Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']Tymi kiełkami? :crazyeye:.......:evil_lol: Poszły sobie, to ja też śmigam na spacerki - słonko świeci, to pieski sobie poszaleją :razz: Do sklikania się :multi::loveu:[/quote] Słonko, gdzie? :crazyeye: Leć leć i spacerkuj :multi: do następnego :loveu:
  2. :roll: przestraszył dziewczyny i zamilkły :eviltong: :evil_lol:
  3. [quote name='jbk']Cześć gaduły ;)[/quote] Cześć :multi: Cioteczka glanowa :evil_lol:
  4. [quote name='Bila']A widziałeś hipka z innymi????:cool3::cool3:[/quote] widze wiele "hipków" tam, bardzo wiele i do niedawna byłam całkiem całkiem niezłym hipkiem :evil_lol: i mimo zmian i to dużych, jeszcze coś tam hipkowatego można u mnie dojrzeć :razz:
  5. [quote name='Bila']Cholera:angryy::angryy:. To chyba nie przyjadę:evil_lol:[/quote] no soś Ty :crazyeye:
  6. [quote name='Menrzuś']Już to widzę - kostium jednoczęściowy, na to gatki, getry do tego - gwiazdą wieczoru byś była :multi::lol:[/quote] media wypaczyły Twoje spojrzenie na takie miejsca :shake:
  7. [quote name='Bila']Ale to tak głupio przyjechać do kogoś i szerzyć demolkę jak fioletowe tornado:shake:[/quote] wiesz, powiem tak...............nie dałabyś rady szerzyć demolki w takim miejscu :p sprzęt jest przystosowany odpowiednio :evil_lol:
  8. [quote name='Menrzuś']CUs takiego :evil_lol:......dalej już nic nie powiem :diabloti:[/quote] może i lepiej jak nic nie powiesz, bo...........mógłbyś coś walnąć :roll: niezbyt .......trafnego :eviltong:
  9. [quote name='Bila']Pomost nie wytrzyma:diabloti: I potem się rozejdzie na Dogo, że jak przyjeżdżam, to demolkę robię:roll:[/quote] u nas nie ma pomostów :crazyeye: są ławeczki do wyciskania sztang :evil_lol:
  10. powiem tak, mój Klub to nietypowy fitness i nietypowa siłownia, to coś o wiele fajniejszego i tak rozwiązane, że wszyscy świetnie sie tam czują, zarówno kobiety jak i mężczyźni :p
  11. [quote name='Menrzuś']Aaaaaaa....to teraz wiem gdzie tą reklame widziałem :evil_lol: Fitness dla facetów? :crazyeye:.....toż to chore :crazyeye:[/quote] no całość nazwy brzmi......Fitness & Siłownia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='Bila']O nie:placz::placz::placz:[/quote] co nie? :roll:
  13. To już wiecie gdzie pracuję :diabloti:
  14. [quote name='Menrzuś']:roflt::roflt:..... czyli jednym słowem - Ciacharnia :diabloti:[/quote] :roll: noooo w Ciacharni jakby to nie zabrzmiało :roll:, ale u mnie nazywa się to bardziej profesjonalnie i brzmi..........Fitness Klub :evil_lol:
  15. [quote name='Menrzuś']W ciastkarni :multi::multi: zgadłem? :razz: Napewno zgadłem ..... :cunao::ylsuper:[/quote] Nie nie nie :shake: Nie nie nie :shake: Nie nie nie nie nie :shake: [B]PUDŁO [/B]:eviltong: :eviltong: :eviltong:
  16. [quote name='Bila']Męski oddział cukrzyków???[/quote] boszszsz :mdleje: pudłoooooooooooooooooo :shake: :roll:
  17. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dobra.......muszę śmigać...paaaaaa:hand::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jutro mnie nie będzie..........tzn będę ale dopiero z pracki...paaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jutro będzie wszystko dobrze, trzymamy :kciuki: Miłego dnia :loveu:
  18. [quote name='Menrzuś']:evil_lol: Dla takich lubiących się to jest inne forum :eviltong:[/quote] [B]ZAZDROŚNIK :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/B]
  19. [quote name='Bila']:placz::placz:Gdzie ty pracujesz?:placz::placz: Żeby pączka nie można:placz::placz:[/quote] noooooo eeeeeeee yyyyyyyyyy no jakby to powiedzieć :roll: chyba Cię zaskoczę, ale pracuję w ..........no sama się domyśl w takim razie, zbierając dzisiejsze informacje :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:, ale chociaż po pączku będzie do tych ciach:razz::evil_lol:?[/quote] Nie mogę pączków w mojej pracy jeść :roll: to zaprzeczałoby idei jaką wyznaje się tam :cool3: ale za to ile jest Ciach :evil_lol:
  21. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]szczymaj, szczymaj:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A jak mnie podglądnąłeś? Kiedy? Gdzie? Bosszzzz a ja taka nie umalowana:crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No pewnie że bystre...przecież zauważyłam ze coś jest nie tak:p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No bo cię troszkę lubię nooooooooooooooo:roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ale ja tam mówiłam o dwóch gwiazdach :eviltong: jednej omylnej, a drugiej bystrej [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]
  22. [quote name='Bila']Moge przyjechać, ale pod warunkiem, że pójdziemy na ciacha, a nie na fitness:diabloti:[/quote] :hmmmm: no dobra ;) w takim razie zapraszam Cię na ciacha do...................mojej pracy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Bosssszz a ja myślałam ze to coś gorszego:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No wiec kochana Iv_ też to zauważyłam.....ale nie wiedziałam ze twój nic jest z kreseczką na dole.....bo jak widnieje obok avataru to tego tak nie widać....wygląda jakby było zwyczajnie podkreślone jak kazdy inny nick.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Zaniepokoiło mnie tylko ze mam ciebie w swoich znajomych a nie jesteś aktywna w moich kontaktach nawet wtedy kiedy z tobą rozmawiam:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No to postanowiłam napisać na profilu Iv bo pomyślałam że moze to problem z pomieszaniem kont....ktoś to oststnio sygnalizował nawet na tym watku.......chyba Kara........no więc pomyślałam ze to analaogiczna sytuacja...ale teraz wiem ze nie i już się poprawiam:lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Konkludując.......Gwiazdy też bywają omylne :evil_lol: ale też Gwiazdy bywają baaaaaardzo bystre :multi: [SIZE=1]oj :oops: jaka milusia dla mnie w tym poście Gwiazdorka :loveu:[/SIZE]
  24. [quote name='Bila']W Poznaniu, nie. Każą iść precz:multi::multi::multi::multi:[/quote] Przyjedź do Puław :cool1: będziesz miała wejście ......po znajomości :evil_lol: :multi:
  25. nooooooo :roll: chyba mnie tu nie chcą :roll: :roll: jak mam od razu wylatywać za...............coś czego jeszcze nie powiedziałam czy nie zrobiłam :roll: :obrazic:
×
×
  • Create New...