[quote name='Mateo93']Jutro jak nie będzie padał deszcz to zawioze tym biedakom z 5 kg karmy....przynajmniej przez chwilę głodne nie będą.....zrobię też zdjęcia to ktoś wstawi na dogo:cool3: i niech sie pewna osoba przygotuje na troche epitetów:angryy::angryy::angryy:[/quote]
dawaj foty Mateo do mnie.
[quote name='Frotka']Dwa dni temu do jednego z mieszkańców Żabiej Woli przybłąkał się amstaff - bardzo przyjazny względem ludzi, zadbany ale z wyraźnymi ranami po pogryzieniu. [/quote]
czyli co?pzecież sam o siebie nie zadbał,prawda?
nie ma za co!
możesz dziękować dopiero jak go nauczę łasić się do kotów;)
Foboos to mądry i bystry pies.Choć jego szkolenie było tendencyjne,potrafi ładnie siadać i słucha czasami co się do niego mówi.największe mam obiekcje jak chce mnie lizać po twarzy i szyi:eviltong:nie zebym się bała:cool1:
to normalny pieszczoch jest.:loveu:
wydaje mi się że na 100 % komuś uciekł w tym nieszczęsnym lesie,całe szczęście...
[quote name='Ploter']Nie jestem Pania Beatką ale myślę, że to świetny pomysł- chętnie ją zabiorę, tylko w kasku pojadę żeby mi na głowę nie wskoczyła :p[/quote]
:lol:o nią się nie martwię,bo ona całą drogę śpi.
gorzej z Tarotem:evil_lol:
ja biore sunie do krakowa do hotelu a kasiek pomoże w utrzymaniu.
teraz sunia jest na łańcuchu gdzieś w ostrowcu,w następny piątek odbieram ją w krakowie i ja jej szukam domu i ja się nią opiekuje.
wszystko się zgadza wszystkim?;)