-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
hmmm, pomysł dobry, ale ciekawe jak Nijase zareaguje ;) miałam o Lizaka 1 telefon i cisza jak makiem zasiał. -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
czarnuszki nie mają brania.... generalnie to w ogole szału nie ma chyba ciocia Ida musi sie wybrać z wizytą do hoteliku:) -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ty nie kracz Mariola ok? jak chcesz, załatwię Ci dzikusa od ręki :) -
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
i na rączkach, na rączkach :) -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
czyli zdziwiony ale zachwycony?:) -
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lida']Widziałam Lulkę :-) I jutro też ją zobczę :-) Jest malutka. Waży tak ze 3,5 kg. Jest słodka!!!!!!!!!!!! Dziś latałam po pracy i szukałam jej domku. Efekt kiepski. Domku nie znalazłam, a mnie biorą już za wariatkę ;-) E tam, czego się nie robi dla takiej iskierki...[/QUOTE] jakby to był fejs to bym kliknęła- lubię to :) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
no własnie male zainteresowanie czymkolwiek :( ech , cioteczki przybywajcie... -
zapraszamy w odwiedziny... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213551-NIE-ma-bogatego-męża-NIE-pracuje-WSPOMÓŻ-FLORCIĘ-GROSZEM.-a-my-poszukamy-jej-domu."][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5933/034ww.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213161-Malutka-LULKA.-Połamany-ogonek.-Potrzebuje-DOMU-i-POMOCY"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2059/213gp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212328-Lenox-podrzutek.-POTRZEBA-OGŁOSZEŃ-i-pomocy-we-wszystkim...."][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3233/364iq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213163-LANDRYNKA.-Sama-słodycz.Potrzebuje-szczenięcej-karmy-i-witamin"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5253/lizakilandrynka18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213162-Koko-Dżambo-i-do-domu.-Dwa-czarn******-na-tropie...."][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3078/unled1eq.jpg[/IMG][/URL]
-
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
nieee....... nieeeeee. nie przyjmuję do wiadomości. [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5933/034ww.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213161-Malutka-LULKA.-Połamany-ogonek.-Potrzebuje-DOMU-i-POMOCY"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2059/213gp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212328-Lenox-podrzutek.-POTRZEBA-OGŁOSZEŃ-i-pomocy-we-wszystkim...."][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3233/364iq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213163-LANDRYNKA.-Sama-słodycz.Potrzebuje-szczenięcej-karmy-i-witamin"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5253/lizakilandrynka18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213162-Koko-Dżambo-i-do-domu.-Dwa-czarn******-na-tropie...."][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3078/unled1eq.jpg[/IMG][/URL] -
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
suuper ! Dzieki wielkie kochana! -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Koko natomiast jest troche dzikusem.... zmieniło się coś ludwa? wiesz moze? -
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
około 3 miesięcy ma. nieduża będzie, na niskich łapach- przerosnięty jamnior. Fajna, odważna, rezolutna, próbuje wdrapywać się na łóżko i najlepiej czuje się na czyiś rękach. Mała rozdarciucha- ale myślę, ze to wynika z tego ,że była najmniejsza i z tym ogonkiem:/ Słodka, szybko się uczy, wszędobylska. dogaduje się z psem. No i rączki rączki - nosić psa, nosić i koooochać :) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
tym razem to duet damsko-męski :) -
[INDENT][CENTER][SIZE=5]i po książeczunie na nasze psioniunie[/SIZE] [SIZE=5]zapraszam...[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213271-****Zacne-KNIGI-od-10-pln-nowe-fajne-kolorowe!-dla-ostowiaków-do-31-08-godz.20?p=17485119#post17485119"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8813/53520460.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/INDENT]
-
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5]i po książeczunie na nasze psioniunie[/SIZE] [SIZE=5]zapraszam...[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213271-****Zacne-KNIGI-od-10-pln-nowe-fajne-kolorowe!-dla-ostowiaków-do-31-08-godz.20?p=17485119#post17485119"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8813/53520460.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
zrobie, wieczorem, w pracy nie mam warunków :/ -
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
bo wiekszość takich w schronie - czarne podpalane albo bure.. :) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
one są piękne, ale wiadomo powszechnie, że czarne psy szcżęscia nie mają oby sie tfu tfu nie sprawdziło :P -
ciotki i wujkowie- opanujta się ;)
-
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no moje moje...... bo ja uwielbiam szorściaki i wcale się z tym nie kryję! ha! -
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
idusiek replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
latajacy jak cholera :D