Koleżanka ma alergię m.in. na sierść, ale psy w domu były i są, tyle że teraz jest futrzak o pudlowatym włosie, którego nie gubi i pewnie reakcja łagodniejsza. Jednak silniej uczulają świnki morskie i koty.
[quote name='Korenia']Dobranockowo w górę młody!! Czy on ma jeszcze allegro ?[/quote]
Allegro kończy się za kilka godzin, czy będzie wznowione -nie wiem.
Jaka ona szczęśliwa na tych fotkach spacerkowych, uśmiech od ucha do ucha, to było dla niej święto. Szkoda, że nie ma możliwości kontynuacji, wtedy miałaby mniej powodów do stresu i może ataki by ustąpiły.
Plakaty wydrukowałam, na razie po kilkanaście wywiesiłam w Sopocie Kamiennym Potoku, Orłowie, Sopocie Wyścigi /od str. południowej/, Oliwie.
Następnie planuje Żabiankę itd., może już są, ale mogą znikać, odczepić się...Jutro drukuję następne.
Na początku zawsze Boss mylił mi się z Bukietem, no i nawet bardziej kibicowałam temu drugiemu, niestety z kiepskim skutkiem. Tym bardziej należy się Bossowi trochę dobroci od życia.