-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Też tak myślę....plotka jakowaś :shake:[/quote] Przecież to Ty tak twierdziłeś :obrazic: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']wiem, wiem :shake:.....sadyzm Ci wyziera z oczu :eviltong::evil_lol:[/quote] :shake: :-( to pomówienia :obrazic: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No własnie - czy nie aby? :razz::razz::evil_lol:[/quote] :roll: no soś Ty, nie jestem masochistką :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Boszsz....ja???? :crazyeye:[/quote] :crazyeye: no przecież ja sama siebie nie tłukę po paluchach :crazyeye: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ale z Ciebie maruda :shake:.....jak sobie cUś ubzdrzysz, to trzymasz się tego wszystkimi kończynami :evil_lol:[/quote] no muszę trzymać :p bo Ty tak po paluszkach stukasz....:mad:, żebym wypuściła to z kończyn :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']mówię o moich wpadkach słownych :eviltong:[/quote] ale ujmujesz to tak.......sobie pochlebiająco :eviltong: więc nie wiem czy to wpadki, czy nie :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Chciałam Cię tak egzotycznie powitać:cool3:[/quote] no i udało Ci się to powitanie :cool3:, powiem nawet, że wywarło na mnie wrażenie takie..........egzotyczne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:modla::modla: bo to niektóre zaraz wytłuszczają moje słowa.....mało co w podpis nie kopiują :evil_lol:[/quote] jesooooooo :crazyeye: ale sobie pochlebiasz :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie piszcie tak szybko, bo posty nie nadążają się wklejać :p[/quote] Czepiasz się? :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No ale zawsze to trauma [IMG]http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif[/IMG] Sylwunia widzę, odreagowała "głupią pindę":evil_lol:[/quote] kiblotrauma [IMG]http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif[/IMG] hahahahaaa :evil_lol: :cool3: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cześć [IMG]http://www.pic4ever.com/images/Laie_28.gif[/IMG][/quote] Bilusia :crazyeye: a Ty co tak na tamtamach cześć mówisz :cool3: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Nie chichocz, Menrzuś oberwał:placz::placz::placz::placz: :cool3:[/quote] oj :roll: ale to takie .......śmieszne [IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
cześć Wam :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']A się bojowy zrobiłeś po tej kibelekgate:evil_lol::cool3:[/quote] kibelekgate .......buahahahahaaa [CENTER][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR59.gif[/IMG][/CENTER] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:mad: palnąć tylko w ten kucyk wypadołoby :angryy: nie zaliczy i nie zaliczy-słuchać już nie można :roll: a potem jest coś innego zawsze ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:cool3: to ja tradycyjnie powitam obecnych i nieobecnych ......Dzień dobry :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cześć dziewczynki:loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi:. O niektórzy już po godzinie duchów na wątku się pojawili:evil_lol:. dzień dobry, Menrzusiu, jak twoja psyche po bojach kibelkowych:cool3:[/quote] Cześć Dziewczynko :multi: :loveu: niektórzy tak mają :cool3: i bazarkują razem z....:ghost_2::ghost_2::ghost_2: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Co mi się udało? Niby, że zdjęcia? :razz:[/quote] :roll: no mówię-zdjęcia :loveu: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']I co się pytasz jak już wstawiłaś :evil_lol:[/quote] :niewiem: a ile można było czekać na odpowiedź? :roll: no to se wstawiłam :oops: :cool3: -
Gdyby nawet było dziesięć poduszek to i tak najbardziej upragniona byłaby ta.................już zajęta :cool3: :evil_lol: :evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No to ja juz obmyślam projekt i się interesownie do ciebie uśmiechnę[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-545.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aaaa z tą emotą to dała byś już spokój.....rewelacyjna jest..........sama sie zastanawiam dlaczego ja jej nie wybrałam:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Nie ma sprawy - uśmiechaj się :loveu:[SIZE=1](masz przecudny ten [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-545.gif[/IMG] interesowny uśmiech) :cool3:[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]a co do tej.....emoty :roll: to już nic nie powiem :roll:[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :loveu: :cool3: przyszłam podrzucić tu linka na bazarek Selket, na którym handluje Puchatkami :multi:, wprawdzie nie wiem skąd je wykombinowała :hmmmm: ale zapraszam do obejrzenia ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-milusinskich-bajkowy-swiat-kubusia-puchatka-124944/#post11247734"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dl.../#post11247734[/COLOR][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=green][/COLOR][/FONT] [B][COLOR=#008000][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]a co do wysokich ocen to ja ci powiem ze studia to nie podstawówka i rzadko kto ma wysokie noty............[/COLOR][/FONT][/B] [/CENTER] [/quote] Właśnie Selketowa to ta kategoria "rzadko" :cool3: bo to pazerniak na wiedzę jest :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Foty cuuuudne :multi: wszyskie, aż nie wiedziałabym która wybrać, są boskie :loveu::loveu::loveu: Menrzuś :cool1: znowu Ci się udało :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Nie, na pewno tak nie powie. Wmówi ci raczej, że to twoja gwiazdorska emota albo chętnie się z nią podzieli, ja myślę, że nawet ja na ciebie sceduje:evil_lol:[/quote] :-o oddać? nieeeeeeeeeee :cool3:, ja ją co najwyżej mogę zamienić na coś......................:p :evil_lol: :diabloti: