Niestety Agatka miała ataki padaczki (prawdopodobnie na tle urazowym jeszcze z okresu szczenięcego -wiadomo jaki był ich początek )
Oktawia prosi ( Biankę i Halbinę ), żeby się skontaktować z właścicielami Pawła i Gawła, przekazac tą informację i zorientowac się, czy nie występują podobne objawy u psiaków.
Agatka bedzie miała TK, ale stan jest bardzo poważny. Jeżeli byłyby niepokojące objawy u rodzeństwa, należy zdiagnozować u weta.
Oby wszystko było w porządku.