-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to do sklepa skocz ;)...można też dawać kostki czekolady jako nadzienie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: taaaa pół piwnicy dżemów stoi :mad:,[B] leń[/B] znalazł sobie wymówkę i twierdzi, że nie ma dżemu :angryy: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:haha::bigcool::roflt:[/quote] pfyyyyyyyy :obrazic: :roll: ale macie z czego się cieszyć :eviltong: :eviltong: :eviltong: wredulce jedne :mad: :angryy: :eviltong: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][/quote] :mdleje: :mdleje: :mdleje: podłość ludzka nie zna granic :niewiem: :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:a ja piekę rogaliczki :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] o jaaaaacieeeeeeee :-o już mi ślinka cieknie :placz: podziel się.........wypiekiem :cool1: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No i proszę, pewnie glówki bolą po wczorajszym:evil_lol:. Iv, ty w formie:multi::multi:. Cześć. Ja już też doszłam do się, dwa spacery z biszkoptowym po 1,5 godz. na mrozie i wróciłam do swoich kolorów, znaczy fioletowa z zimna byłam:evil_lol::evil_lol:, po czym malowniczo padłam na pysk, czyli kanapę i zasnęłam snem sprawiedliwego hipopotama:evil_lol:[/quote] Cześć Bilka :multi: :loveu: uuuuuuuuu :cool3: to widzę same sukcesy dziś odniosłaś :multi: przyjemności bez ograniczeń sobie dawkowałaś, echhhhhhh nie ma to jak weekend :multi: :evil_lol: :diabloti: [SIZE=1]a inni jeszcze poza dogo-pewnie leczą nadal kacora :roll:[/SIZE] [SIZE=1] [/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: ale się rozmonologowałam tutaj dziś :p, to chyba brak mi wczorajszego gadania z Wami wychodzi :shake: Dzisiaj pewnie imprezkę odsypiacie, co? :cool3: Menrzuś, a tak w innym temacie ;), masz śliczny nowy avatarek :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
trzy Cioteczki się zjawiły widzę na imprezkę :multi: i nawet troszkę popiły :cool3: jakieś drinki mieszane w kolorach doczytuje tutaj, np jakiś [COLOR=darkorchid]fiolecik :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=black]Jednak impreza wyszła w sumie i to nawet z Alfą za plecami :cool1: :cool3:[/COLOR] tylko randka nie wyszła :roll:, ale Jabłuszkowa nie martw sie, może kiedyś uda w końcu wywieźć mu się Alfę na te Kaszuby :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No gdzie lecisz jak ja dopiero przyszłam:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: Japkowa o tej godzinie na dogo :-o naprawdę naszykowała się na imprezę :evil_lol: szkoda, że nie wyszła :niewiem: :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Kratę to miałbym......teraz to mi tylko pół zostaaałoooooo :placz::placz: Idę na spacerek wieczorny ;)[/quote] hmmm:hmmmm: chyba zbyt się szykowałeś do tego wieczoru kawalerskiego :roll: no i nie wyszedł :shake: a ja nawet odpuściałam sobie wczorajsze bycie na dogo wieczorem, żeby Ci tej imprezki i randki nie psuć :shake:, a tu okazuje się, że kiszka :roll: z impry :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Alfa w domu, rozumiem:cool3:, imprezki nie będzie,TVN nie ma co ogladać :evil_lol:[/quote] :crazyeye: imprezki niet? a ja już telewizor sobie zarezerwowałam do oglądania skrótów z niej :roll:i po cichu liczyłam na jakąś pełnometrażówke też :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] Pralka pierze, a nie Ty :eviltong::evil_lol:[/quote] taaaaaa pralka pierze :roll: typowe stwierdzenie facetów :eviltong: Pralka segreguje pranie, sprawdza kieszenie, nakłada odplamiacz na plamy, przekłada niektóre rzeczy na lewą stronę, upycha skarpetki w siatkach, w drugich majtochy, potem sama dobiera sobie rodzaj proszku, czy żelu i płynu do płukania, następnie sama wyjmuje wyprane ciuchy, roztrzepuje je, odpowiednio układa szwy do szwa, a potem je wiesza na sznurkach, przypina klamerkami, potem przekłada na drugą stronę, żeby dobrze i szybko wysychały, potem wysuszone zdejmuje sama i skada, albo do szaf albo przygotowuje do prasowania. [B][SIZE=4][COLOR=red]TAK, PRALKA SAMA PIERZE!!! :roll:[/COLOR][/SIZE][/B] :roll: :roll: :eviltong: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ojjjj no ty to mi nigdy nie zapomnisz:roll:.........no i co się złościsz jak i tak jej nie stosujesz:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] jestem pamiętliwa bestyja :roll: czasem stosuję :roll:, ale nie jest to moja ulubiona emota :shake: :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:roll: wszędzie biało na dworze, niby ślicznie to wygląda, ale.......jak musiałam odśnieżać samochód, żeby pojechać po zakupy to już mi się śnieg nie podobał, a poza tym ślisko jest na drogach :shake: teraz jak już jestem w domku i patrzę przez okno to piękny biały świat jest :evil_lol: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: właśnie zaczął padać u mnie śnieg :roll: coś szybko do mnie dotarł :shake:, a ja wcale go nie chcę :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie za ma co :p Śmigam na spacerki nim się ze śniegu breja zrobi ;)[/quote] jest :roll: leć leć póki jest co podziwiać, niech się psiaki pocieszą :loveu: a potem opisz nam jak zareagował Gacorek, ok? :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Cieeeeeeeeeeeeeeeee :crazyeye: Ty masz już snieg! :crazyeye: A ja dopiero dziś opony będę zmieniała :oops: Jak mnie gdzieś wcisną... Takie kolejki są, że :shake:[/quote] Wcisną Cię Cioteczka, wcisną :razz: na drugi raz [I]trza [/I]wcześniej :evil_lol:, no mnie się udało jakoś w tym roku nie dać zaskoczyć zimie i mam już w "zimowe buty" samochodzić przyodziany :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jutro też go będziesz miała :eviltong: Sam jestem ciekawy :lol: Pamiętam jak Argon pierwszy raz zobaczył śnieg - szedł jakby w pieluchy narobił :evil_lol:[/quote] dzięki :roll: :shake: :roll: Tak własnie zazwyczaj moje psy wyglądały przy pierwszym kontakcie ze śniegiem, tak jak opisałeś :evil_lol: Moje psy uwielbiają śnieg :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ty mnie? :crazyeye::diabloti: A tutaj śnieg, słońce, śnieg, słońce..... Na wiatr to ja jestem uodporniony ;)[/quote] pfyyyyyy :siara: Tylko tego śniegu do mnie nie przepchnij :mad:, bo ja nie chcę :eviltong: Ciekawa jestem jak Gacuś zareaguje na śnieg :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o jaaaacieeeeeee :crazyeye: [URL]http://img509.imageshack.us/img509/267/img2465sn8.jpg[/URL] naprawdę ma śnieg :roll:, to masz już zimę :cool3: a u mnie dzisiaj w końcu słoneczko próbuje zaglądać :multi:, ale wiatr dalej taki okropny wieje, a od niego boli mnie głowa :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale u mnie śnieżyca jest :crazyeye:[/quote] coś piłeś z samego rana? :shake: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale od kawy to jeszcze zmulaciejesz :evil_lol:[/quote] :hmmmm: ale to herbata :roll: jakiś slepyś czy cóś :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hmmm jakaś taka złośliwość z ciebie wychodzi....niewiedzieć dlaczemu:niewiem:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :roll: dlatemu [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] teraz już wiesz :eviltong: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cześć.:multi::loveu: Modka jak te desusy zobaczy, to :angryy::mad::diabloti:[/quote] :loveu: Ja nie wierzę w tą zazdrosną Modkę :cool1:, to taka ściema tylko :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Czeeeeeeśc :multi::loveu: Myślałem, że się kąpiesz w mleku :crazyeye:[/quote] :cool3: wiesz.......różne metody stosuję :eviltong: i jestem taka piękna dlatego :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Bossszzz jak ty się tej Modki boisz....ja ci już powiediałam że cię własną piersią osłonię[IMG]http://yelims.free.fr/Sexe/Sexe34.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] ale masz ruszofe......[IMG]http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif[/IMG] :diabloti: