Jump to content
Dogomania

ponka1

Members
  • Posts

    1807
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ponka1

  1. Beznadziejna pogoda, ale trzeba się wspinać !
  2. Śliczny pysio i te piękne oczka, one tak proszą o zainteresowanie, o trochę czułości, może jednak kogoś wzruszy ?
  3. Hektorek na sam szczyt !...i nie spadaj :nono:
  4. Takie marzenie, gdyby Balbina i Mars znalazły jeden dom, taki kawałek podwórka, ciepłe legowisko w pokoju, czy kuchni, kochających właścicieli... to wszystko pewnie spełni się w przyszłym życiu. Tak pogodzone z losem psy powinny zaznać ludzkiego ciepła ,jakiejś nagrody u schyłku życia, wtedy odeszłyby szczęśliwe ...
  5. Jaki piękny owczar, cudowny, co za dureń go skrzywdził, pewnie za łagodny był :shake:
  6. Rano można zrobić mu pobudkę .
  7. To szczęśliwie Sugar nie zaznała zimy w schronisku, odpoczęła, a teraz niech się cieszy własnym domkiem, bo śliczna i miła z niej suczka.
  8. Jeżeli chodzi o weta na Pogórzu, to on sterylek u większych psów nie robi.
  9. No i trafiłam na wątek Żabki-Czekoladki, jaki wspaniały ma domek, fajne towarzystwo i kochanych ludzi. Niech jak najdłużej cieszy się takim życiem i dużo zdrowia dla Pańci, bo zwierzaki wpadną w depresję.
  10. Podnoszę Hektora, a teraz poczeka na inne ciotki !
  11. A ja Gada w boksie widziałam, jak walił w metalowe drzwiczki, widocznie gady mają swoje za uszami.:razz:
  12. A co, on gorszy, może w dotyku nie taki aksamit ?
×
×
  • Create New...