Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']Przecież pasem nie musisz wywijać :eviltong:[/quote] :roll: to mam wywrzeć presję moralną? na to też są paragrafy :roll: :eviltong:
  2. [quote name='Iza i Avanti']Muszę uciekać :shake: buziole! :loveu:[/quote] ale się nagadałaś tu :roll: :mdleje: Leć tylko skrzydeł nie połam :cool3: i ......wróć :loveu:
  3. [quote name='Menrzuś']Masz środki i możliwości :evil_lol:[/quote] taaaaaa a później mi powie, że przemoc w rodzinie :roll: i mnie zaskarży :placz:
  4. [quote name='Menrzuś']Czyli CIACHO???? :crazyeye::crazyeye:.....:mdleje:[/quote] :hmmmm: nie wiem czy nie za daleko posunięte wnioski :p :evil_lol: :diabloti:
  5. :angryy: te skaczące posty mnie........................:mad: :angryy: :mad:
  6. [quote name='Menrzuś']eee tam - rodzynki mają pomarszczoną skórkę :evil_lol:[/quote] jak są suche to tak :roll:, ale takie w cieście to już nie są :eviltong: Jesteś jak rodzynek w cieście :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:
  7. [quote name='Menrzuś']Pewnie Selketowa podprowadziła :mad: Witanko :multi::loveu:[/quote] :niewiem: całkiem to możliwe, ostatno tak się tutaj z nią obnosiła :roll: trzeba chyba skóre wygarbować trochę :mad: :evil_lol:
  8. [quote name='Menrzuś']No co - delikatną skórkę mam :oops:[/quote] :roll: chyba za bardzo się roztkliwiasz nad sobą :eviltong: to rodzynkostwo tak Cię rozpuściło :diabloti:
  9. Cioteczki się zebrały na ploteczki :cool3: :loveu: i zaczepianie Rodzynka :evil_lol: :eviltong:
  10. [quote name='Bila']Humorku nie miałaś:shake::shake:. Lepiej dzisiaj?[/quote] taaaaa lepiej....................lepiej nie mówić :cool3: czy z humorem czy bez trzeba ........iść do przodu ;)
  11. [quote name='Menrzuś'] Tam gdzie jeżdżę, to nie ma tłoku, ale na bestie musze uważać....focić przecież muszę.....no i potem piachu wszędziewchodzącego nie cierpię :shake: [/quote] :mdleje: ale delikatniś się znalazł :roll: :shake: :diabloti:
  12. A tak w ogóle to cześć Wsiem :multi: :loveu:
  13. [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czyżbym wyczuła nutkę ironii?:cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] nieeeee :shake: tam nie było w ogóle ironii, nie miałam na nia ochoty :shake: może dzisiaj się postaram i będę ironiczna :cool3:
  14. [quote name='Bila']Patrz, a nasza koleżanka z tym swoim zniewalającym uśmiechem:cool3: nie przyszła z nami pogadać wieczorkiem:placz:. A ja lecę spac. Dobrejnocki:hand:[/quote] Zniewalający uśmiech znowu mi się zagubił :roll:, albo mi ktoś go podkradł :mad: Ano nie przyszła, bo bo eeeeeeee boooooooo humoru nie miała :shake: to i smucić nie chciała smętków tutaj :shake:
  15. [quote name='Menrzuś']Noooooo....cicho wszędzie, głucho wszędzie..... :crazyeye:[/quote] To przerwij tą ciszę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
  16. [quote name='Menrzuś']Przecież się nagadałem, aż się zapowietrzyłem :roll:[/quote] z kim tak się nagadałeś? bo jakoś nie zauważyłam :roll: :roll:
  17. [quote name='jbk']Cisza, bo noc przecież......[/quote] :roll: jaka noc? wieczór dopiero jest :p [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
  18. jaka cisza tu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
  19. [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witaj Iv.......jak milo Cię widzieć:multi: i fcale nie klamię;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oj :oops: miło to czytać[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG] , w dodatku jak nie kłamiesz Jabłuszkowa ;) :p
  20. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG] Witam wszystkich obecnych i nieobecnych też [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
  21. :cool3: melduję-rogaliki były pyyyyyszneeeee :multi: mam znowu wypchany brzuszek :roll: :shake:
  22. :cool3: Menrzuś, a Ty dziś jak meteor pojawiasz się nagle i znikasz :roll: :razz: :p uważaj tylko, żebyś się nie rozbił w drzwiach dogowych jak tak latasz :diabloti: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]
  23. [quote name='Menrzuś']Taaaaa....pewnie - a mnie się posłucha :megagrin::megagrin: To zrób konkursik na Selketową emotę gwiazdorską - może się wtedy odczepi od tej Twojej :evil_lol:[/quote] jej chodzi tylko o drażnienie mnie tą emotą :roll:
  24. [quote name='Bila']Ale ta emota jest taka ładna, że np. mnie to epatowanie wcale nie przeszkadza:evil_lol:. Witanko:loveu:[/quote] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] ta emota jest moja osobista, więc nie należy jej nadużywać przez innych :eviltong: używać można, ale nie nadużywać :cool3: :roll: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] Cześć :loveu:
  25. [quote name='Menrzuś']Dzieńdoberek :multi::loveu: Czy Ty aby nie przejęłaś bezprawnie osobistej gwiazdorskiej emoty? :razz:[/quote] :mad: własnie, powiedź jej coś, bo mnie nie słucha:roll: i epatuje tu ciągle moją osobistą gwiazdorską emotą :roll:
×
×
  • Create New...