[FONT=Times New Roman]Spokojnie cioteczki [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Wszystko jest ok. No może nie ok, bo Korunia ma guzy ale generalnie kondycha dopisuje ;)[/FONT]
[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Rozmawiałam kilka dni temu z Karolouch, wyslała mi nawet zdjęcie spiącej na piekym posłanku koruni= ale niesestety jestem pierdoła po zmianie telefonu i nie umiem go zgrać na dogo....[/FONT]
[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Korunia zimą trochę osłabła (ale tak jak gadałysmy, moj staruteńki Roman ma tak samo). [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Spacerki tak, ale wokól bloku i fiu do ciepłego domku;) Kałuże omija szerokim łukiem, jak prawdziwa dama [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] Ma też mniejszy apetyt.[/FONT]