile fotek musiałem wywalić, to się nie pytasz? :diabloti: Widać nie wypada się Jej czołgać do kompa :roll::evil_lol:[/quote] pffffffyyyyyyy ale współczujący jesteś :roll:, a jakby mi się coś naprawdę stało to kpiłbys sobie tak też? :mad: :roll: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
fajne foty wstawiłeś :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Myślisz, że Iv kontuzjowana? No ale przecież noga nie klika:diabloti:[/quote] Jaka kontuzjowana :crazyeye: ja w pracy byłam po południu :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jeszcze Jabłuszkowa, Iv...może Iza - muszą zagadać :eviltong:[/quote] o czym? na jaki temat? bo dopiero zaczynam czytać co tu naskrobaliście :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cyknąłeś jakieś nowe zdjątka:cool3:. Bo wiesz te z rana, to już stare :evil_lol:. I patrz, gdzie nasza Elastyczna:roll:?[/quote] Cześć Wszystkim Cioteczkom I Wujkowi :loveu: :loveu: :loveu: żem przyszła już :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Śmigam na spacerki, bo pogoda się zrobiła :hand:[/quote] Śmigaj :evil_lol: miłego spacerkowania :loveu: a ja lecę do.......prozy życia :roll:, czyli mieszania w garach przed pracą :evil_lol: Paaaaaaaa :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila'][quote name='Menrzuś']Dobrze byłoby go światu pokazać i przez to uwiecznić ;)[/quoe] Dokładnie. Szukaj[/quote] przy świątecznych porządkach może mi coś wpadnie w ręce :evil_lol: poszukam ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dobrze byłoby go światu pokazać i przez to uwiecznić ;)[/quote] Jest zawsze w moim sercu :loveu: i dlatego tak boksery przyciągają mój wzrok :razz: Twój Argon tak bardzo mi go przypomina ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie masz żadnych zdjęć?[/quote] :shake: w zasadzie to nie, tyle lat temu to było. Może gdzieś w starch zdjęciach jakieś czarno-białe się znajdzie. Może kiedyś poszukam jak będę miała więcej czasu, albo robiła generalne porządki :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No co? To faflunowa norma :evil_lol:[/quote] wiem :cool1: miałam kiedyś fafluna :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img515.imageshack.us/img515/7041/obraz371kf6.jpg[/URL] [URL]http://img529.imageshack.us/img529/5633/obraz381sx1.jpg[/URL] buahahahahahaahah no nie mogę :evil_lol: :cool3: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Popatrz to zupełnie tak jak ja. Może się gdzieś pod jakim mostkiem spotkamy jako bezdomne lumpiary:evil_lol:[/quote] dobrze, że kupiłyśmy sobie te kocyki :cool1: no i skarpetki i ciapki, będzie nam cieplej pod tym mostem :placz: :evil_lol: :evil_lol: Przezorne z nas kobietki :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Tęskniliście?:diabloti::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Acha i chciałam powiedzieć, że Iv to straszna gaduła jest:roll:......................[/COLOR][/FONT][/B] [SIZE=1][COLOR=cyan]zaraz po mnie:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] Trochę :roll: Nie jestem gaduła :shake: wcale a wcale :roll: Też się cieszę, że Cię widzę :cool3: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:-o jaka ona podobna do Gązika :razz: [URL]http://img529.imageshack.us/img529/8771/obraz360dr7.jpg[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ale cudne zdjęcie :loveu: [URL]http://img407.imageshack.us/img407/6462/obraz352wg1.jpg[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dzieńdoberek Milczkowi :multi::loveu: Nie dziwię się - po tym nocnym rajcowaniu nie dziwię się, że Ciebie zatkŁo :diabloti:[/quote] fcale mnie nie zatkŁo :shake: ja jestem przecież zawsze milczkiem tu :roll:, tak mało gadam przecież :roll: ([SIZE=1]tak mi się wydaje[/SIZE] :hmmmm:) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cześć, milczku:loveu:. Za to na bazarkach się nagadałaś:evil_lol:, naszlochałaś, wiem, bo też biorę kocyk:razz:, choć finansowo bardzo mi to nie pasi w obecnej chwili, ale trudno. Takiego kocyka nie mogłam zostawić:cool3:[/quote] Cześć Biluś :loveu: nooo naszlochałam się :roll: mam zapadkę finansową, a ona zwaliła się jeszcze z tymi kocykami cuuuudnymi :shake:, a ja mam czasami tak słabą "silną wolę" :placz:, chyba jak ktoś przejrzy nasze konto to pójde na bruk :roll: i to teraz jak tak zimno zaczyna się robić :shake: echhhhhhhh :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Gadulińskim :loveu: :loveu: :loveu: [SIZE=1]to byłam ja - milczek[/SIZE] :roll: :cool3: