Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='eliza_sk']Piękny jesienny, tylko zaczął dość mocno dominować i ustawiać domowników po kątach - aż nieprawdopodobne, że to nasz idealny Wojtuś. Idzie na szkolenie, więc jest szansa na opanowanie sytuacji.[/QUOTE] W takiej sytuacji szkolenie obowiązkowe, bo rozhukał nam się mały :shake: ;) :evil_lol:
  2. Mało Cię ostatnio tutaj Joasiu. Niewiele wiemy co z Twoim stadkiem, no i oczywiście co u Ciebie? ;)
  3. Fajne są te PepsiKolki [url]http://img638.imageshack.us/img638/5084/razemx2.jpg[/url] ja nie wiem czego jakoś nie mają jeszcze szczęścia :niewiem:
  4. o jacieeee :multi: Patrol ma dom :cunao:i w dodatku jaki super dom :loveu::loveu::loveu:
  5. Zadziora z małego :evil_lol: coraz lepiej wygląda :loveu:
  6. Piękny ten jesienny Wojtuś :loveu::loveu:
  7. Klocuś [*] pamiętam.
  8. Szczeniory cudne :loveu::loveu: Za Lamię trzymam :kciuki:
  9. [quote name='eliza_sk']Leon dziś pojechał do domku. Trzymajcie kciuki, bo teraz wszystko zależy od niego.[/QUOTE] Trzymam! :kciuki:
  10. Pamiętam Bercika tego uroczego wielkopsa, zawsze będę pamiętać.
  11. Witaj Wiolettko w wielkiej dogomaniackiej rodzinie :loveu::loveu: Gabor w końcu miał szczęście :loveu: Trzymam za niego kciuki :kciuki:
  12. Gratuluje Halizko roku spędzonego razem :loveu::loveu::loveu: I życzę jeszcze wiele wiele takich lat :calus: :loveu:
  13. Ładny ten Boniś [url]http://img708.imageshack.us/img708/51/pospacerku2.jpg[/url]
  14. uffff to nie jest tak źle :loveu: bardzo się cieszę :loveu: nadal trzymam :kciuki: za Ozulka :loveu:
  15. [quote name='eliza_sk']Ale odrobaczenie było tydzień temu we wt.[/QUOTE] Znam taki przypadek. Kolega znalazł Onka(miał 5 miesięcy), zabrał go do domu. Poszedł do veta, odrobaczyli i się zaczęło. Brak apetytu, nawet wody nie chciał. Był tak masakrycznie zarobaczony, że szok. Psina chudziutka, ospały. Dotrwali jakoś do następnego odrobaczania. I dopiero po jakimś czasie zaczął jeść. Tutaj mi wygląda na podobną sytuację.
  16. [quote name='eliza_sk']Odrobaczony I dawką, miał masę robali, za tydzień II porcja.[/QUOTE] To dlatego nie ma apetytu.
  17. Może ma robale? A może to taki typ niejadka :roll:
  18. Niesamowite :loveu::loveu: [url]http://img84.imageshack.us/img84/1740/sdc12367y.jpg[/url]
×
×
  • Create New...