-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Powitanko z zaspy :multi::loveu:[/quote] :crazyeye: o tej porze Ty tutaj? Cześć :multi: :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz: i jak rogaliczki ??[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bereczek :p:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :cool3: pojechała do marketa po margarynę, chyba weźmie się za nie jednak :multi: i będzie co pojeść :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Witam obecnych i nieobecnych :loveu: :multi: :loveu: :hmmmm:[SIZE=1] ile można trzeźwieć i trzeźwieć[/SIZE] :shake: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mdleje: cóż za blask w tym przywitaniu Selket :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
pizza była-potwierdzam :multi: a teraz mam taki brzuszek :roll:.........wypchany :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Północ minęła - czas na mnie.....dobrej :loveu::loveu:[/quote] :shake: ale się nagadał :eviltong: No to dobrej :loveu: śpij grzecznie :razz: paaaaa :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ja nic nie wiem widząc tą emotkę :diabloti:[/quote] ale Ci się podobam z tym uśmiechem, co? :evil_lol: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, ale wiesz:lol:[/quote]aaaaaa ona [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] mogła coś mi zasugerowac innego, co :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Coraz ładniejsza wydaje mi się ta emotka :evil_lol:[/quote] a wiesz coraz bardziej i mnie zaczyna sie podobać :evil_lol: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:multi: zdjęcia tez obejrzałam, są świetne :loveu: i komentarze do nich też super :cool1:, tylko szkoda, że do wszystkich Ci się nie chciało pisać :roll: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Przyjęła:multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] :cool1: a myślałas, że mogłoby być inaczej? :cool3: :evil_lol: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Bo pisałaś tak, jakbyś była wstawiona :eviltong:[/quote] no wiesz :roll: :roll: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu:[/quote] :cool1: mam nową znajomą :multi: :loveu: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Wysłałam zaproszenie do Iv, ciekawe czy zostanie moją znajomą[IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG].Jak myslisz?:evil_lol:[/quote] oj :oops: a ja taka niekumata w tych sprawach, zaraz obejrze co i jak :evil_lol: :loveu: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:multi::multi: obejrzałam filmiki, Sylwa bezkonkurencyjna :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Widzę, że pewna emota robi furorę :multi::evil_lol:[/quote] tak, robi [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Nie, impreza:evil_lol:[/quote] ooo Ciotka jest bystra widze :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Kto nie wyszła?...... Jabłuszkowa? :roll:[/quote] :mdleje: IMPREZA :eviltong: jaka Jabluszkowa :roll: ale facet czyta ze zrozumieniem :roll: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No, chociaż Ty zauważyłaś :razz:...ale widzę, że zapowiada się na najkrótszy czasowo awatarek :lol:[/quote] booooo..... po 1 jestem spostrzegawcza :eviltong: po 2 byłam trzeźwa :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ale jakie piękne ząbki masz:evil_lol:[/quote] jak się dba :eviltong:, to się ma [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ja nic o trumnach nie wiem [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no to mamy kwartet bardzo egzotyczny [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] :roll: oczywiście nic nie wiesz :roll: nic nie pamiętasz, czyj głos przeważył w głosowaniu na cuuuuuudowną gwiazdorską emotę dla mnie :eviltong: :roll: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG][/quote] :angryy: masz ubaw Ciotka, co? [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] niedługo pewnie przyzwyczaje się do tego gwiazdorskiego szczerzenia zębów [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no są pyszne [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Iv ...jakie pół dnia :hmmmm: u Mnie schodzi 2 godzinki z przygotowaniem i sprzątaniem końcowym :roll:.... i to tak bez nerwaki :razz::razz:....chyba że robisz z 2 kg mąki [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool3: do kilograma mąki to nawet nie podciągam rękawów :roll: od razu biore dwa :evil_lol:, no i rogaliki robię takie maćiupkie z dużą ilością nadzienia, no to się trzeba natrudzić, żeby tak pięknie upchnąć i żeby nadzienie ciasta nie rozwaliło :roll: bo generalnie to ja.......lubię utrudniać sobie życie [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:hmmmm: no tak.......[B]apple[/B] pomysłodawczyni [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [B] Bila[/B] poszła za przykładem [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [B]Selket [/B]to wredne od małego [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [B] Alicja[/B] dowaliła mi na głosowaniu gwoździa do trumny[IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] Dobrany z Was kwartet :roll: nie ma co [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] też tak myślę, że są pyszne [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] ale ja nie będę piekła, nich inni teraz popróbują jak się pierdaczy z rogalikami [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]pół dnia, żeby ktoś je zeżarł w pół godziny [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] teraz ja będę jeść :multi: :evil_lol: :p Fajnie, że .........jesteście dziewczyny takie .......fajne [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] :diabloti: