[quote name='Betbet']uuuu wyglada jak...hmmm...puchaty rottweiler?[/quote]
Pierwsze wrażenie właśnie takie, musiałabym zobaczyć wielkość, ale jest mocnego kosćca.
Fajna taka alergia :megagrin:, że też mój pies ma taką pospolita chorobę.
Ile to plusów ma, jak stawy będą bolały, to Sagusia przefrunie i po kłopocie ;) To trochę jak z krainy dinozaurów :lol:
Szczęśliwy, udało mu się :loveu:
Warto było czekać, żeby taki domek się zgłosił.
Baltazarku, niech już cię rodzinka nigdy nie opuści, kochaj swoich państwa całym buldożym serduchem.
Ona wyła w mieszkaniu, bo zostawała sama, a jakby poszła tam gdzie już jest jeden pies - miałaby towarzystwo / chyba nie przekopałaby się piętro niżej :p do sąsiadów /. Na wybiegu z Dolarem jest ok, to towarzyska suczka.
Niech będzie szczęśliwy i najważniejsze, że będzie tam miał na kogo czekać, bo w każdych warunkach otaczali go przyjaciele, a na końcu najważniejsza mu osoba - jego własna Pani, którą pokochał.