[quote name='jambi']alez się zrobił pluszowy ten Lełonek :) obrósł i przyrósł zdaje sie ;)[/QUOTE]
no taki słodziak, ze bym się od niego teraz nie odkleiła
Mam złe wieści.
Sunia tak podobna do nemo -
która została przygarnięta przez rodzinę w broku
( znalezli ją pod przychodnią po tym jak je kaja poroznosiła )[color=red] zniknęła :([/color]
podejrzewają, że ktoś ją ukradł z podwórka :(
te maluchy jakieś pechowe są :(
ale on jest zajebisty no...:)
Prawie tak samo jak Iskierka i Filipek - z mojego podpisu.
Ciotki zapraszam bardzo bardzo do pomocy na tych wątkach, bo jestesmy w lekkiej dupie a ciągle dochodzą nam koszty:(
Agni- nie wiem jak Ci dziękować dobra kobieto !!!!!!!!!!!!!!!
a tekst, potrzebny tekst do ogłoszen.
Ktoś ma pomysł?
Filipek to około 1,5 roczny psiak w typie teriera.
Ma przepiękne oryginalne umaszczenie - jest biało-łaciaty :)
Nawet nosek ma w łaty, co dodaje mu jeszcze większego uroku.
Filipek jest psiakiem przed kolano, ma szorstawą sierść.
Jest łagodny i dogaduje się z innymi psami.
Z charakteru to lekki nieśmiałek, ale szybko się przełamuje.
To psiak zapatrzony w człowieka i smakołyki :)
Szuka odpowiedzialnego domu, którego nigdy nie straci.
kontakt w sprawie adopcji
Ewa 501 588 482
Ida 600 101 446
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Pozdrowienia od Lili:
[URL="http://img214.imageshack.us/g/lila21p.jpg/"][SIZE=5]http://img214.imageshack.us/g/lila21p.jpg/[/SIZE][/URL]
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1183/lila21p.jpg[/IMG]
[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/298/lila228p.jpg[/IMG]
[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1618/lila219p.jpg[/IMG]
reszta w linku na górze:)