Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']Często nadstawia się na mizianie na moich kolanach :loveu: Ciekawy podpis - coś ma oznaczać? :razz:[/quote] To miziaj i miziaj :loveu: Wiesz, chyba ma oznaczać to co ma oznaczać, nic osobistego :p przypomniałam sobie, że bazarek się zakończył to trzeba usunąć go z podpisu i pomyślałam, że...............dam tu ten aforyzm :evil_lol:, ale to na chwilę tak, potem coś się wymyśli ;)
  2. [quote name='Menrzuś']Sam nie wiem - jestem "obrzydliwy" na punkcie smrodu :shake:.....a tu takie zadanie dostałem :roll: :diabloti:[/quote] :crazyeye: o matko, to co ona może od Ciebie chcieć :roll:
  3. [quote name='Menrzuś']Też tak uważam - przecież to Nunuś :multi::loveu:[/quote] Nunuś jest cudny, taki miziak :loveu: :loveu:
  4. [quote name='Menrzuś']Już po ptakach - dowiedziałem się :evil_lol:[/quote] i co? współczuć Ci, czy jak :roll: :p
  5. ale słodziak :loveu: [URL]http://img510.imageshack.us/img510/1048/obraz353dj6.jpg[/URL]
  6. [quote name='Menrzuś']Ja widzę, że cUś chce....tylko co? :crazyeye:[/quote] a tego to ja nie wiem :niewiem: :roll:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]A ja dopiero wstałam :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hand:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :cool1: słuszna linia-trza sie wysypiać :cool3: a miasto jak stało, tak stać będzie, zawsze sie zdąży :roll: wydać kasę jakby co :evil_lol: Cześć wsiem :multi: :loveu: :multi:
  8. [quote name='Iza i Avanti']Bojam, bojam! Iv_! A Tobie znów avatarek zniknął... :evil_lol:[/quote] powiem Ci, że dziewczynki są takie .........eeeeeeeeeee yyyyyyy noooooooo urocze, że nie zamieniłabym na chłopaka :loveu: :evil_lol: :crazyeye::crazyeye: jak to zniknął? :crazyeye: ja widzę :roll: Dogo znowu pewnie coś majstruje i część widzi avatarki, a część nie:shake: wczoraj jak już wszyscy mówili, że go widzą to..................dla mnie był niewidoczny :shake: :mdleje: :roll:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll: nooooo Sodomja i Gomorja :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witanko :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] i słup solny....:cool3:[SIZE=1](tak mawia moja teściowa)[/SIZE] ;) Cześć :multi:
  10. [quote name='Bila']:-o:-o:-o O rany, biedny Menrzuś:evil_lol:[/quote] :roll: ano biedny :cool3: ale z drugiej strony jak odmawiać kobiecie jak taka ......milusia :evil_lol: nawet jakby się lekkie straty miało ponieść :diabloti:
  11. [quote name='Iza i Avanti']bosz! Jak dobrze, że moja jeszcze smarkata :loveu: Choć już zaczyna się przymilać jak czegoś chce :roll:[/quote] nie bój Iza nie bój, urośnie :cool3: i zobaczysz co potrafi, co może wymyslić, byleby Cię w coś w robić :roll:, ale tak poza tym to kochana istota :loveu:
  12. [quote name='Bila']Cześć gaduły:multi::multi:damskie i męska. Matko to Selketowa taka podtekstowa:evil_lol:?[/quote] Bila:loveu: Taka podstępna :roll:, najpierw milusio się podlizuje-przygotowując grunt, a potem jak nie zaatakuje z grubej rury to ............nie wiadomo jak jej odmówić :shake: tak człowieka przyprze do muru :roll:
  13. Cześć Cioteczki :loveu: i Wujaszek :loveu:
  14. [quote name='Selket']No, fajny jezdeś :grins: I masz faaaajne psy, wiesz :grins: :grins: [SIZE=1][COLOR=cyan]No to taka gra wstępna....:roll: Zapytaj Iv do czego to prowadzi :grins: Gdy tak zaczynam zaciągać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] powiem tak :hmmmm: Menrzuś uważaj na Selketową, bo widze po jej zachowaniu, że ........będzie coś chciała od Ciebie :cool3: Jak do mnie tak zaczyna mówić, to albo chce kasy, albo chce mnie w coś wrobić uciążliwego dla mnie, a wygodnego dla niej :roll:
  15. :shake: muszę lecieć do pracy :roll: jak wrócę to poczytam co i jak, więc proszę mi się tu starać i dużo......napepłać :evil_lol: Miłego dnia :multi: paaaaaaaaaaaaaaa :loveu: :loveu: :loveu:
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:roll: Nikt nie zauważył ze mnie dzisiaj nie było....nikt o mnie nie zapytał nawet...ehhhhhhhhh:shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Bosssszzzzzzz cudnie:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aaaaa Iv to nie prawda że widać twój avatar- NIE WIDAĆ widać tylko[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ja zauważyłam :roll:, ale sama mówiłaś, że dopiero z pracy się odezwiesz :eviltong: Zapewne wszystko dobrze poszło u doktorów? No mój uśmiech jest zarąbiaszczy [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] Widać avatar :placz: widać :roll: jedni widzą drudzy nie:shake: poczekamy co będzie dalej :roll: Cześć Cioteczka :multi: :loveu:
  17. [quote name='jbk']A ten Twój psiusiorek to jak się wabi? Wątek swój ma? Nie widziałam niczego rozpoczętego przez Cię....[/quote] "mój" a raczej nasz psiuń wabi się Gonzo, chyba spotkałaś się już gdzieś z takim zarówno imieniem psa jak i......wyglądem? :evil_lol: no pomyśl........nooooooo.................. :diabloti: Wątek ma :razz:
  18. [quote name='jbk']Uwidziałam! YES![/quote] :crazyeye: jest? no to jestem huraaaaaaaa :multi: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao:
  19. cześć cześć cześć Ciotki-Klotki :evil_lol: :loveu: :multi: :loveu:
  20. [quote name='Iza i Avanti']Nie masz! Mówię Ci! A mój monitorek jest czyściutki :eviltong:[/quote] [quote name='jbk']Ja też nie widzę, a myłam przed chwilą![/quote] no to ja już nie wiem co jest grane :niewiem: ukradli avatarka mi :placz: :placz: :mad: jedni widzą drudzy nie :roll: ot jakie nasze dogo jest sprytne :cool3:, w każdym bądź razie coś pewnie znowu kombinują :roll:
  21. [quote name='Iza i Avanti']Ja nie widzę :roll:[/quote] :mdleje: boszszsz to ja nie wiem w końcu, czy mam czy nie mam :placz: albo dogo szwankuje, albo Ty......eeeeeeeee wytrzyj monitorek :evil_lol::roll::cool3:
  22. [quote name='Selket']Phi......... Ostatnio, żem jej użyła w tamtym tygodniu:roll: Jakie się to to bojownicze do emoty zrobiło :grins: :grins:[/quote] bo moja ci ona mojaaaaaaaaaaa [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] ale pięc razy na raz to za dużo :eviltong: :mad: :cool3:
  23. [quote name='Iza i Avanti']Iv! Gdzie masz avatar??? :crazyeye::evil_lol:[/quote] boszszsz :crazyeye: no przecież mam avatar :roll: ja go widzę :roll: a Wy nie???????? jejkuuuuuuu :placz: :placz: :placz:
  24. [quote name='Selket']Przyszłam sprawdzać reakcje [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] Na moją osobę w tejże galerii [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] Cześć [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][/quote] Cześć :multi: :loveu: :multi: ale Ty [I]se [/I]uważaj z tą emotą [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] bo jest moja własna :mad:, wybrana konkursowo, w którym zresztą brałaś udział :roll:, więc nie możesz jej używać w takich ilościach :roll:, bo to nadużycie :angryy: a więc..........:eviltong: :diabloti:
  25. [quote name='Menrzuś']:evil_lol::evil_lol: Śmigam na spacerki. Śnieg po nocce zniknął.....w lesie pewnie błotko. Oj, pieski sobie dzisiaj nie pobiegają :shake: :hand:[/quote] trzeba założyć im gumowce :cool3: Miłego spacerkowania :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...