-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
echhhhh [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG] i znowu cisza :roll: idę zająć się moimi ulubionymi pracami :cool1: :roll:.........domowymi [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-490.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-399.gif[/IMG] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Smarki mnie wykończyły:oops::oops:, nie dałam rady. Teraz letę przyoblec się w co można i biszkoptowego trzeba wybiegać i chusteczki kupić:diabloti:. To na razie. Ale jakby Ala te śledzie przyniosła, to zostaw trochę dla mnie:roll:[/quote] Ja też nienawidzę kataru :mad: Miłego biegania z Bilbusiem :loveu: jak będą śledziki to ja się z Tobą podzielę :eating: chociaż powiem trudno mi będzie :roll: bo ślina mi już cieknie jak pomyślę o śledziku :p:cool3: ale nie będę taka.....taka wiśnia :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Pewnie zjadła już:angryy::angryy:[/quote] :hmmmm: to może Ala zrobiłaby nowe i nam podesłała :razz::razz: bo jakoś ja mam lenia w nowym roku :roll: :roll: ale apetyt mi dopisuje :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Jak byłam, to Ciebie nie było:mad:.[/quote] to trza było na mnie poczekać :eviltong: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ja też:placz::placz::placz:, a jem chleb z serem:angryy:[/quote] a ja płatki owsiane na wodzie :roll: Alaaaaaaa daj śledzika :cry:.......prosimy pięknie :modla: :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Kto wie:diabloti:, jak juz wykończył resztę śledzi, to może być z nami krucho:cool3:. Chyba że po świątecznym obżarstwie nam odpuści:evil_lol:[/quote] :hmmmm: śledzików to chyba już nie ma :shake: bo coś mówił, że sama końcówka mu została i trochę popłakiwał z tego powodu :razz: ale Ala miała mu troszkę podesłać, ponoć ma większą ilość jeszcze :cool1: ale bym śledzika zjadła :cry::cry::cry: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Smarkałam:cool3:, churchlałam,piłam Gripex i zużytkowałam całą rolkę papieru toaletowego, bo chusteczek zabrakło:diabloti:[/quote] ojojoj :shake: to byłaś Bidulka :placz: :calus: ale żeby nawet na słówko ze mną tu nie zajrzeć ...:angryy: :angryy: :obrazic: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Przyjdzie, zgłodniały naszego towarzystwa jak ... hiena albo inny sęp:evil_lol:[/quote] :crazyeye: i myślisz, że nas......pożre jak wróci :cool3: schrupie z kosteczkami :razz: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='jbk']Blask Jabłuszka rozświetla ciemne chwile naszego życia......[/quote] zaczyna się jak wstęp do........horroru :cool3: :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila'][SIZE=5]Cześć[/SIZE]:multi::multi::loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu: no gdzie byłaś, jak Ciebie nie było? :mad: :eviltong: noooooooooo:obrazic: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No własnie.....błeheheheheheeee:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Trafiłaś tu tylko za sprawą mojego blasku....i po moich śladach szłaś:evil_lol: Tak to bys nie trafiła....bo ciemnica i pustka tu straszliwa była....ale się tym zajęłam...spoko:p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dziękuję ślicznie :multi: że Twój złoty blask oświetlił mi drogę i mogłam tu bezproblemowo trafić :p ooooo Jabłuszkowa jaka Ty uczynna kobieta :modla: :modla: :modla: :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Jestem tadaaaaammmmmmm [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] to ja :multi: Wasza ukochana gwiazda [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] błeheheheeeeee :diabloti: [SIZE=4]Cześć Dziewczyny[/SIZE] :loveu: :loveu: :loveu: a Rodzynka wciąż brak :shake: :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']spać idź! :p[/quote] :splat:ooooo jeszcze o Halbince zapomniałam ;) no idę idę :roll: :roll: Dobrej nocki życzę :multi::loveu::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mdleje: :mdleje: :mdleje: a co tutaj się dzieję :crazyeye: nikogo nie ma? :roll: Menrzuś, pojawił się i nawet na swoim wątku słowa nie napisał :hmmmm: z kompem walczy nadal, czy co:mad: Bili, ani widu ani słychu :shake:, czyżby z Bilbem po trawnikach coś szukała:evil_lol: Ali, też nie ma :shake: pewnie foty Ozulca obrabia :razz: Selket, pewnie bardzoooooo zajęta szyciem :multi: :cool3: Jabłuszkowa, usprawiedliwiona :cool1: :p Iza, też ma usprawiedliwienie :cool3:;) jbk, zaginęła w akcji :roll: chyba w snieżnej akcji :eviltong: i reszty co tu pojawia się i znika też coś nie widzę :shake: echhhhh :roll: co tak sama będę tu siedzieć, czy jak :placz::angryy: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć Cioteczki :multi: :loveu: :loveu: :loveu: no i nieobecny(:roll:) Wujaszku też :loveu::multi: wolał kompa sobie zapsować, niż z nami tu popepłać :cool3: a tak poważnie to myślę, że jest bardzo nieszczęśliwy z tego powodu, że nie może tu być teraz :shake: rozmawiać z cudownymi Cioteczkami, wstawiać zdjęć, ogrzewać się w blasku takich gwiazd jak ja i Jabłuszkowa :multi: :razz: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:porobić fotki :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Dobrej nocki ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]IV pieniądze wydaję ...się nie liczy :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dlaczego wydawanie pieniędzy się nie liczy? :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Niestety, ale muszę zniknąć z tego kompa......dobrej :multi::loveu:[/quote] boszszsz :mdleje: do czego to doszło, Menrzyś o 22 znika :roll: poczytaj może sobie książeczkę :razz: albo reperuj laptopa :multi: Miłego wieczoru :loveu::multi: bo przecież nie powiem spania :roll: o tej godzinie :eviltong: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:splat:ach, przypomniałam jeszcze sobie........[B]p[/B]ieniądze wydaję :cool3: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']I tak dobry jestem, że 3 na 4 zgadłem :multi:[/quote] :multi: udało Ci się, masz 75% skuteczności :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']O matko, jaki bogaty repertuar, tylko.................... czy to chciałam przeczytać, może jakieś inne myśli kołaczą mi się po skołatanej głowiźnie? :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] :cool1: ja tam nie wiem co Ci się kołacze :eviltong: może jeszcze :hmmmm: ....[B]p[/B]lotę warkoczyka :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']....pędzluje obrazki .....pitoli na wątku .....pójdzie se czasami z pieskiem na spacer .....przestrach w oczach ma gdy ktoś puka do drzwi :diabloti:[/quote] 1, 2, 3 zgadza się :multi: a to 4 to nieprawda :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zimno by IM było ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Mnie tam mało boli więc to nie jest dla mnie ból :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zimno :crazyeye: eeeeeee skoro tak mówisz :cool3: może lepiej je było w polarek opatulić :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']A tak konkretniej? :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] noooo eeeeeee jeszcze np......:hmmmm: [B]p[/B]aznokcie maluję :p [B]p[/B]ierogi robię :razz: [B]p[/B]ije coś czasem od święta ;) [B]p[/B]rowadze samochód :loveu: [B]p[/B]astuję podłogę :roll: [B]p[/B]ierścionki czyszczę ;) [B]p[/B]ajęczyny odkurzam :angryy: itp i td :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Bardzo dobrze powiedziane: miałam. No taki zwykły z gwizdkiem, ale mnie strasznie denerwował ten świst, więc nie używam. Tak jakoś zawsze lobię popijać kawkę ze zwykłego czajnika, nie elektrycznego. To teraz mam smród w domu, więc Iv - nie martw się, nie tylko Ciebie czuć. :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] :multi: no to witaj w klubie tych co czuć......:evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]IVuś u mnie na blogasku fotaski ;)...reszta u Madzi na karcie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ala, widziałam :multi: nie bolało Cię to? :crazyeye: i widziałam jak Cię zafoliowali :roll: takie ładne psiaki i schowane :evil_lol: